Hallo,
Dit probleem heb ik nog niet eerder gehad.
Als ik gpx bestanden van geocaches op de sd zet in de map gpx heeft de gps geen caches gevonden.
Op de interne schijf is het ook zo.
En soms ziet hij de helft maar.
Wel vreemd.
Hulp is welkom.
Bij voorbaat dank,
Gr Henk
Etrex 30 gpx bestanden probleem.
Re: Etrex 30 gpx bestanden probleem.
.GPX bestanden moet in de map "Garmin\GPX", niet in de map "GPX" zoals je aangeeft.
Als de bestanden niet in de juiste map staan doet het toestel er niets mee.
Indien de bestanden wel in de juiste map staan maar door het toestel niet herkend worden, open de bestanden dan eens in Basecamp om de kijken wat de inhoud van de bestanden is, wat er daadwerkelijk in staat.
Geocaches vind je overigens terug onder de optie "Geocaches", niet onder "Waypoints" of "Routes". Het zijn immers geocaches.
Als de bestanden niet in de juiste map staan doet het toestel er niets mee.
Indien de bestanden wel in de juiste map staan maar door het toestel niet herkend worden, open de bestanden dan eens in Basecamp om de kijken wat de inhoud van de bestanden is, wat er daadwerkelijk in staat.
Geocaches vind je overigens terug onder de optie "Geocaches", niet onder "Waypoints" of "Routes". Het zijn immers geocaches.
Kijk ook eens op mywaypoint.nl en tv.gps.nl voor veelgestelde vragen en handleidingen!
Re: Etrex 30 gpx bestanden probleem.
Hallo,
Bedankt voor de vlotte reactie.
Dat is allemaal wel duidelijk zover.
De bestanden in Basecamp laten geen vreemde dingen zien.
Maar met een pocket query zie je ook niet het volledige aantal caches.
De gps laat ze gewoon niet allemaal zien.
Het is wel vreemd , nooit geen problemen en nu wel.
En ook niks veranderd of zo.
Groet henk
Bedankt voor de vlotte reactie.
Dat is allemaal wel duidelijk zover.
De bestanden in Basecamp laten geen vreemde dingen zien.
Maar met een pocket query zie je ook niet het volledige aantal caches.
De gps laat ze gewoon niet allemaal zien.
Het is wel vreemd , nooit geen problemen en nu wel.
En ook niks veranderd of zo.
Groet henk
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18256
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Etrex 30 gpx bestanden probleem.
Twee aandachtspunten:
1. Zorg dat de pocket query-bestanden het juiste formaat hebben. Bij de instellingen op geocaching.com moet je kiezen voor GPX v. 1.0 (standaard staat het op 1.0.1)
2. Als een en dezelfde cache meer dan één keer op het toestel staat, laat hij 'm helemaal niet meer zien.
1. Zorg dat de pocket query-bestanden het juiste formaat hebben. Bij de instellingen op geocaching.com moet je kiezen voor GPX v. 1.0 (standaard staat het op 1.0.1)
2. Als een en dezelfde cache meer dan één keer op het toestel staat, laat hij 'm helemaal niet meer zien.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 129 GPS-toestellen
Mijn 129 GPS-toestellen
Re: Etrex 30 gpx bestanden probleem.
Ik had het al op GPX v. 1.0 staan.
In de map Garmin\GPX heb ik de gpx bestanden verwijderd , dus de map op de gps en de sd zijn leeg.
Als ik er nu 10 nieuwe opzet in de map Garmin\GPX op de sd zie ik er maar 5.
Terwijl er geen dubbele bestanden opstaan.
Het blijft voor mij een raadsel.
Ik heb er software versie 3.40 opgezet.
Ga er vanmiddag een geocache multi mee lopen en maar zien hoe dat gaat.
In de map Garmin\GPX heb ik de gpx bestanden verwijderd , dus de map op de gps en de sd zijn leeg.
Als ik er nu 10 nieuwe opzet in de map Garmin\GPX op de sd zie ik er maar 5.
Terwijl er geen dubbele bestanden opstaan.
Het blijft voor mij een raadsel.
Ik heb er software versie 3.40 opgezet.
Ga er vanmiddag een geocache multi mee lopen en maar zien hoe dat gaat.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Etrex 30 gpx bestanden probleem.
misschien heeft het er helemaal niks mee te maken maar misschien wel
vaak worden zaken op de gps getoond op volgorde van afstand tot waar je bent en dan een beperkt aantal.
Kan het zijn dat deze 5 dichter bij je huidige positie (mits de gps een lock heeft) zitten dan de andere 5?
Dan zou je eens de gps ontvangst uit kunnen zetten en je positie verplaatsen naar een punt dichter bij de andere caches en dan weer kijken welke je ziet
vaak worden zaken op de gps getoond op volgorde van afstand tot waar je bent en dan een beperkt aantal.
Kan het zijn dat deze 5 dichter bij je huidige positie (mits de gps een lock heeft) zitten dan de andere 5?
Dan zou je eens de gps ontvangst uit kunnen zetten en je positie verplaatsen naar een punt dichter bij de andere caches en dan weer kijken welke je ziet
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Etrex 30 gpx bestanden probleem.
Die zie je op de kaart dan dus wel maar niet in de lijst van geocaches.
Dus die caches die je in de lijst van andere zoeken niet ziet.
Ik heb ook nog een garmin 62s maar dit probleem ken ik daar niet mee.
Dus die caches die je in de lijst van andere zoeken niet ziet.
Ik heb ook nog een garmin 62s maar dit probleem ken ik daar niet mee.