Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
Moderator: GPStracks
Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
Hallo,
Als ik van mijn woonplaats, Hoofddorp naar Aalsmeer wil fietsen dan zegd de planner je moet gebruikmaken van o.a. de nr's 65-89-91 dit is echter omrijden. Ik maak in werkelijheid gebruik van 65-91 en sla 89 over. Echter dit krijg ik niet voor elkaar in de planner. Doe ik nu iets fout?
Alvast bedankt voor jullie reacties.
Bert.
Als ik van mijn woonplaats, Hoofddorp naar Aalsmeer wil fietsen dan zegd de planner je moet gebruikmaken van o.a. de nr's 65-89-91 dit is echter omrijden. Ik maak in werkelijheid gebruik van 65-91 en sla 89 over. Echter dit krijg ik niet voor elkaar in de planner. Doe ik nu iets fout?
Alvast bedankt voor jullie reacties.
Bert.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18268
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
De planner routeert alleen via het knooppuntennetwerk (de groene lijnen), en er is geen directe verbinding tussen knooppunten 65 en 91. Ik heb even zitten kijken, maar volgens mij klopt dit wel; Jan Kelder zou dit precies kunnen vertellen.
Aangezien jij ter plaatse bekend bent: staat er bij knooppunt 65 een bordje dat naar 91 verwijst en vice versa?
Aangezien jij ter plaatse bekend bent: staat er bij knooppunt 65 een bordje dat naar 91 verwijst en vice versa?
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
JaVaWa,
Bedankt voor je reactie. Ik weet niet zo uit mijn hoofd of er bij 65 een bordje staat naar 91. Zal vanavond is opletten.
Bert.
Bedankt voor je reactie. Ik weet niet zo uit mijn hoofd of er bij 65 een bordje staat naar 91. Zal vanavond is opletten.
Bert.
- jkelder
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 3017
- Lid geworden op: 15 mar 2004 21:35
- Locatie: Den Ham (N52 27.842 E6 29.802)
- Contacteer:
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
Voor zover mij bekend, is er via het fietsroutenetwerk idd geen directe verbinding tussen de knooppunten 65 en 91 en is de kortste route via knooppunt 89.
Als er toch een directe verbinding is, hoor ik dat graag.
Overigens heb ik nu in het traject 65 - 89 bij knooppunt 89 al een kleine wijziging aangebracht, omdat ik in Bing zag, dat de situatie daar iets is veranderd.
Als er toch een directe verbinding is, hoor ik dat graag.
Overigens heb ik nu in het traject 65 - 89 bij knooppunt 89 al een kleine wijziging aangebracht, omdat ik in Bing zag, dat de situatie daar iets is veranderd.
Groet'n van .. Jan oet brinkdorp 'n Ham.
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
Er is wel een directe verbinding tussen 65 - 91. Ik rijd deze op dit moment vrij regelmatig voor mijn training. Mijn Garmin wil me echter omleiden via 89 naar aanleiding van de planner, vandaar dat dit mij opviel.
Groet,
Bert.
Groet,
Bert.
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
Dit doet zich ook voor ten NW van Nieuw Vennep. Als je van 61 -25 zou willen kan dit alleen via 1. Echter rechtstreeks van 61 - 25 kan ook.
Groet,
Bert.
Groet,
Bert.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18268
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
De fietsrouteplanner is niet opgezet om de kortste weg tussen twee punten te berekenen, maar om het knooppuntennetwerk te volgen. Ook daar is er geen directe verbinding tussen 61 en 25, wat je aan dit bordje kunt zien: http://goo.gl/6q2Jrf
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
Oke is me nu duidelijk. Ik doe dit dus fout. Vraag me dan af of de planner voor mijn doeleinde geschikt is.
Bedankt voor je reacties.
Bert.
Bedankt voor je reacties.
Bert.
- jkelder
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 3017
- Lid geworden op: 15 mar 2004 21:35
- Locatie: Den Ham (N52 27.842 E6 29.802)
- Contacteer:
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
Met alle mij beschikbare middelen, en dat zijn er toch wel enige, kan ik de door jou genoemde korte verbindingen via het fietsroutenetwerk niet vinden.
Vooral die in Nieuw Vennep zou een heel lastige zijn i.v.m. de positionering van knooppunt 1.
Dan zouden er meerdere knooppunten moeten worden toegevoegd.
Vooral die in Nieuw Vennep zou een heel lastige zijn i.v.m. de positionering van knooppunt 1.
Dan zouden er meerdere knooppunten moeten worden toegevoegd.
Groet'n van .. Jan oet brinkdorp 'n Ham.
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18268
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
Als je snel van A naar B wilt navigeren op de fiets, heb je meer aan een gespecialiseerde kaart als de OpenFietsMap, die je op je GPS en op je computer kunt installeren. Met BaseCamp maak je dan je routes (of op het toestel zelf).
Het fietsroutenetwerk is bedoeld voor het maken van toertochtjes, waarbij snelheid en afstand van ondergeschikt belang zijn.
Het fietsroutenetwerk is bedoeld voor het maken van toertochtjes, waarbij snelheid en afstand van ondergeschikt belang zijn.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Online fietsrouteplanner. Doe ik iets fout?
Om Nieuw Vennep even als voorbeeld te nemen het fietsroutennetwerk leid je, om van 61 - 25 te komen via 1, dit terwijl je ook rechtstreeks van 61 -25 kan fietsen. Echter dan volg je niet helemaal het fietsroutennetwerk. Met dit netwerk is het dus kennenlijk niet altijd mogelijk om op de kortste manier van A naar B te komen. Dat is een keuze.
Groet,
Bert.
Groet,
Bert.