Gisteren tijdens een korte wandeling van waypoint tot waypoint kreeg ik steeds een berekeningsfout in zowel de wandel- als fietskaart van Onroute. Uiteindelijk is het wel gelukt met de Openfietsmap. Ik wilde van N 52 18.300 E 004 58.472 naar N 52 18.086 E 004 58.283.
Met het kompas ging het ook fout omdat ik Bij afstand tot volgende O meter zag staan terwijl ik de bestemming nog niet bereikt had dat ook aangegeven wer door de Openfietsmap.
GPSmap 62s
Openfietsmap Benelux light 21-07-2012
fietskaart onroute versie 1.63
wandelkaart Onroute versie 1.12
Wat zou mijn probleem veroorzaakt kunnen hebben? Misschien de instellingen?
Berekingsfout in Onroute wandelkaart en Onroute fietskaart
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 349
- Lid geworden op: 10 jul 2012 17:39
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Re: Berekingsfout in Onroute wandelkaart en Onroute fietskaa
Kennelijk zit het probleem bij het zuidelijke punt. Dat ligt vlak bij een stuk weg dat op de kaart geïsoleerd is van het wegennet.
Vanaf het noordelijke punt kunnen wel routes berekend worden.
Afstand tot volgende is wat anders dan afstand tot bestemming. Volgende is de eerstvolgende afslag of een opgegeven tussenpunt, bestemming is het einddoel.
Vanaf het noordelijke punt kunnen wel routes berekend worden.
Afstand tot volgende is wat anders dan afstand tot bestemming. Volgende is de eerstvolgende afslag of een opgegeven tussenpunt, bestemming is het einddoel.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 349
- Lid geworden op: 10 jul 2012 17:39
Re: Berekingsfout in Onroute wandelkaart en Onroute fietskaa
Lex,
Eigenlijk zou dat op de wandelkaart, die topografische gegevens bevat toch te zien moeten zijn? Maar toch bedankt, ik ben al weer een stukje verder.
Eigenlijk zou dat op de wandelkaart, die topografische gegevens bevat toch te zien moeten zijn? Maar toch bedankt, ik ben al weer een stukje verder.