Hallo GPS-ers,
Ik had in diverse versies van MapSource het fenomeen dat de software een afslag bij ons huis volkomen negeert. Heb dit ook al eerder op het forum gezet maar heb sinds zaterdag een nieuwe C320 met de nieuwste versie software. En inderdaad, nog steeds wordt de afslag Camminghaburen-Noord genegeerd. Terwijl het geen snelheidsprobleem kan zijn want het is allemaal binnen bebouwde kom dus de instelling "snellere route" berekent in dit geval een omweg ?! Het vreemde is dat als ik de route negeer en wel de afslag pak, het toestel bij het herberekenen de afslag wel degelijk kent. Iemand anders ervaring met dit verschijnsel ? Nu is het gelukkig naast de deur dus ik ken de weg wel maar in het buitenland in de bergen kan een dergelijke "vergissing" je al een boel kilometers schelen. Hoe up-to-date is de software wat dat betreft, in acht nemend dat het winkelcentrum ook niet voorkomt in de software terwijl dit al bestaat vanaf 1982 en het grootste winkelcentrum is van de stad. Aanmelden bij Garmin misschien ?
Afslag nog steeds genegeerd!
- elsinga
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 10102
- Lid geworden op: 8 jun 2004 15:00
- Locatie: N52 55.981 E5 51.058
- Contacteer:
Zeker aanmelden bij garmin, via www.garmin.com/cartography .
- Wallie
- WayPoint relatie
- Berichten: 342
- Lid geworden op: 4 mei 2004 13:18
- Locatie: Capelle a/d IJssel
Re: Afslag nog steeds genegeerd!
Als je de kruising van de Anne Vondelingweg met de Camminghaburg bedoeld, komende vanuit het noorden, dan is in de kaart inderdaad (in elk geval in CN6) daar geen afslag bekend.RoelandV schreef:Knip
En inderdaad, nog steeds wordt de afslag Camminghaburen-Noord genegeerd.
knip
Da's een foutje in de kaart, die je inderdaad moet melden. Kan naast Garmin, ook aan navteq worden gemeld. Ziehttp://forum.gps.nl/viewtopic.php?t=188
Gr. Wallie