Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
- jan.veerhoek
- Berichten: 203
- Lid geworden op: 18 jul 2012 09:02
- Locatie: Tussen Ooster- en Westerschelde
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Vandaag gereden met de nieuwe Onroute. Een enkele keer viel NL/Claire/Lieke (heb ze allemaal geprobeerd) weg maar even terug naar hoofdmenu en terug naar kaart loste dit op. Mooie aanvulling op mijn Zumo 350! Routes maken op de Zumo ging trouwens ook goed met de Onroute kaart.
Jan
Jan
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Heb afgelopen weekend in eifel een route op Z350 gemaakt met omk, vanuit treis-karden naar adenau en schleiden. De route op zich was prima op wat onnodige kleine omweggetjes na.
Het probleem was dat de autozoom functie niet werkte en plots ook de navi aanwijzingen in bovenhoek weg waren. Zelfde route in CN gestart en dat wilde ook niet werken.
Enig idee wat ik hier fout doe?
Dus zelfgemaakte route op z350 in omk over drie punten geeft geen aanwijzingen visueel en auto-zoom werkte niet.
Tst diverse keren opnieuw gestart, vinkje auto-zoom dubbel gechecked.
Gr Franc
Het probleem was dat de autozoom functie niet werkte en plots ook de navi aanwijzingen in bovenhoek weg waren. Zelfde route in CN gestart en dat wilde ook niet werken.
Enig idee wat ik hier fout doe?
Dus zelfgemaakte route op z350 in omk over drie punten geeft geen aanwijzingen visueel en auto-zoom werkte niet.
Tst diverse keren opnieuw gestart, vinkje auto-zoom dubbel gechecked.
Gr Franc
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
stond misschien zowel CN als de motorkaart aan?
voor de zekerheid:
1: zet CN uit en OMK aan
2: zet gps UIT (dus niet standby)
3: zet gps aan
4: controleer dat CN uit en OMK aan en start dan de omk route pas
voor de zekerheid:
1: zet CN uit en OMK aan
2: zet gps UIT (dus niet standby)
3: zet gps aan
4: controleer dat CN uit en OMK aan en start dan de omk route pas
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Nee, dat wist ik al dussss dat was het ook niet, vreemd toch?
Nog andere ideeën?
GR F
Nog andere ideeën?
GR F
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Had dit ook in Slovénie zelfs op de autostrade , reed met de gewone kaart. Heb het hier ook reeds ergens vermeld. Zal normaal zijn denk ik.
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Ok ben dus niet de enige, maar om nou te zeggen dat het normaal is vind ik niet.Dit is niet lullig bedoeld naar jou trouwens.
Was eigenlijk zeer lekker bezig als voorrijder en de zaterdag ervoor nog een prima rit van 320km gereden. Op de manier zoals door mij aangegeven valt er niet te navigeren met de zumo/omk en daar werd ik niet echt vrolijk van onderweg.
Heb het uiteindelijk maar opgelost door met het profiel "motor" en de CN kaart naar de volgende plaats te navigeren en dat werkte weer normaal. Had wel de indruk dat met de omk er wat leukere wegen hadden in gezeten en vandaar ook de aanschaf.
Hopelijk weet iemand of ik iets fout deed.
Gr F
Was eigenlijk zeer lekker bezig als voorrijder en de zaterdag ervoor nog een prima rit van 320km gereden. Op de manier zoals door mij aangegeven valt er niet te navigeren met de zumo/omk en daar werd ik niet echt vrolijk van onderweg.
Heb het uiteindelijk maar opgelost door met het profiel "motor" en de CN kaart naar de volgende plaats te navigeren en dat werkte weer normaal. Had wel de indruk dat met de omk er wat leukere wegen hadden in gezeten en vandaar ook de aanschaf.
Hopelijk weet iemand of ik iets fout deed.
Gr F
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Niet dat het misschien normaal is of ik het normaal vind, maar er is geen respons op de melding gekomen daarom denk ik dat iedereen het normaal vind. Ik heb dit voorval gekend tijdens mijn reis naar Kroatie met de camper (dus niet met omk). Als ik rechtstreeks navigeerde naar het eindpunt had ik de indicaties linksboven wel. Ik moet zeggen dat ik het enkel in Slovenie heb aan de hand gehad.
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Ok we wachten af, hopelijk nu wel reaktie.
Gr F
Gr F
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Als bartho hetzelfde probleem had met de City Navigatorkaart, dan lijkt het dus niet aan de Motorkaart te liggen...
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Ja en het was in augustus, ik weet dus niet meer precies welke versie kaart ik erop had kan wel effe kijken wanneer die laatste versie is verschenen. Normaal doe ik vrij vlug de update.
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Dus wordt het een 350 gerelateerd probleem en niet zo zeer een kaart probleem. Maar nu ben ik nog steeds niet op weg naar de mogelijke oorzaak hiervan.
Zal toch niet zo zijn dat bij intensief gebruik het tst soms "vast" loopt? Wel behoorlijk lastig want er viel niet mee te navigeren.
Gr F
Zal toch niet zo zijn dat bij intensief gebruik het tst soms "vast" loopt? Wel behoorlijk lastig want er viel niet mee te navigeren.
Gr F
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Ik heb in juni 5000 km rond getoerd(motorfiets) in de dolomieten en niet een keer dit probleem gehad daarmee ook dat ik er niet teveel belang aan hecht en dacht het zal wel een fout in de kaart zijn. Wel enkele keren ver naast de baan gereden , wat hier ook reeds vermeld werd.
- Léon Franssen
- WayPoint relatie
- Berichten: 750
- Lid geworden op: 20 jan 2005 19:32
- Locatie: Geertruidenberg
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Ben net terug van vakantie. Heb dit verschijnsel ook met CN onderweg gehad. Kreeg aan de bovenkant in de gehele breedte een balk met de tekst NEEM. Ok de gesproken teks viel weg. Af en toe zei Claire "Zeven en een halve km" daarna niets. De afstanden variërden steeds zonder bijkomende tekst. Wanneer het spannend werd op grote knooppunten, werkte Claire weer zoals verwacht mocht worden.JaVaWa schreef:Als bartho hetzelfde probleem had met de City Navigatorkaart, dan lijkt het dus niet aan de Motorkaart te liggen...
Groetjes Léon
BMWR1100RT - SPIII - SP2720 - SP2820 - Colorado 300 - Zumo 350LM - OMK 5.15 - Edge 1030
Je krijgt nooit een tweede kans voor een eerste indruk.
Je krijgt nooit een tweede kans voor een eerste indruk.
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Die tekst "NEEM" kwam ook bij mij in de balk te staan
- GPS Expert
- Berichten: 3300
- Lid geworden op: 24 jan 2013 22:41
- Locatie: Amsterdam, Apeldoorn, Havelte, Hilversum, Hoensbroek, Leusden, Privé les of GPS Helpdesk
- Contacteer:
Re: Zumo 340/350 en de OnRoute Motorkaart
Even naar hoofd menu terug en dan weer naar kaart en dan gaat de aanwijzing weer goed. Ik heb het idee dat dit alleen bij rijden van gemaakte routes voorkomt en niet zozeer met A naar B routes.
Marco
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.