Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 9 mei 2014 18:32
Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
Ik gebruik sinds kort Basecamp, voorheen Mapsource, toen kon ik ik gewoon naar mijn sd kaart of zumo een route sturen en importeren,
Nu met basecamp lukt dit ook en de zumo geeft aan dat het imprteren is gelukt maar ik zie hem niet in de route terug.
Wat doe ik verkeerd of ligt dit aan basecamp ik heb een zumo 400
Wie kan mij helpen hiermee
Gr Jan
Nu met basecamp lukt dit ook en de zumo geeft aan dat het imprteren is gelukt maar ik zie hem niet in de route terug.
Wat doe ik verkeerd of ligt dit aan basecamp ik heb een zumo 400
Wie kan mij helpen hiermee
Gr Jan
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
Volgens mij zou er geen verschil moeten zijn of je nu met Mapsource of met Basecamp. een route overzet naar de Zumo (of SD kaart). Dus op dezelfde plek zoeken/importeren?
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 9 mei 2014 18:32
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
Hallo FrankFrank schreef:Volgens mij zou er geen verschil moeten zijn of je nu met Mapsource of met Basecamp. een route overzet naar de Zumo (of SD kaart). Dus op dezelfde plek zoeken/importeren?
Hij ziet de route op mijn gebruikersgegevens dan importeer ik die geeft aan dat de data succesvol geimporteerd is,
Maar krijg het niet in de route te zien.
Gr jan
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
Ben je zeker dat het een route was en geen track? Even in sporen kijken?
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 9 mei 2014 18:32
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
guzzi vero schreef:Ben je zeker dat het een route was en geen track? Even in sporen kijken?
Is is een route vanuit Promotor, maar ook een route van GPS (deze site) werkt niet, zowel GPX als die ander GPD bestanden
En in Mapsource dit ik dit ook altijd zo, als ik in mijn garmin kijk ziet ik de gedownloade routes staan dan importeer ik het in de Zumo en geeft aan dat alles data goed geimporteerd zijn maar als ik dan bij routes kijk staat ie er niet tussen.
Gr jan
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
dat er op een site staat dat het een route is zegt niks. De helft van de "routes"op internet zijn tracks.
dat het een gpx is zegt ook niks, daar kunnen routes/tracks/waypoints in staan, het kan dus een route zijn, of een track, of alleen een verzameling waypoints.
de enige manier om dit te weten is om wat je van internet haalt eerst in basecamp of mapsource te bekijken.
in Mapsource heb je netjes tabs met routes/waypoints of tracks dus dan zie je wat het echt is.
In Basecamp is het iets minder duidelijk, daar staat een symbooltje bij de naam .
3 blokjes verbonden door 2 streepjes is een route, 2 voetjes is een track.
ik weet niet of de 400 met tracks overweg kan.
dat het een gpx is zegt ook niks, daar kunnen routes/tracks/waypoints in staan, het kan dus een route zijn, of een track, of alleen een verzameling waypoints.
de enige manier om dit te weten is om wat je van internet haalt eerst in basecamp of mapsource te bekijken.
in Mapsource heb je netjes tabs met routes/waypoints of tracks dus dan zie je wat het echt is.
In Basecamp is het iets minder duidelijk, daar staat een symbooltje bij de naam .
3 blokjes verbonden door 2 streepjes is een route, 2 voetjes is een track.
ik weet niet of de 400 met tracks overweg kan.
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
Probeer het eens via Mapsource met exact hetzelfde bestand. Gaat het dan wel goed?Krijnemans schreef:Hallo Frank
Hij ziet de route op mijn gebruikersgegevens dan importeer ik die geeft aan dat de data succesvol geimporteerd is,
Maar krijg het niet in de route te zien.
Gr jan
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 9 mei 2014 18:32
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
Ik heb vandaag zelf een route gemaakt in basecamp en ook die ziet hij niet na het importeren,
In Mapsource kon je kiezen bij verzenden van kaart of route dit zie ik niet bij mapsource.
In Mapsource kon je kiezen bij verzenden van kaart of route dit zie ik niet bij mapsource.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
ik neem aan dat het laatste woord hier Basecamp moest zijn?Krijnemans schreef:Ik heb vandaag zelf een route gemaakt in basecamp en ook die ziet hij niet na het importeren,
In Mapsource kon je kiezen bij verzenden van kaart of route dit zie ik niet bij mapsource.
In Basecamp rechtsklik je op bv een route en kies dan versturen naar gps of je sleept de route naar de gps of sd
geef eens exact aan hoe je de route van Basecamp naar de gps of sd hebt gebracht en hoe je stap voor stap probeert hem te vinden in de gps.
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 9 mei 2014 18:32
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
Ik stuur met de verzendknop naar Gps en kies dan SD kaart, hij verstuurd het dan, als ik daarna mijn garmin aanzet zegt nieuwe data gevonden wilt u dit importeren ik doe dit, en als ik naar gebruikers ga zie ik hem daar staan, ik doe dan de route aanvinken en importeer de route, als daarna terug ga naar het hoofdmenu, en bij routes kijk staat die er niet tussen.HaWee schreef:ik neem aan dat het laatste woord hier Basecamp moest zijn?Krijnemans schreef:Ik heb vandaag zelf een route gemaakt in basecamp en ook die ziet hij niet na het importeren,
In Mapsource kon je kiezen bij verzenden van kaart of route dit zie ik niet bij mapsource.
In Basecamp rechtsklik je op bv een route en kies dan versturen naar gps of je sleept de route naar de gps of sd
geef eens exact aan hoe je de route van Basecamp naar de gps of sd hebt gebracht en hoe je stap voor stap probeert hem te vinden in de gps.
Ik heb het ook via mapsource gedaan zoals ik het vroeger deed, route staat wel bij de gebruikers info maar krijg hem niet te zien bij de route in he hoofdmenu!
Gr jan
Bedankt voor het meedenken, ik hoop dat dit iets helpt.
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
Jan plaats die route hier eens als bijlage in .gpx formaat als je wil
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
En probeer wat zorgvuldiger te zijn in wat je omschrijft... Als ik hierboven kijk gaat het over de zumo (terwijl we hier in de monterra-hoek zitten). Hebben we het over een Zumo? Zo ja: welke?
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
Zumo 400 schrijft de topic beginner
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Gedownloade routes na importeren niet in de Zumo te zien
@Krijnemans:
Het probleem lijkt te zitten in de GPS zelf (of de gebruiker ), want er lijkt geen verschil te zijn tussen gebruik van Mapsource of Basecamp om de route naar de GPS over te zetten.
Is de Zumo 400 niet een eerdere/uitgeklede versie van de Zumo 500/550? Dan lijkt het me handiger om de vraag opnieuw te stellen in het betreffende forumdeel.
Overigens, in de gebruikershandleiding van de Zumo's 450 & 550 lees ik:
"Om uw geïmporteerde routes te bekijken, tikt u op: 'Waarheen' > 'Routes'"
Dat is wat anders dan jij beschrijft......., of werkt de Zumo 400 heel anders
Het probleem lijkt te zitten in de GPS zelf (of de gebruiker ), want er lijkt geen verschil te zijn tussen gebruik van Mapsource of Basecamp om de route naar de GPS over te zetten.
Is de Zumo 400 niet een eerdere/uitgeklede versie van de Zumo 500/550? Dan lijkt het me handiger om de vraag opnieuw te stellen in het betreffende forumdeel.
Overigens, in de gebruikershandleiding van de Zumo's 450 & 550 lees ik:
"Om uw geïmporteerde routes te bekijken, tikt u op: 'Waarheen' > 'Routes'"
Dat is wat anders dan jij beschrijft......., of werkt de Zumo 400 heel anders
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ