1. Het is mogelijk om de kaartweergave aan te passen; daarvoor moet je het bijbehorende TYP-bestand wijzigen. Dit gaat alleen niet op de Mac, en is voor een beginner ook niet de makkelijkste weg...
Kijk hier eens voor wat alternatieven:
http://www.freizeitkarte-osm.de/garmin/en/index.html
http://www.frikart.no/garmin/index.html
2. Je moet de positieweergave op "Dutch Grid" zetten.
Kaarten maken met POI's TOP10NL
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Kaarten maken met POI's TOP10NL
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Kaarten maken met POI's TOP10NL
... Zo kan het ook http://www.monumentaltrees.com/nl/map/n ... olde/1659/
.. naar het bekende liedje van Annie MG Schmidt ...een eikenboom in Laaaaaaaren......
Overigens onlangs het loodje gelegd... De eik in dit geval.
.. naar het bekende liedje van Annie MG Schmidt ...een eikenboom in Laaaaaaaren......
Overigens onlangs het loodje gelegd... De eik in dit geval.
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
- openfietsmap
- Berichten: 1153
- Lid geworden op: 4 mei 2011 10:31
- Contacteer:
Re: Kaarten maken met POI's TOP10NL
Ja, je kan de hiking layer typ file gebruiken:D0X schreef:Ik heb nu Basecamp met Openfietsmap geïnstalleerd (Mac) en voor nu moet dit even voldoende zijn.
Is het mogelijk om de uitgelichte weergave van fietspaden te verbergen, zodat het meer een 'echte' topo kaart lijkt?
50010.typ
Hernoem deze 10010.typ en vervang de originele 10010.typ in de map waar je de kaart hebt geïnstalleerd.
Maker van de Openfietsmap - Gratis Garmin topokaarten voor op de fiets https://www.openfietsmap.nl
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Kaarten maken met POI's TOP10NL
Dat is op de Mac een beetje lastig omdat het TYP-bestand een beetje verstopt is (een .gmap map wordt op de Mac als een bestand weergegeven). Met JaVaWa GMTK gaat dat wat makkelijker.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Kaarten maken met POI's TOP10NL
Hoi,
Lange tijd heb ik met veel plezier gebruik gemaakt van http://www.javawa.nl/webkaartje.html
maar nu komen de zoomlevels van de topo-NL-kaart niet meer door
is het een andere link misschien geworden naar de topokaarten/kadaster
Ik heb geen idee hoe ik dat kan veranderen.
Alle hulp is zeer welkom...
Lange tijd heb ik met veel plezier gebruik gemaakt van http://www.javawa.nl/webkaartje.html
maar nu komen de zoomlevels van de topo-NL-kaart niet meer door
is het een andere link misschien geworden naar de topokaarten/kadaster
Ik heb geen idee hoe ik dat kan veranderen.
Alle hulp is zeer welkom...
JaVaWa schreef:Hier heb ik een kaartweergave waarin afhankelijk van het zoomlevel de BRT/kadasterkaart, top250raster, top50raster, top25raster en TOP10NL getoond worden: http://geo.javawa.nl/topo/nl.html
Snel is ie niet, maar dat ligt aan de server van nationaalgeoregister.nl...
Re: Kaarten maken met POI's TOP10NL
Als ik via http://www.javawa.nl/webkaartje.html en Topo NL aangevinkt een html-bestand laat aanmaken en dat open dan krijg ik alle topolayers in beeld. Dat werkt naar mijn mening wel (ook als je openstreetmap hebt aangevinkt).
Wat niet werkt is http://geo.javawa.nl/topo/nl.html , daar krijg ik geen enkele kaart meer te zien. Ik neem aan dat je deze link bedoeld. De verwijzingen in het html bestand zullen niet meer kloppen. Dat moet JaVaWa aanpassen. Kijk maar op PDOK viewer, alle topolagen zijn gewoon te zien.
(vanaf 31 januari 2017 is er een nieuw nationaal georegister gelanceerd, wellicht heeft het daar mee te maken, andere links. En JaVaWa is een tijdje uit de running geweest zoals wellicht bekend).
Wat niet werkt is http://geo.javawa.nl/topo/nl.html , daar krijg ik geen enkele kaart meer te zien. Ik neem aan dat je deze link bedoeld. De verwijzingen in het html bestand zullen niet meer kloppen. Dat moet JaVaWa aanpassen. Kijk maar op PDOK viewer, alle topolagen zijn gewoon te zien.
(vanaf 31 januari 2017 is er een nieuw nationaal georegister gelanceerd, wellicht heeft het daar mee te maken, andere links. En JaVaWa is een tijdje uit de running geweest zoals wellicht bekend).
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Kaarten maken met POI's TOP10NL
Klopt, het is inmiddels gefixt. Oude kaartjes repareren is weliswaar mogelijk, maar niet makkelijk. Het makkelijkste is om de kaartjes opnieuw te genereren.joan schreef:Lange tijd heb ik met veel plezier gebruik gemaakt van http://www.javawa.nl/webkaartje.html
maar nu komen de zoomlevels van de topo-NL-kaart niet meer door
is het een andere link misschien geworden naar de topokaarten/kadaster
keesm schreef:Dat moet JaVaWa aanpassen.
Weet ik, die doet 't niet meer. De link ernaar toe had ik al weggehaald op http://geo.javawa.nl, maar ik kan het bestand nl.html beter weghalen.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Kaarten maken met POI's TOP10NL
Ha Super Javawa het werkt weer,hier ben ik echt blij mee.
Respect voor Javawa...
Uiteraard wist ik dat je een tijd uit de running was,daarom niet deze vraag eerder te durven stellen.
Ook bedankt voor je andere geweldige programma's
Respect voor Javawa...
Uiteraard wist ik dat je een tijd uit de running was,daarom niet deze vraag eerder te durven stellen.
Ook bedankt voor je andere geweldige programma's