Route laden naar 550
Route laden naar 550
Sinds enige tijd heb ik het fenomeen dat wanneer ik een route laad vanuit BC naar de 550 dit 2x doet, je ziet dan in het toestel de originele en de route met toevoeging 1. Het maak niet uit op welke manier ik deze over zet.
Wie heeft dit ook?
Wie heeft dit ook?
Motorrijden is onze lust wij wonen aan de kust !!
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: Route laden naar 550
Nee, ik kan hem alleen met slepen naar het interne geheugen laden....... ook zoiets
Gehad: SPIII ~Zumo 550 ~ Honda Zumo 550
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Re: Route laden naar 550
Via het puldown menu kan het ook. beide met hetzelfde resultaat.
Ook de waipoints vermenigvuldigen daardoor.
Ook de waipoints vermenigvuldigen daardoor.
Motorrijden is onze lust wij wonen aan de kust !!
Re: Route laden naar 550
Ik gebruik nog steeds het oude vertrouwde MapSource om routes over te zetten naar mijn Zumo550.
Ook voor het maken van routes.
BC gebruik ik vaak voor het omzetten van een route van iemand anders.
Eerst een spoor maken en daarna van het spoor weer een route maken
Gaat probleemloos en geen meldingen onderweg van aankomst bij X en aankomst bij Y
Ook voor het maken van routes.
BC gebruik ik vaak voor het omzetten van een route van iemand anders.
Eerst een spoor maken en daarna van het spoor weer een route maken
Gaat probleemloos en geen meldingen onderweg van aankomst bij X en aankomst bij Y
sf-ftd
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Re: Route laden naar 550
MS is out, graag bij de vraag blijven
Motorrijden is onze lust wij wonen aan de kust !!
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Route laden naar 550
waarom?
MS en de Z550 zijn van dezelfde generatie. Dus misschien begrijpt je Z550 BC niet of omgekeerd en gaat alles goed als je MS gebruikt.
MS en de Z550 zijn van dezelfde generatie. Dus misschien begrijpt je Z550 BC niet of omgekeerd en gaat alles goed als je MS gebruikt.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Route laden naar 550
Sinds de introductie van BC werk ik er mee, BC en Z550 werkte altijd prima samen, echter sinds een +/- een half jaar treed dit fenomeen op. Moet iets in de software updates zitten?
Motorrijden is onze lust wij wonen aan de kust !!
Re: Route laden naar 550
Misschien is het een optie om BC een keer opnieuw te installeren.
Eerst BC verwijderen met Revo-uninstaller en ook Revo alle losse delen van BC laten verwijderen.
Die keuze krijg je na de un-installatie-procedure.
Daarna BC weer opnieuw installeren.
Eerst BC verwijderen met Revo-uninstaller en ook Revo alle losse delen van BC laten verwijderen.
Die keuze krijg je na de un-installatie-procedure.
Daarna BC weer opnieuw installeren.
sf-ftd
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: Route laden naar 550
Waarom zou je na het omzetten door een spoor te maken de route weer een route maken. De 550 zet immers het spoor probleemloos om in een route.sf-ftd schreef:Ik gebruik nog steeds het oude vertrouwde MapSource om routes over te zetten naar mijn Zumo550.
Ook voor het maken van routes.
BC gebruik ik vaak voor het omzetten van een route van iemand anders.
Eerst een spoor maken en daarna van het spoor weer een route maken
Gaat probleemloos en geen meldingen onderweg van aankomst bij X en aankomst bij Y
Gehad: SPIII ~Zumo 550 ~ Honda Zumo 550
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Re: Route laden naar 550
Maar kan je ze ook beiden op het scherm zichtbaar maken zoals bij de Z590?
Garmins wegen zijn ondoorgrondelijk.
Re: Route laden naar 550
Neen.
De 550 zet een spoor altijd om naar een route.
Overigens liet ik nooit Basecamp een route naar mijn 550 zenden, net omdat ik had gelezen dat die routes soms dubbel in de Zumo terecht komen.
Ik exporteerde altijd de route naar een gpx-bestand, en plaatste dat met de verkenner in de 550.
De 550 zet een spoor altijd om naar een route.
Overigens liet ik nooit Basecamp een route naar mijn 550 zenden, net omdat ik had gelezen dat die routes soms dubbel in de Zumo terecht komen.
Ik exporteerde altijd de route naar een gpx-bestand, en plaatste dat met de verkenner in de 550.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
Re: Route laden naar 550
Bedankt voor het antwoord en sorry voor het inbreken in dit item.
Terug on topic.
Terug on topic.
Garmins wegen zijn ondoorgrondelijk.
Re: Route laden naar 550
Basecamp maakt niet altijd de route precies zoals de track loopt. Soms snijdt hij een hoekje af omdat dit korter is of sneller. Ook wil hij wel eens parkeerplaatsen mee pakken.STXrider schreef:Waarom zou je na het omzetten door een spoor te maken de route weer een route maken. De 550 zet immers het spoor probleemloos om in een route.
Daarom loop ik de route vooraf nog even na en voeg eventueel een punt in om de route gelijk te laten lopen.
Dit is met name van belang wanneer je met een groep gaat rijden. Dan wil je toch graag allemaal dezelfde route volgen.
sf-ftd
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Re: Route laden naar 550
Net daarom vraagt STXrider zich af waarom je niet gewoon de track naar het toestel stuurt. Een track wordt door Basecamp niet meer gewijzigd. Als iedereen dezelfde track naar zijn toestel stuurt, zal iedereen dezelfde route rijden.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
Re: Route laden naar 550
Heren, graag bij topic blijven. Er word afgedwaald.
Probleem is opgelost zoals sf-ftd voorstelde, BC er geheel af en opnieuw geïnstalleerd. Moet wel de kaarten opnieuw koppelen, maar dat is ook voor elkaar. Kan de route er gewoon weer in slepen zonder dat er 2 worden.
Wat mij betreft, discussie gesloten.
Bedank en groet.
Probleem is opgelost zoals sf-ftd voorstelde, BC er geheel af en opnieuw geïnstalleerd. Moet wel de kaarten opnieuw koppelen, maar dat is ook voor elkaar. Kan de route er gewoon weer in slepen zonder dat er 2 worden.
Wat mij betreft, discussie gesloten.
Bedank en groet.
Motorrijden is onze lust wij wonen aan de kust !!