Alle Zumo's 550 verdienen het om ingekaderd te worden.FM schreef:een buitengewone Zumo550, die ik later zou inkaderen.
Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 210
- Lid geworden op: 29 jul 2006 23:04
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
GPSMAP60CSx - Zumo 550 - Zumo 590LM - Camper 780 - GPSMap64Sx
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
Bij mij viel de Zumo 550 ook steeds uit. Op een draadje las ik dat de nieuwe stem van Claire problemen gaf. Deze heb ik uitgezet en daarna geen problemen meer gehad.
Rob
Rob
BMW-robbie
eerst BMW K1100LT met SPIII, nu R1100RT met Zumo en MIT100
eerst BMW K1100LT met SPIII, nu R1100RT met Zumo en MIT100
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
hey dat is een goede.Mr. M schreef:De route loopt netjes over de weg in Google Maps (Tyre) en is daar ook 109 km. Geen rare zaken als dubbele lijnen of zo.
Geen rare zaken en idd startpunt op P en in het midden zoals Hans aangaf, eentje op het strand.
Hij zou dus ook maar door een TomTom-er gemaakt kunnen zijn.
Want wij gaan er hier steeds vanuit dat de route in een programma van Garmin gemaakt is........
Je moet er maar op komen.
Gehad: SPIII ~Zumo 550 ~ Honda Zumo 550
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
- GPS Expert
- Berichten: 3299
- Lid geworden op: 24 jan 2013 22:41
- Locatie: Amsterdam, Apeldoorn, Havelte, Hilversum, Hoensbroek, Leusden, Privé les of GPS Helpdesk
- Contacteer:
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
Marco
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
Mij lijkt uit deze uitspraak toch dat Ronkawa de route zelf gemaakt heeft, en hij zal dus wel weten of ze in Tyre, Mapsource dan wel Basecamp gemaakt is ?ronkawa schreef:... Ik heb geen problemen met het maken van een route, en als ik een route maak heeft dat op dat moment niets te maken met een verkeerde kaart. De route wordt berekend en als ik ergens rijd zal die route mij de goede weg in sturen.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
Lijkt me duidelijk toch?ronkawa schreef:deze route is gemaakt in mapsource
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
Ik moet bekennen dat ik het 1e bericht niet gecheckt (nagelezen) heb....... in hoeverre mapsource van toepassing was.Mr. M schreef:De route loopt netjes over de weg in Google Maps (Tyre) en is daar ook 109 km. Geen rare zaken als dubbele lijnen of zo.
Geen rare zaken en idd startpunt op P en in het midden zoals Hans aangaf, eentje op het strand.
Hij zou dus ook maar door een TomTom-er gemaakt kunnen zijn.
Gehad: SPIII ~Zumo 550 ~ Honda Zumo 550
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
Laten jullie je voor het lapje houden ofzo?STXrider schreef:hey dat is een goede.Mr. M schreef:De route loopt netjes over de weg in Google Maps (Tyre) en is daar ook 109 km. Geen rare zaken als dubbele lijnen of zo.
Geen rare zaken en idd startpunt op P en in het midden zoals Hans aangaf, eentje op het strand.
Hij zou dus ook maar door een TomTom-er gemaakt kunnen zijn.
Want wij gaan er hier steeds vanuit dat de route in een programma van Garmin gemaakt is........
Tyre herberekent de route direct na importeren....
Dus die loopt dan altijd over de wegen. Of niet?
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
Ik had de eerste post ook niet goed gelezen dus...
Bij Tyre kun je ook kiezen of de route wel of niet op de weg geplakt dient te worden.
Maar wat ik ook wilde aangeven dat die 109 km domweg klopt IMHO.
Maar .... altijd staan de via-punten daar waar ze horen (werkelijke cooordinaten). Dus de route plakt aan de weg (mijn instelling) en dat ene waypoint staat netjes op het strand.
gr M
Bij Tyre kun je ook kiezen of de route wel of niet op de weg geplakt dient te worden.
Maar wat ik ook wilde aangeven dat die 109 km domweg klopt IMHO.
Maar .... altijd staan de via-punten daar waar ze horen (werkelijke cooordinaten). Dus de route plakt aan de weg (mijn instelling) en dat ene waypoint staat netjes op het strand.
gr M
BMW R60/Steib, xChallenge, xCountry, 1150GS
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Nieuwste kaarten die niet kloppen op de 550
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets