Onlangs heb ik een trip met de motor gemaakt waarbij ik vooraf de routes in Basecamp over leuke bochtenwegjes had uitgestippeld en naar mijn Zumo 550 had verzonden. Bij het openen van de route gaf de Zumo nog netjes het aantal kilometers (405 km), het aantal waypoints en de duur van de rit weer. Eenmaal op 'GA' gedrukt, ging het echter mis: alle waypoints waren verdwenen en mijn route was nog slechts 200 meter lang, rechtstreeks van start- naar eindpunt.
Kan iemand mij vertellen wat ik fout gedaan heb en hoe ik dit in de toekomst kan vermijden?
Bedankt!
Route van Basecamp op Zumo 550
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 8 aug 2014 21:29
- Locatie: Bree
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2533
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Route van Basecamp op Zumo 550
Automatisch herberekenen van de Zümo uitzetten.
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Re: Route van Basecamp op Zumo 550
Is dit niet de rondrit-bug?
http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=59& ... ondrit+bug
Er staat meer op het forum hierover, gebruik de zoek functie.
Maar misschien zit ik fout, ik heb geen 550.
http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=59& ... ondrit+bug
Er staat meer op het forum hierover, gebruik de zoek functie.
Maar misschien zit ik fout, ik heb geen 550.
Ducati Multistrada Enduro 1200 met Zumo 660 en echtgenote volgt op een Monster 796
- GPS Expert
- Berichten: 3299
- Lid geworden op: 24 jan 2013 22:41
- Locatie: Amsterdam, Apeldoorn, Havelte, Hilversum, Hoensbroek, Leusden, Privé les of GPS Helpdesk
- Contacteer:
Re: Route van Basecamp op Zumo 550
Als begin en eindpunt hetzelfde zijn en je staat op het beginpunt, dan kan dat inderdaad. De rondrit bug is meer een feature dan een bug, want vele toestellen hebben hier last van
Mogelijk dat de route in een oudere kaart is gemaakt en dat er tussendoor nog gevraagd word om te berekenen (kaart komt niet overeen?)
Mogelijk dat de route in een oudere kaart is gemaakt en dat er tussendoor nog gevraagd word om te berekenen (kaart komt niet overeen?)
Marco
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Re: Route van Basecamp op Zumo 550
Kan ook zijn dat het eindpunt van de route dichter bij het startpunt staat dan het 1e via-punt.
In dat geval kun je het beste een stukje van de route gaan rijden en daarna pas de route in je gps starten.
In dat geval kun je het beste een stukje van de route gaan rijden en daarna pas de route in je gps starten.
sf-ftd
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2533
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Route van Basecamp op Zumo 550
200 meter is meestal voldoende om begin- en eindpunt uit elkaar te houden (alhoewel een grotere afstand wel aan te bevelen is). Ik houd het erop dat herberekenen aanstond en het punt van vertrek a) niet op de route lag en b) dichter bij het eindpunt dan bij het startpunt van de route was.
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Route van Basecamp op Zumo 550
Klinkt inderdaad als klassiek voorbeeld van start en eindpunt te dicht bij elkaar.
En dat dan in combinatie met
toestel inschakelen en meteen de route activeren - terwijl er op dat moment nog geen fix is. Bij de eerste fix is de nauwkeurigheid nog te laag en denkt het toestel dat je bijna weer terug bent.
En dat dan in combinatie met
toestel inschakelen en meteen de route activeren - terwijl er op dat moment nog geen fix is. Bij de eerste fix is de nauwkeurigheid nog te laag en denkt het toestel dat je bijna weer terug bent.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 8 aug 2014 21:29
- Locatie: Bree
Re: Route van Basecamp op Zumo 550
Bedankt iedereen voor de tips! Ik heb alvast de module 'herberekenen' uitgeschakeld en zal er bij de volgende route zeker voor zorgen dat mijn eerste viapunt korterbij ligt dan het eindpunt.
Ik hou jullie op de hoogte!
Ik hou jullie op de hoogte!
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Route van Basecamp op Zumo 550
Heeft weinig tot niets met de afstand tot eerste viapunt te maken, maar wel met enige afstand tussen begin- en eindpunt van de route.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets