Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Moderator: GPStracks
Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Vandaag weer een stuk pieterpad gelopen (gelukkig met boekje), en deze track op de pc gezet, bekeken en de track kleur aangepast. Daarna naar GPS overgebracht en bekeken of hij daar bij sporen beheer staat. Dat staat hij. De route op de GPS via 'bekij'kaart' en daar staat de track in de kleur zoals die is ingesteld op de GPS. Tot zover kat in het bakje.
Middels inzoomen kijken of de track goed zichtbaar is en daar staat hij gewoon. Tot zover geen probleem, echter als ik op het vertrekpunt kom en voorgaande herhaal is hij zichtbaar, maar wanneer ik 'ga' in druk is de track weg , alleen de waypoints zijn zichtbaar
Via stel in heb ik gezien dat 'sporen' het 'spoorlog' stond op 'opn. niet tonen.Maar volgens mij hoeft dat niet het is een bestaand spoor, of maak ik nu een denk fout.
Ik hoop dat iemand een oplossing weet want morgen ga ik weer een gedeelte lopen, maar als ik qua route niet kan vetrouwen op de GPS, kan ik hem beter thuis laten en het boekje mee nemen. Maar ik ben er zeker van overtuigd dat ik ergens een instellings fout maak, maar welke
Middels inzoomen kijken of de track goed zichtbaar is en daar staat hij gewoon. Tot zover geen probleem, echter als ik op het vertrekpunt kom en voorgaande herhaal is hij zichtbaar, maar wanneer ik 'ga' in druk is de track weg , alleen de waypoints zijn zichtbaar
Via stel in heb ik gezien dat 'sporen' het 'spoorlog' stond op 'opn. niet tonen.Maar volgens mij hoeft dat niet het is een bestaand spoor, of maak ik nu een denk fout.
Ik hoop dat iemand een oplossing weet want morgen ga ik weer een gedeelte lopen, maar als ik qua route niet kan vetrouwen op de GPS, kan ik hem beter thuis laten en het boekje mee nemen. Maar ik ben er zeker van overtuigd dat ik ergens een instellings fout maak, maar welke
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2589
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Tip: gebruIksvragen stel je het meest effectief in de Helpdesk, ook ten behoeve van andere GPSmap 62 gebruikers
Groeten
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
o sorry, had niet het idee dat dit echt aan de 62 gerelateerd was, maar meer algemeen tracks.
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Vreemd... op een etrex 30 wordt de track dan margenta van kleur. Je kunt natuurlijk ook niet op Ga drukken. Dan volg je gewoon de stippellijn. (track)... en kun je het boekje dus thuislaten.
De kleur van de (track) routering kun je overigens niet veranderen.
Wellicht kijkt Lex dadelijk even. Die is specialist op de 62.
Egbert
De kleur van de (track) routering kun je overigens niet veranderen.
Wellicht kijkt Lex dadelijk even. Die is specialist op de 62.
Egbert
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Middels inzoomen kijken of de track goed zichtbaar is en daar staat hij gewoon. Tot zover geen probleem, echter als ik op het vertrekpunt kom en voorgaande herhaal is hij zichtbaar, maar wanneer ik 'ga' in druk is de track weg
Doe eens geen >> Ga << want er valt niets te gaan, een track is een lijntje op een scherm verder niets, ook zonder kaart zal een track op je scherm verschijnen.
Doe eens geen >> Ga << want er valt niets te gaan, een track is een lijntje op een scherm verder niets, ook zonder kaart zal een track op je scherm verschijnen.
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
oke dat klinkt aannemenlijk, maar 'zie'ik dan nog wel waar ik loop en dan blijft 'ga' steeds in mijn beeld staan. En warvoor geeft hij dan ga, om de route track te lopen (denk ik als leek).
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Waar komen die waypoints vandaan?
En ben je wel op de plek waar die track begint, en/of denkt de gps ergens anders te wezen?
Bij de Montana werkt het net als bij jou en Ga hoort idd te werken. Ook mis je een stukje beeld als het erin blijft staan.
Edit;
Heb je wel tonen op kaart aanstaan?
Waarom heb je de kleur op de pc aangepast? Dat kan in de Gps en mogelijk kan deze de door jouw gekozen kleur niet weergeven.
En ben je wel op de plek waar die track begint, en/of denkt de gps ergens anders te wezen?
Bij de Montana werkt het net als bij jou en Ga hoort idd te werken. Ook mis je een stukje beeld als het erin blijft staan.
Edit;
Heb je wel tonen op kaart aanstaan?
Waarom heb je de kleur op de pc aangepast? Dat kan in de Gps en mogelijk kan deze de door jouw gekozen kleur niet weergeven.
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
De waypoints horen bij de track. Ook starten doen we bij het begin punt, dus dat moet hij allemaal kunnen 'zien'. Tonen op kaart staat 'aan', dus dat zou niet het probleem zij. Nou ik ga de tips van niet aanzetten van 'gaan' gebruiken en eens kijken wat er er gebeurd, bij aan en uit zetten van 'tonen op kaart'.
In ieder geval de komende dagen gewoon 'ouderwets' met het boekje en de aanwijzingen middels stickers en verf op de diverse palen en de GPS erbij als test.
En dan thuis maar weer een cursus volgen om toch te kijken wat er mis gaat en zelf tracks maken en die uploaden. Al met al lekker bezig
In ieder geval de komende dagen gewoon 'ouderwets' met het boekje en de aanwijzingen middels stickers en verf op de diverse palen en de GPS erbij als test.
En dan thuis maar weer een cursus volgen om toch te kijken wat er mis gaat en zelf tracks maken en die uploaden. Al met al lekker bezig
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Tonen op kaart moet natuurlijk wel aanstaan, bij een track horen geen waypoint, die zijn dan los bijgegeven.
Je kan even een klein blokje lopen (parkeerplaats of flink veld is voldoende) en ervoor zet je de tracklog aan als je blokje rond is zet je de tracklog uit en bewaar je de track, dan huidige track verwijderen, nu ga je weer naar de trackmanager en maak je het trackrondje actief incl. GA en als dit er gewoon staat doe je wat fout met die andere track(s) Of is zoals ik eerder zei, de kleur van die andere track(s) is niet zichtbaar.
Je kan even een klein blokje lopen (parkeerplaats of flink veld is voldoende) en ervoor zet je de tracklog aan als je blokje rond is zet je de tracklog uit en bewaar je de track, dan huidige track verwijderen, nu ga je weer naar de trackmanager en maak je het trackrondje actief incl. GA en als dit er gewoon staat doe je wat fout met die andere track(s) Of is zoals ik eerder zei, de kleur van die andere track(s) is niet zichtbaar.
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Vandaag de route coevorden-hardenberg gelopen. Met boekje (voor de bezienswaardigheden en uitleg) en GPS.
Zowaar mijn track zichtbaar , wel vreemd dacht ik en kijk bij de instellingen track, staat 'toon op kaart'. Juist dacht ik, maar ik klik er op en er verschijnt 'verberg op kaart'. Daar zit of zat het probleem. Toon op kaart als je dat ziet is verberg op kaart actief en andersom. Is mij nog nooit opgevallen en heeft hij altijd ingesteld gestaan op verberg op kaart. Klein foutje grootte gevolgen.
In ieder geval weer door de inzet forum na gaan denken en tot een oplossing gekomen. Bedankt
Zowaar mijn track zichtbaar , wel vreemd dacht ik en kijk bij de instellingen track, staat 'toon op kaart'. Juist dacht ik, maar ik klik er op en er verschijnt 'verberg op kaart'. Daar zit of zat het probleem. Toon op kaart als je dat ziet is verberg op kaart actief en andersom. Is mij nog nooit opgevallen en heeft hij altijd ingesteld gestaan op verberg op kaart. Klein foutje grootte gevolgen.
In ieder geval weer door de inzet forum na gaan denken en tot een oplossing gekomen. Bedankt
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
inderdaad, als je kunt kiezen om te tonen dan wordt hij op dat moment niet getoond. Als je kunt kiezen voor verbergen dan wordt hij op dat moment getoond , bij nader inzien is het logisch
hetzelfde in het kaartmenu , daar staat keuze toon kaart xyz en die zie je dus niet en verberg kaart abc en die zie je nu dus.
hetzelfde in het kaartmenu , daar staat keuze toon kaart xyz en die zie je dus niet en verberg kaart abc en die zie je nu dus.
"Always Look on the Bright Side of Life"
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Niet op de 62. Daar staat bij de kaarten "aangezet" of "uitgezet" en dat geeft de huidige toestand aan.
Bij het tonen van de tracks moet je het niet als toestand zien maar als actie. Het is inderdaad wel verwarrend, maar als je het eenmaal weet merk je het verschil niet eens meer.
Bij het tonen van de tracks moet je het niet als toestand zien maar als actie. Het is inderdaad wel verwarrend, maar als je het eenmaal weet merk je het verschil niet eens meer.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
Re: Track niet zichtbaar op GPSmap 62
Kaarten klopt, duidelijk aan of uit. De andere actie was onduidelijk zeker omdat ik altijd de track zag en op de een of andere reden ineens niet meer. Maar probleem weer opgelost dankzij dit forum