Ik heb een manier gevonden om online (http://www.gps-data-team.com/convert.php) CSV files te converteren naar een POI file (GPX) die ik dan kan importeren in BaseCamp.
Het probleem is echter dat ik alleen de coördinaten zie met de "Naam" . Welk programma is in staat om alle gegevens zoals coördinaten, naam, adres, postcode, woonplaats, telefoon nummer, provincie en land te converteren van een csv file naar een GPX die ik dan ook kan inlezen in BaseCamp en dat deze data dan daarook bij de waypoint in de juiste velden terecht komt ?
POI converteren van CSV file
Re: POI converteren van CSV file
Probeer dit eens
http://www.gpsvisualizer.com/gpsbabel/
Je zoekt waarschijnlijk verkeerd, want een Gps waypoint GPX is geen poi (ik weet, vaak wordt het zo genoemd op sommige sites)
http://www.gpsvisualizer.com/gpsbabel/
Je zoekt waarschijnlijk verkeerd, want een Gps waypoint GPX is geen poi (ik weet, vaak wordt het zo genoemd op sommige sites)
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Re: POI converteren van CSV file
als je die gegevens in googlemaps ingeeft dan kan je via ,verzenden naar GPS ,daar een favoriet van maken
vb,de Bikerranch in Simmerath
je tikt in de zoekbalk van Googlemaps "Bikerranch simmerath"dan klik op"zoeken",dan komt aan de linkerkant het adres te staan met de gegevens,in de linkerkant zie je ook staan in het blauw Routebeschrijving,in de buurt zoeken opslaan en meer,daar klik je op "meer",dan komt er een popupvenster daar klik je op "verzenden"opnieuw verschijnt een popup venster ,daar zie je onderaan de gegevens staan ,dan klik je op GPS dan kan je het GPS toestel kiezen,en bij opmerkingen kan je gegevens bij zetten ,klik op "verzenden "dan gaat hij naar de site van Garmin(als je een Garmin hebt gekozen) toestel aansluiten en verzenden,dan komt hij in de Favorieten te staan ,met de gegevens
vb,de Bikerranch in Simmerath
je tikt in de zoekbalk van Googlemaps "Bikerranch simmerath"dan klik op"zoeken",dan komt aan de linkerkant het adres te staan met de gegevens,in de linkerkant zie je ook staan in het blauw Routebeschrijving,in de buurt zoeken opslaan en meer,daar klik je op "meer",dan komt er een popupvenster daar klik je op "verzenden"opnieuw verschijnt een popup venster ,daar zie je onderaan de gegevens staan ,dan klik je op GPS dan kan je het GPS toestel kiezen,en bij opmerkingen kan je gegevens bij zetten ,klik op "verzenden "dan gaat hij naar de site van Garmin(als je een Garmin hebt gekozen) toestel aansluiten en verzenden,dan komt hij in de Favorieten te staan ,met de gegevens
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
Re: POI converteren van CSV file
Dat kan ook in Basecamp of Mapsource, maar is wat onhandig als je er veel hebt.
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
- Jacob_Bax
- WayPoint relatie
- Berichten: 6906
- Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
- Locatie: Gorinchem
- Contacteer:
Re: POI converteren van CSV file
Ik heb hier een GPX bestand met zo'n 400 waypoints, met adres en de hele mikmak.
Dat wordt getoond in Mapsource en op de gps, maar niet in basecamp.
Dat wordt getoond in Mapsource en op de gps, maar niet in basecamp.
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18268
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: POI converteren van CSV file
http://www.javawa.nl/poimaker_new.htmlMarcoVos schreef:Welk programma is in staat om alle gegevens zoals coördinaten, naam, adres, postcode, woonplaats, telefoon nummer, provincie en land te converteren van een csv file naar een GPX die ik dan ook kan inlezen in BaseCamp en dat deze data dan daarook bij de waypoint in de juiste velden terecht komt
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- Jacob_Bax
- WayPoint relatie
- Berichten: 6906
- Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
- Locatie: Gorinchem
- Contacteer:
Re: POI converteren van CSV file
En wordt de output van POImaker ook getoond in Basecamp, met adres en straat enz.
Want dat is wat de TS wil.
Want dat is wat de TS wil.
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18268
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: POI converteren van CSV file
Jazeker.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: POI converteren van CSV file
JaVaWa, Bedankt het werkt als een tierelier....