Na het probleem van het niet meer zien van het toestel in Windows Explorer: (http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=59&t=43204) heb ik nu het volgende probleem:
Na het laden van de kaarten via Garmin Express heb ik het volgende probleem:
-Opstarten gaat goed. Groene balk loopt goed door als nieuwe kaarten gevonden zijn (Wellicht niet helemaal???)
-Satellieten worden gezocht en gevonden.
Nu zijn er echter geen wegen meer te vinden, ofwel de kaart is leeg.
Als ik via Windows Explorer kijk staan de kaarten wel om de harde schijf.
Ik heb geen andere SD kaart in het toestel zitten, dus geen dubbele kaarten
Javawa ziet ook geen kaarten op het toestel
Ik heb al verschillende regio's geprobeerd op het toestel te zetten: verschillende delen van 2014-40
Iemand ideeën welke andere file ervoor kan zorgen dat de boel niet goed werkt? wellicht een license file die corrupt is?
Issie nu echt overleden???
Kaarten lijken niet meer ingelezen te worden
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Kaarten lijken niet meer ingelezen te worden
hoe zie je de kaart in windows explorer?
hoe heb je de kaarten op de gps gezet?
welke verschillende regios? als je bv de regio Italie in je gps zet en je bent zelf in NL zie je niks op je scherm van de gps want dat ding weet dat hij hier in NL is.
dus echt detailinfo aub dan kunnen we helpen
Ik denk niet dat JaVaWa bij jouw zit, anders had je die problemen niet, je kijkt met een van de vele JaVaWa tools , welke? waarschijnlijk met JDM zeg dat dan ook.
En dan even met JDM een online rapport maken
Extra - Rapportage - online rapport op de JaVaWa site en de link hier plaatsen
hoe heb je de kaarten op de gps gezet?
welke verschillende regios? als je bv de regio Italie in je gps zet en je bent zelf in NL zie je niks op je scherm van de gps want dat ding weet dat hij hier in NL is.
dus echt detailinfo aub dan kunnen we helpen
Ik denk niet dat JaVaWa bij jouw zit, anders had je die problemen niet, je kijkt met een van de vele JaVaWa tools , welke? waarschijnlijk met JDM zeg dat dan ook.
En dan even met JDM een online rapport maken
Extra - Rapportage - online rapport op de JaVaWa site en de link hier plaatsen
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Kaarten lijken niet meer ingelezen te worden
GMAPPROM.IMG is aanwezig (ik tik het nu even uit m'n hoofd, maar het is in ieder geval het grote kaartbestand dat je normaal op je toestel vindt)HaWee schreef:hoe zie je de kaart in windows explorer?
Garmin ExpressHaWee schreef: hoe heb je de kaarten op de gps gezet?
Dat snap ik wijsneus. Eerst gedeeltelijk Europa (Inclusief NL), maar daarna slechts Belgie, Nederland en LuxemburgHaWee schreef: welke verschillende regios? als je bv de regio Italie in je gps zet en je bent zelf in NL zie je niks op je scherm van de gps want dat ding weet dat hij hier in NL is.
Waarschijnlijk wel idd. Wist niet dat er meerdere tools van JaVaWa waren. Zal voor de zekerheid nog even checken.HaWee schreef: Ik denk niet dat JaVaWa bij jouw zit, anders had je die problemen niet, je kijkt met een van de vele JaVaWa tools , welke? waarschijnlijk met JDM zeg dat dan ook.
Zal er vanavond even mee aan de slag gaan.HaWee schreef: En dan even met JDM een online rapport maken
Extra - Rapportage - online rapport op de JaVaWa site en de link hier plaatsen
Thanks alvast
Laatst gewijzigd door nakuiper op 13 mei 2014 22:21, 1 keer totaal gewijzigd.
Re: Kaarten lijken niet meer ingelezen te worden
En nu verwacht je een helpend antwoord???
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Re: Kaarten lijken niet meer ingelezen te worden
In plaats van de JDM had ik alleen de GMTK gedownload. Bleek dus dat ik inderdaad niet de goede tool te pakken had. Klopt mijn stelling: wist niet dat JaVaWa meerdere tools had klopt dus ook
Na de JDM te hebben gedownload gaf het aan dat de basismap verdwenen was. Wel raar was dat dit bestand ook niet in mijn laatste back-up te vinden was Gelukkig nog een oude backup gevonden en GMAPBMAP.IMG op het toestel gekopieerd.
Dit lost in ieder geval mijn verdwenen maps op. Ik krijg nu ook meteen weer alle details van de 2014.40 kaart binnen.
Daarnaast via JDM de grote clean-up gedaan. Stonden verschillende corrupte GPX bestanden in die waarschijnlijk na de laatste kaart update problemen gingen veroorzaken: het spontaan uitgaan. (zwart scherm)
Ik verwacht dat alles nu weer werkt volgens verwachting. Ik zal het morgen testen.
To be continued..........
Na de JDM te hebben gedownload gaf het aan dat de basismap verdwenen was. Wel raar was dat dit bestand ook niet in mijn laatste back-up te vinden was Gelukkig nog een oude backup gevonden en GMAPBMAP.IMG op het toestel gekopieerd.
Dit lost in ieder geval mijn verdwenen maps op. Ik krijg nu ook meteen weer alle details van de 2014.40 kaart binnen.
Daarnaast via JDM de grote clean-up gedaan. Stonden verschillende corrupte GPX bestanden in die waarschijnlijk na de laatste kaart update problemen gingen veroorzaken: het spontaan uitgaan. (zwart scherm)
Ik verwacht dat alles nu weer werkt volgens verwachting. Ik zal het morgen testen.
To be continued..........
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Kaarten lijken niet meer ingelezen te worden
een van de opmerkingen die JDM zou hebben gegeven was: "dit toestel heeft geen basismap en zal mogelijk niet goed functioneren" , daar ben je nu dus ook achter.
zwart vallen wil inderdaad nog al eens aan een corrupte gpx liggen en dat kan JDM dus ook voor je onderzoeken en verhelpen.
zwart vallen wil inderdaad nog al eens aan een corrupte gpx liggen en dat kan JDM dus ook voor je onderzoeken en verhelpen.
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Kaarten lijken niet meer ingelezen te worden
Ja, wijsneus.... Dan was die er daarvoor dus al uit....nakuiper schreef:Wel raar was dat dit bestand ook niet in mijn laatste back-up te vinden was
Laatst gewijzigd door Hans Vaessen op 14 mei 2014 01:03, 1 keer totaal gewijzigd.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Kaarten lijken niet meer ingelezen te worden
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp