Waypoints in ontvlagde route
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 27 apr 2015 12:25
Waypoints in ontvlagde route
Hoe creëer ik Waypoints in een met RTW ontvlagde route?
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Waypoints in ontvlagde route
dat antwoord heb je al gekregen in het andere draadje
er in kan niet, wel er vlak naast
er in kan niet, wel er vlak naast
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 27 apr 2015 12:25
Re: Waypoints in ontvlagde route
Nu graag nog een antwoord in Jip en Janneke taal!!
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Waypoints in ontvlagde route
open de ontvlagde route met basecamp of mapsource, bekijk de route, waar je een wp er in zou willen zetten zet je het er vlak naast. Dan verstuur je route en wp's samen naar je gps vanuit basecamp of mapsource
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 27 apr 2015 12:25
Re: Waypoints in ontvlagde route
Kijk, hier kan ik wat mee.
Bedankt.
Bedankt.
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 27 apr 2015 12:25
Re: Waypoints in ontvlagde route
Ben ermee aan de slag gegaan. Ontvlagde route en een aantal waypoints vanuit Basecamp naar mijn ZUMO gestuurd. Vervolgens de route EN de waypoints(favorieten) geïmporteerd. "Bekijk" ik vervolgens de route op de ZUMO, zie ik de waypoints echter niet terug. Klopt dat?
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Waypoints in ontvlagde route
Ik heb geen ervaring met de 660, maar waarschijnlijk laat hij alleen in de preview de waypoints niet zien. Kijk even of ze in het gewone kaartscherm aanwezig zijn.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 27 apr 2015 12:25
Re: Waypoints in ontvlagde route
Bingo, als ik de route gesimuleerd rijd zie ik de waypoints naast de route. Ze worden alleen jammer genoeg niet uitgesproken of is dat niet mogelijk?
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Waypoints in ontvlagde route
Daarvoor moeten ze in de route opgenomen zijn...
Na het ontvlaggen kan dat niet meer, dus moet je dat vóór het ontvlaggen doen. RTWtool zal viapunten waar een waypoint op of in de buurt staat niet verwijderen bij het ontvlaggen (die waypoints moeten dus wel opgenomen worden in het bestand dat je gebruikt voor RTWtool)
Na het ontvlaggen kan dat niet meer, dus moet je dat vóór het ontvlaggen doen. RTWtool zal viapunten waar een waypoint op of in de buurt staat niet verwijderen bij het ontvlaggen (die waypoints moeten dus wel opgenomen worden in het bestand dat je gebruikt voor RTWtool)
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 27 apr 2015 12:25
Re: Waypoints in ontvlagde route
Dit krijg ik helaas niet voor elkaar.
Ik creëer waypoints op de route, in Basecamp. Zie ze bij de route verschijnen in het "routevenster", links onder in Basecamp. Ik selecteer vervolgens in hetzelfde venster de route EN de wp's en sla alles op. Breng daarna het opgeslagen bestand in RTW en zie de route en de wp's apart vermeld in het rechter venster van RTW. Selecteer vervolgens de route en de wp's en converteer naar mijn ZUMO. Ik zie de wp's, maar hoor ze niet. Wat doe ik verkeerd?
Ik creëer waypoints op de route, in Basecamp. Zie ze bij de route verschijnen in het "routevenster", links onder in Basecamp. Ik selecteer vervolgens in hetzelfde venster de route EN de wp's en sla alles op. Breng daarna het opgeslagen bestand in RTW en zie de route en de wp's apart vermeld in het rechter venster van RTW. Selecteer vervolgens de route en de wp's en converteer naar mijn ZUMO. Ik zie de wp's, maar hoor ze niet. Wat doe ik verkeerd?
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Waypoints in ontvlagde route
Dat is ook niet de juiste werkwijze.....
Volgens mij zou je het volgende moeten doen:
1. Creeër de waypoints.
2. Neem de waypoints op in de route: open het routevenster (dubbelklikken) en plak de waypoints op de juiste plekken in de lijst van viapunten.
3. Check of de route niet gewijzigd is.
4. Sla de route op en open in RTW ( of selecteer de route + waypoints in Basecamp en gebruik kopiëren/plakken om deze naar RTW over te brengen)
5. Ontvlag met RTW
6. Sla de route op als GPX en breng over naar je Zumo
Volgens mij zou je het volgende moeten doen:
1. Creeër de waypoints.
2. Neem de waypoints op in de route: open het routevenster (dubbelklikken) en plak de waypoints op de juiste plekken in de lijst van viapunten.
3. Check of de route niet gewijzigd is.
4. Sla de route op en open in RTW ( of selecteer de route + waypoints in Basecamp en gebruik kopiëren/plakken om deze naar RTW over te brengen)
5. Ontvlag met RTW
6. Sla de route op als GPX en breng over naar je Zumo
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 27 apr 2015 12:25
Re: Waypoints in ontvlagde route
Yes, dat werkt.
Bedankt voor je inspanning en geduld.
Bedankt voor je inspanning en geduld.
-
- Berichten: 11
- Lid geworden op: 27 apr 2015 12:25
Re: Waypoints in ontvlagde route
Vandaag een ontvlagde route gereden met zelf gecreëerde waypoints. Van dezelfde route zowel een route als een spoor gemaakt en beide geïmporteerd in mijn ZUMO. Wat blijkt: als ik het spoor aktiveer in de zumo is de route 350km, en als ik 'm als route aktiveer is de route 460km. Terwijl de aangegeven aankomsttijd in de Zumo van de route zowel bij het spoor als bij de route gelijk is. Tevens krijg ik bij het rijden v/d route/spoor bij het naderen van een viapunt een verkeerde afstand te horen, zo'n 250 meter meer dan dat er in mijn Zumoscherm wordt aangegeven. Is dit verklaarbaar?
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3862
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Waypoints in ontvlagde route
Dikwijls is het handiger als je dat bestand er even bij post. Mijn glazen bol is namelijk stuk
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets