Wanneer ik via mapsource een adres intoets en hem laat zoeken dan vind hij vaak een adres niet. Maar wanneer ik datzelfde adres in mijn oregon intoets vind hij het wel. Vandaar dat ik soms het online-programma ntrip gebruik. Misschien is dit een tip voor andere gebruikers. Erik
http://www.znex.de/downloads.html
(Voor grotere lijstjes is het geniale programma POImaker beter.)
lijstje met waypoints maken op basis van adres
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
Re: lijstje met waypoints maken op basis van adres
Neem ITNConvertor en gebruik die met google maps en zoeken, zit allemaal in dezelfde interface. en die kan ook nog een optimale volgorde bepalen tussen de "route punten"....
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.