Hallo.
Ik heb sinds enige weken een 320, en de laatste tijd merk ik wat raars, het haalt je op den duur zelfs het bloed onder de nagels vandaan:
Zoals bekend moet je bij ingave van het doel-adres eerst het huisnummer ingeven, en daarna kom je pas bij het "straatnaam-scherm", zal ik maar zeggen. Het nare is nu dat als ik dat helemaal doorlopen heb, het ding uiteindelijk met een aantal suggesties komt met huisnummers in de straat die ik heb opgegeven, die ik niet hebben moet. En het huisnummer wat ik nota bene wél heb ingegeven noemt hij niet. Zwaar pet, vind ik dan. Want, nu moet ik een huisnummer ingeven waarvan ik denk dat het in de buurt ligt van waar ik moet zijn, en dan kom ik er ook wel, maarreh, dat is het niet hè. Hebben meer mensen dit probleem?
Groet, Jan.
Huisnummer probleem bij adres-ingeven
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
VDO werkt (veelal) met hetzelfde kaartmateriaal. Genoemd probleem zal zich met name in een nieuwbouwwijk voordoen. Soms zijn de straatnamen wel bekend, de huisnummers niet, soms alleen een deel van de huisnummers. Wat nieuwbouw betekent verschilt per gemeente; de een is sneller dan de ander.
Ik meen dat er Enschede een stuk wijk is waarvan de nummers al bekend zijn op plekken waar nu nog de koeien grazen. Wel lastig al je door de route daarlangs geleid wordt (ergo: de kaart zal altijd of te vroeg of te laat aangepast zijn... te vroeg is ook niet goed.)
Ik meen dat er Enschede een stuk wijk is waarvan de nummers al bekend zijn op plekken waar nu nog de koeien grazen. Wel lastig al je door de route daarlangs geleid wordt (ergo: de kaart zal altijd of te vroeg of te laat aangepast zijn... te vroeg is ook niet goed.)
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Re: Huisnummer probleem bij adres-ingeven
Als je de firmware upgrade naar versie 4.60 is dit probleem verholpen.jepe schreef:Zoals bekend moet je bij ingave van het doel-adres eerst het huisnummer ingeven, en daarna kom je pas bij het "straatnaam-scherm", zal ik maar zeggen.
Gek genoeg duurde het even tot het bij me doordrong, maar na de upgrade werd het 'natuurlijk', eerst straatnaam en dan huisnummer invoeren.
Groet,
Erik