Ik heb een plaats opgezocht met google maps,51.3599743, 4.4802654 deze coördinaten.
Hoe stel ik nu mijn garmin gps64 in zodat ik deze gegevens kan gebruiken?
Ik heb nu een andere "vorm" voor coördinaten.
mvg
Coördinaten ingeven
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Coördinaten ingeven
Op h ddd.ddddd
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Coördinaten ingeven
Bedankt,
Maar dan kom ik blijkbaar toch ergens anders uit.
Op google maps staat dit 51°21'36.1"N 4°28'54.1"E
mvg
Maar dan kom ik blijkbaar toch ergens anders uit.
Op google maps staat dit 51°21'36.1"N 4°28'54.1"E
mvg
garmin gpsmap64
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Coördinaten ingeven
Yep... het is verwarrend... Ik vermoed dat het toch hdddmmsss is..
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Re: Coördinaten ingeven
Vergeet wat hier stond.
Op mijn gps kan ik het laatste cijfer niet ingeven,maar dat blijk niet veel verschil te maken.
mvg
Op mijn gps kan ik het laatste cijfer niet ingeven,maar dat blijk niet veel verschil te maken.
mvg
garmin gpsmap64
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Coördinaten ingeven
51.3599743, 4.4802654 is toch echt hddd.ddddd, maar 51°21'36.1"N 4°28'54.1"E is inderdaad hdddmmss.s
Beide notaties geven ongeveer dezelfde locatie aan, maar er zit nog 100 meter verschil tussen (de eerste in de buurt van de Bakkersdreef in Kalmthout, de tweede op de Sparrendreef, één straat verder).
Beide notaties geven ongeveer dezelfde locatie aan, maar er zit nog 100 meter verschil tussen (de eerste in de buurt van de Bakkersdreef in Kalmthout, de tweede op de Sparrendreef, één straat verder).
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Coördinaten ingeven
Het laatste cijfer zal maar een klein verschil van een meter/ paar meters maken. Meestal is dat te verwaarlozen.
Kijk ook eens op mywaypoint.nl en tv.gps.nl voor veelgestelde vragen en handleidingen!
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Coördinaten ingeven
Bij h ddd.ddddd° heb je aan vijf cijfers achter de komma genoeg voor een nauwkeurigheid van ca. 1 meter.
Bij graden/minuten/seconden (h ddd° mm' ss.s") is één seconde ca. 30 meter, en geeft een tiende seconde dus een nauwkeurigheid van ca. 3 meter.
Bij de instelling in graden en minuten (h ddd° mm.mmm') zit je met het aantal beschikbare decimalen daartussenin.
Bij graden/minuten/seconden (h ddd° mm' ss.s") is één seconde ca. 30 meter, en geeft een tiende seconde dus een nauwkeurigheid van ca. 3 meter.
Bij de instelling in graden en minuten (h ddd° mm.mmm') zit je met het aantal beschikbare decimalen daartussenin.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen