coördinaten
coördinaten
Hallo kan iemand mij helpen?
Als ik via Coördinaten een punt in wil typen zijn de cijfers geblokkeerd en kan ik niet
de juiste coördinaten in typen.
Wat kan hier de oorzaak van zijn????
Als ik via Coördinaten een punt in wil typen zijn de cijfers geblokkeerd en kan ik niet
de juiste coördinaten in typen.
Wat kan hier de oorzaak van zijn????
Laatst gewijzigd door opahonda op 22 sep 2014 15:51, 2 keer totaal gewijzigd.
Re: Coorginaten
Ik neem aan dat je de coördinaten op je Zumo bedoelt.
Als je kiest voor Waarheen en Coördinaten dan moet je vervolgens met het blauwe pijltje rechts naast het coördinaat naar het cijfer gaan dat je wilt wijzigen en vervolgens kun je het cijfer aanpassen. Het oranje blokje geeft aan welk cijfer je kunt wijzigen. Wil je de N en de S aanpassen dan moet dit met de op en neer pijltjes.
Als je kiest voor Waarheen en Coördinaten dan moet je vervolgens met het blauwe pijltje rechts naast het coördinaat naar het cijfer gaan dat je wilt wijzigen en vervolgens kun je het cijfer aanpassen. Het oranje blokje geeft aan welk cijfer je kunt wijzigen. Wil je de N en de S aanpassen dan moet dit met de op en neer pijltjes.
sf-ftd
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Re: Coorginaten
dat klopt helemaal wat je schrijf maar ik zit met het probleem dat als in BV n52.85638 in wil typen gaat wel 52 maar dan is de 8 geblokkeerd hij blijft bij mij donkerblauw en kan hem niet activeren en ik weet niet waarom dit niet kan???
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Coorginaten
Waarschijnlijk de verkeerde vorm van coördinaat ingesteld.
Ook hiervoor heeft JaVaWa weer een leuk tooltje voor ons beschikbaar.
http://www.javawa.nl/coords.html
Een coördinaat wordt in graden, minuten en seconden weer gegeven. En deze cijfers komen net als de minuten en seconden van de klok nooit boven de 60 uit. Dus bij de tientallen van de minuten en seconden zullen de 7-8-9 niet geselecteerd kunnen worden.
Het komt er op neer dat coördinaten in verschillende vorm er zo uit kunnen zien.
decimaal 52.09061 5.12143
h ddd.ddddd° (graden) N 52.09061° E 005.12143°
h ddd° mm.mmm' (graden en minuten) N 52° 05.437' E 005° 07.286'
h ddd° mm' ss.s" (graden, minuten en seconden) N 52° 05' 26.2" E 005° 07' 17.1"
Rijksdriehoekscoördinaten [m] x = 136786 y = 455850
Universal Transverse Mercator (UTM) 31U 645335 5773240
Ook hiervoor heeft JaVaWa weer een leuk tooltje voor ons beschikbaar.
http://www.javawa.nl/coords.html
Een coördinaat wordt in graden, minuten en seconden weer gegeven. En deze cijfers komen net als de minuten en seconden van de klok nooit boven de 60 uit. Dus bij de tientallen van de minuten en seconden zullen de 7-8-9 niet geselecteerd kunnen worden.
Het komt er op neer dat coördinaten in verschillende vorm er zo uit kunnen zien.
decimaal 52.09061 5.12143
h ddd.ddddd° (graden) N 52.09061° E 005.12143°
h ddd° mm.mmm' (graden en minuten) N 52° 05.437' E 005° 07.286'
h ddd° mm' ss.s" (graden, minuten en seconden) N 52° 05' 26.2" E 005° 07' 17.1"
Rijksdriehoekscoördinaten [m] x = 136786 y = 455850
Universal Transverse Mercator (UTM) 31U 645335 5773240
Laatst gewijzigd door RonalT op 22 sep 2014 10:43, 3 keer totaal gewijzigd.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Coorginaten
Wat bedoel je daar mee Ronal
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Coorginaten
Sorry,ik had na de eerste regel per ongeluk het bericht opgeslagen, daarna ben ik verder gaan schrijven..... dus even terug naar boven.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Coorginaten
Bedankt voor de info ik denk dat het probleem hiermee is opgelost!!!
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Coorginaten
en misschien voor de duidelijkheid de titel van het draadje corrigeren dat kun je als starter.
Coorginaten is een woord wat ik niet ken, coördinaten wel
Coorginaten is een woord wat ik niet ken, coördinaten wel
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Coorginaten
Ah! Ik probeerde al het woord "Coorginaten" in te voeren, maar hij pakt de 'g' niet
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Coorginaten
't is een bijzonder woord; op heel internet is dit topic de enige plaats waar het voorkomt
(volgens Google dan)
(volgens Google dan)
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Coorginaten
Dat komt misschien omdat er ook maar zeven orginaten gevonden worden. Dan valt er weinig te co-en...
Er zijn trouwens wel vijf koorginaten:
Er zijn trouwens wel vijf koorginaten:
Sorry... word een beetje flauw van de weeromslag...Vielleicht bin ich/ ist mein Gerät zu doof zum Koorginaten nehmen
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp