Hoi,
Ik heb in google maps een kaart gemaakt met een 50 tal interessante plaatsen voor de vakantie.
Deze plaatsen wil ik graag uit google maps exporteren en op een of andere manier in een poi bestand zetten. Dit bestand wil ik dan naar mijn Garmin overzetten.
Heeft iemand een idee of dit mogelijk is. En natuurlijk hoe dat dan gaat.
Gr.
Coen
plaatsen uit google maps omzetten naar poi's
Re: plaatsen uit google maps omzetten naar poi's
Als je een kaart in Mijn Plaatsen aanklikt krijg je o.a. de optie KML. Deze optie exporteert alle punten als kml-bestand naar je harde schijf. Met bv. GPSBabel is dit om te zetten naar gpx of gpi.
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
Re: plaatsen uit google maps omzetten naar poi's
De KML lees je in Google Earth in en sla je op als GPS.
Of je neemt Garmin BaseCamp die leest de kml en/of kmz ook (lijkt alleen niet helemaal te werken, BC start wel, maar importeert niks).
Of je neemt Garmin BaseCamp die leest de kml en/of kmz ook (lijkt alleen niet helemaal te werken, BC start wel, maar importeert niks).
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
- elsinga
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 10102
- Lid geworden op: 8 jun 2004 15:00
- Locatie: N52 55.981 E5 51.058
- Contacteer:
Re: plaatsen uit google maps omzetten naar poi's
Ik heb in BaseCamp al een KML bestand ingelezen. Het kan dus wel.
Re: plaatsen uit google maps omzetten naar poi's
@StefandD
Je schrijft
"Mijn Plaatsen aanklikt krijg je o.a. de optie KML"
Ik ben totaal onhandig met google maps/earth
Die KML zie ik niet, waar zou dat moeten staan?
En moet je de gewenste poi's allemaal 1 voor 1 aanklikken? Of kan je een zoekfunctie doen en worden dan alle pagina's met locaties meegenomen?
Je schrijft
"Mijn Plaatsen aanklikt krijg je o.a. de optie KML"
Ik ben totaal onhandig met google maps/earth
Die KML zie ik niet, waar zou dat moeten staan?
En moet je de gewenste poi's allemaal 1 voor 1 aanklikken? Of kan je een zoekfunctie doen en worden dan alle pagina's met locaties meegenomen?
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
Re: plaatsen uit google maps omzetten naar poi's
elsinga schreef:Ik heb in BaseCamp al een KML bestand ingelezen. Het kan dus wel.
Ja dat weet ik, maar het cricuitje wat hier word verteldgaat het om, BC opent wel bij mij, maar laat niets zien, verder niet verder gekeken, kan zijn dat de gedownloade kml leeg is.
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Re: plaatsen uit google maps omzetten naar poi's
Als je bent ingelogd in GM zie je in het linkerdeel van je scherm een knop Mijn Plaatsen. Als je er op klikt zie je een aantal opties, o.a. nieuwe kaart maken. Daaronder staan alle kaarten die je tot nu toe hebt gemaakt. Als je er één van aanklikt zie je in de kaart alle WP's die in die kaart staan. Tegelijk zie je in het linkerscherm een lijst van alle WP's. Tussen de naam van de kaart en die lijst zie je een regel "Beoordeel deze kaart · Een opmerking plaatsen · KML". Die laatste moet je hebben.splashy schreef:Die KML zie ik niet, waar zou dat moeten staan?
Voor zover ik weet punt voor punt, maar zo vaak gebruik ik dit nou ook weer niet.splashy schreef:En moet je de gewenste poi's allemaal 1 voor 1 aanklikken? Of kan je een zoekfunctie doen en worden dan alle pagina's met locaties meegenomen?