Geocashes worden niet weergegeven in GPS
Geocashes worden niet weergegeven in GPS
Ik ben bezig om een pocket queri aan te maken van Belgie.
Nu wil ik deze verzenden naar mijn gps Oregon 650t,maar in het menu van de geocaches wordt niks weergegeven.
Ik maak altijd pocket queris aan dit gaat altijd goed dus ik weet hoe het werkt ik heb ook een pc aan gemaakt van Frankrijk maar ook deze wordt niet weer gegeven.
ik sla ze op op het geheugenkaartje wat in de gps zit,als je op verzend naar toestel druk dan gaat het precies zo als normaal ook dat groene balkje begint te lopen en als het klaar is staat er een v tje bij.
als ik dan in het toestel kijk wordt dit weer gegeven Geen Resultaten gevonden pas de zoekparameters aan.
Wie heeft er enig idee hoe dit kan??
Nu wil ik deze verzenden naar mijn gps Oregon 650t,maar in het menu van de geocaches wordt niks weergegeven.
Ik maak altijd pocket queris aan dit gaat altijd goed dus ik weet hoe het werkt ik heb ook een pc aan gemaakt van Frankrijk maar ook deze wordt niet weer gegeven.
ik sla ze op op het geheugenkaartje wat in de gps zit,als je op verzend naar toestel druk dan gaat het precies zo als normaal ook dat groene balkje begint te lopen en als het klaar is staat er een v tje bij.
als ik dan in het toestel kijk wordt dit weer gegeven Geen Resultaten gevonden pas de zoekparameters aan.
Wie heeft er enig idee hoe dit kan??
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
Waarschijnlijk zijn de caches te ver weg om weer te geven.
Ga naar de kaartmodus en schuif de kaart naar de plek waar de caches uit de pq zijn, dan zou je ze moeten zien.
Als de gpsr in de buurt komt zullen ze wel in de lijst verschijnen. Als je dat van tevoren wil controleren kan je de gpsr een bepaalde positie laten simuleren, bv het middelpunt van je pq. Hoe dat moet staat in de handleiding (heb zelf geen O650t).
Ga naar de kaartmodus en schuif de kaart naar de plek waar de caches uit de pq zijn, dan zou je ze moeten zien.
Als de gpsr in de buurt komt zullen ze wel in de lijst verschijnen. Als je dat van tevoren wil controleren kan je de gpsr een bepaalde positie laten simuleren, bv het middelpunt van je pq. Hoe dat moet staat in de handleiding (heb zelf geen O650t).
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
ik weet niet of het ook werkt bij geocaches
bij zaken als Waypoints etc wordt er standaard alleen de dichtstbijzijnde cq degenen die binnen een bepaalde afstand van je positie zitten weergegeven. Dat is het zoeken op afstand of nabijheid oid.
Je kunt vaak ook omschakelen naar zoeken op alfabet en dan zie je wel de verder weg gelegen wp
misschien kan dit ook bij de caches
bij zaken als Waypoints etc wordt er standaard alleen de dichtstbijzijnde cq degenen die binnen een bepaalde afstand van je positie zitten weergegeven. Dat is het zoeken op afstand of nabijheid oid.
Je kunt vaak ook omschakelen naar zoeken op alfabet en dan zie je wel de verder weg gelegen wp
misschien kan dit ook bij de caches
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
super heren bedankt dat was het dat de caches te ver weg liggen ik heb even op de kaart op gezocht waar het is en jahoor daar zag ik ze wel staan. Bedankt!!
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 25 jun 2016 21:20
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
wij hebben hetzelfde probleem. Ik zie wel de NL caches in de lijst staan, maar niet de duitse uit mn query. Maar aangezien ik een leek ben met een net nieuw aangeschafte oregon 650t weet ik niet hoe het werkt met de kaartmodus. kan iemand mij daarin een handje helpen?
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2589
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
ligt de klik Helpdesk dan niet meer voor de hand? Bijvoorbeeld klik hier.klavertje3 schreef: ik een leek ben met een net nieuw aangeschafte oregon 650t weet ik niet hoe het werkt met de kaartmodus. kan iemand mij daarin een handje helpen?
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
Of doe waarheen, geef de stad in in Duitsland waar je gaat cachen en selecteer die.
Je komt dan op de kaart (druk NIET op ga) en zoom in of uit en je zal de caches op de kaart zien.
Je komt dan op de kaart (druk NIET op ga) en zoom in of uit en je zal de caches op de kaart zien.
sp2610 (ex), zumo550 (ex), zumo660 (ex), nuvi 3597lmt, Oregon450, Oregon650, Montana680 (ex)
Oregon 700 (2x)
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 4 dec 2016 14:24
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
Ik heb een etrex 30x en kan ondanks dat ik premium member ben geen caches uploaden naar mijn gps. ik maak een pocket quirie en en zet deze om met WINRAR. Als ik daarna de bestanden copier naar mijn gps naar de GPX map komen ze niet op mijn gps voor. er verschijnt dan pas zoekparameters aan.
Hebben jullie hier een oplossing voor?
Ik heb juist deze gps aangeschaft om van het papieren geocaching af te zijn.
Hebben jullie hier een oplossing voor?
Ik heb juist deze gps aangeschaft om van het papieren geocaching af te zijn.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
mij lijkt de oplossing de bestanden niet omzetten met winrar (of bedoel je dat je ze uitpakt met winrar?)pepijn1972 schreef: ik maak een pocket quirie en en zet deze om met WINRAR. Als ik daarna de bestanden copier naar mijn gps naar de GPX map komen ze niet op mijn gps voor. er verschijnt dan pas zoekparameters aan.
Hebben jullie hier een oplossing voor?
verder dacht ik dat het niet een kwestie was van copie naar de gps maar met een speciaal programma (maar ik ben geen cacher)
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 4 dec 2016 14:24
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
Ik bedoel dat ik ze uitpak met WINRAR. je moet de gps aan de pc hangen en dan ziet hij dit als een extra schijf en daar sleepof kopier je de bestanden heen. vandaar
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
misschien moet je dat doen?pepijn1972 schreef:. er verschijnt dan pas zoekparameters aan.
.
of is het misschien zoiets als hier wat eerder in het draadje dat de caches te ver weg liggen?
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Geocashes worden niet weergegeven in GPS
Geocaches die verder weg liggen worden standaard verborgen.
Controleer altijd of er niet toevallig een filter aanstaat, waardoor de geocaches niet te zien is. Onder de optie "geocaching" (niet eerst naar "Waarheen"?") heb je boven in beeld drie iconen. Klik op de trechter. Tik dan rechtsonder op het icoon van map en trechter, en kies "Toon alles".
Een eenvoudige manier om te controleren of de desbetreffende geocaches op het toestel staan, is via Basecamp kijken of je zo de geocaches op het toestel ziet staan.
Een andere manier is om eerst een punt in de omgeving op te zoeken en naar toe te navigeren. Bijvoorbeeld via "Waarheen?" en "Plaatsen".
Ga opnieuw naar "Waarheen?", en tik nu rechtsonder op het icoon van de drie strepen. Gebruik de optie "Zoek nabij".
Kies nu "Recent gevonden". Hier staat nu de plaats die je net gezocht hebt, kies deze.
Ga nu naar de optie "Geocaches". Nu worden geocaches in de buurt van de gekozen plaats getoond.
Controleer altijd of er niet toevallig een filter aanstaat, waardoor de geocaches niet te zien is. Onder de optie "geocaching" (niet eerst naar "Waarheen"?") heb je boven in beeld drie iconen. Klik op de trechter. Tik dan rechtsonder op het icoon van map en trechter, en kies "Toon alles".
Een eenvoudige manier om te controleren of de desbetreffende geocaches op het toestel staan, is via Basecamp kijken of je zo de geocaches op het toestel ziet staan.
Een andere manier is om eerst een punt in de omgeving op te zoeken en naar toe te navigeren. Bijvoorbeeld via "Waarheen?" en "Plaatsen".
Ga opnieuw naar "Waarheen?", en tik nu rechtsonder op het icoon van de drie strepen. Gebruik de optie "Zoek nabij".
Kies nu "Recent gevonden". Hier staat nu de plaats die je net gezocht hebt, kies deze.
Ga nu naar de optie "Geocaches". Nu worden geocaches in de buurt van de gekozen plaats getoond.
Kijk ook eens op mywaypoint.nl en tv.gps.nl voor veelgestelde vragen en handleidingen!