Hans Vaessen schreef:En probeer wat zorgvuldiger te zijn in wat je omschrijft... Als ik hierboven kijk gaat het over de zumo (terwijl we hier in de monterra-hoek zitten). Hebben we het over een Zumo? Zo ja: welke?
Het gaat om een zumo 400.
Hans Vaessen schreef:En probeer wat zorgvuldiger te zijn in wat je omschrijft... Als ik hierboven kijk gaat het over de zumo (terwijl we hier in de monterra-hoek zitten). Hebben we het over een Zumo? Zo ja: welke?
Frank schreef:@Krijnemans:
Het probleem lijkt te zitten in de GPS zelf (of de gebruiker ), want er lijkt geen verschil te zijn tussen gebruik van Mapsource of Basecamp om de route naar de GPS over te zetten.
Is de Zumo 400 niet een eerdere/uitgeklede versie van de Zumo 500/550? Dan lijkt het me handiger om de vraag opnieuw te stellen in het betreffende forumdeel.
Overigens, in de gebruikershandleiding van de Zumo's 450 & 550 lees ik:
"Om uw geïmporteerde routes te bekijken, tikt u op: 'Waarheen' > 'Routes'"
Dat is wat anders dan jij beschrijft......., of werkt de Zumo 400 heel anders
Krijnemans schreef:Hans Vaessen schreef:En probeer wat zorgvuldiger te zijn in wat je omschrijft... Als ik hierboven kijk gaat het over de zumo (terwijl we hier in de monterra-hoek zitten). Hebben we het over een Zumo? Zo ja: welke?
Het gaat om een zumo 400.
guzzi vero schreef:Jan plaats die route hier eens als bijlage in .gpx formaat als je wil
Zal ik morgen eens proberenHans Vaessen schreef:Verplaatsen kan alleen de moderator.
In zoektocht naar de verklaring:guzzi vero schreef:Jan plaats die route hier eens als bijlage in .gpx formaat als je wil
hallo hansHans Vaessen schreef:Verplaatsen kan alleen de moderator.
In zoektocht naar de verklaring:guzzi vero schreef:Jan plaats die route hier eens als bijlage in .gpx formaat als je wil