- Schermafbeelding 2016-02-11 om 09.13.22.png.pdf
- (82.13 KiB) 27 keer gedownload
Foutmelding in JDM
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 349
- Lid geworden op: 10 jul 2012 17:39
Foutmelding in JDM
Op mijn Nüvi 2699 heb ik een interne kaart met Europa alsmede een aparte sd kaart met alleen Nederland die ik van de site van OSM gedownload heb. JDM geeft nu een foutmelding van het bestand D49350709.img en zegt dat deze in de verkeerde map staat. Het plaatsen in een andere map geeft ook een foutmelding, dus dat schiet niet op. Enig idee wat hier aan de hand is? Zie bijgaande printscreen.
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2534
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Foutmelding in JDM
Dit bestand wordt aangegeven als (een deel van) CN 2016.30, terwijl je die al (volledig) op je GPS hebt staan, vandaar de foutmelding. Het lijkt mij dat je dit bestand gewoon kunt verwijderen.
Bovendien vraag ik me af waarom je de OSM kaart van Nederland op een SD kaart hebt staan, terwijl je al de volledige CN Europa kaart (meest recente update) hebt. Lijkt me overbodig....
Trouwens, JDM heeft de mogelijkheid om een online rapportage aan te maken. Je krijgt dan een link, als je die hier post, kunnen we meekijken met de inhoud van je toestel. Alleen een screenshot geeft wat weinig informatie.
Bovendien vraag ik me af waarom je de OSM kaart van Nederland op een SD kaart hebt staan, terwijl je al de volledige CN Europa kaart (meest recente update) hebt. Lijkt me overbodig....
Trouwens, JDM heeft de mogelijkheid om een online rapportage aan te maken. Je krijgt dan een link, als je die hier post, kunnen we meekijken met de inhoud van je toestel. Alleen een screenshot geeft wat weinig informatie.
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 349
- Lid geworden op: 10 jul 2012 17:39
Re: Foutmelding in JDM
De link is: [urlJDMreport.html[/url]. Ik hoop dat je de link kunt openen.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 526
- Lid geworden op: 29 apr 2004 10:07
- Locatie: Dijk en Waard
Re: Foutmelding in JDM
Voor JDM rapport nog maar even goed de handleiding lezen denk ik.
Je D49350709.img bestand is het Foursquare bestand behorende bij je kaart, lekker laten staan.
Je D49350709.img bestand is het Foursquare bestand behorende bij je kaart, lekker laten staan.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 349
- Lid geworden op: 10 jul 2012 17:39
Re: Foutmelding in JDM
Op ondertaande link zou de rapportage moeten staan: http://jdm.javawa.nl/qvWb of
[url]http://jdm.javawa.nl/qvWb/url] Gaat dat nu wel?
[url]http://jdm.javawa.nl/qvWb/url] Gaat dat nu wel?
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2589
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Foutmelding in JDM
de eerste link werkt. Dat kan je zelf al zien wanneer je met Voorbeeld je reactie controleert alvorens op Bevestig te klikken
Groeten
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2534
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Foutmelding in JDM
Het is wel het bestand waarop JDM een foutmelding geeft. Als dit bij CN2016.30 hoort en met de update van CN meekomt, waarom wordt er dan een foutmelding gegenereerd? Bugje in JDM?keesm schreef:Je D49350709.img bestand is het Foursquare bestand behorende bij je kaart, lekker laten staan.
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Foutmelding in JDM
meer iets van "Garmin heeft weer wat veranderd" denk ik
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 349
- Lid geworden op: 10 jul 2012 17:39
Re: Foutmelding in JDM
Ook is het vreemd dat het bewuste bestand op mijn Macbook in Finder niet te vinden is, ook al gebruik de optie Zoek.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Foutmelding in JDM
staat in de verborgen .system map , misschien daarom niet te vinden?
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 349
- Lid geworden op: 10 jul 2012 17:39
Re: Foutmelding in JDM
Ja, dat is juist want dat heb ik inmiddels gevonden. Echter die wetenschap lost het probleem niet op. Misschien kan ik het best toch dat bestand verwijderen en dan zien wat er gebeurt. Zijn er problemen dan kan ik altijd nog de backup terugetten.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Foutmelding in JDM
welk probleem ?
zoals ik het zie is er geen probleem alleen ziet JDM een bestand met een .img waarvan hij dus verwacht dat er een kaart inzit en dat is niet zo en horen de meeste .img bestanden in een andere map te zitten.
JaVaWa kan moeilijk vooruitwerken op alle mogelijke veranderingen die Garmin verzint
zoals ik het zie is er geen probleem alleen ziet JDM een bestand met een .img waarvan hij dus verwacht dat er een kaart inzit en dat is niet zo en horen de meeste .img bestanden in een andere map te zitten.
JaVaWa kan moeilijk vooruitwerken op alle mogelijke veranderingen die Garmin verzint
"Always Look on the Bright Side of Life"
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18237
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Foutmelding in JDM
Inderdaad, dat.HaWee schreef:meer iets van "Garmin heeft weer wat veranderd" denk ik
@Vindplaats, kun je mij dat bestand sturen via wetransfer.com? Dan kan ik kijken hoe ik daar het beste op kan inspelen in JDM.
info apenstaartje javawa punt nl
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2534
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Foutmelding in JDM
Mee eens!!HaWee schreef:welk probleem ?
zoals ik het zie is er geen probleem alleen ziet JDM een bestand met een .img waarvan hij dus verwacht dat er een kaart inzit en dat is niet zo en horen de meeste .img bestanden in een andere map te zitten.
JaVaWa kan moeilijk vooruitwerken op alle mogelijke veranderingen die Garmin verzint
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ