hallo
ik heb route,s van onroute select 1001 naar mijn zumo 390 geladen
daarna alle handelingen verricht die nodig zijn om hem te gaan rijden
wanneer ik heb inlaad stuurt hij mij netjes naar het startpunt (prima)
eenmaal daar aangekomen wil de route zelf niet starten al van alles geprobeerd maar niets luk bij iedere route wel tot het startpunt maar daarna niets meer.
graag hulp
bij voorbaat dank
onroute select 1001 motorroutes zumo 390
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2589
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: onroute select 1001 motorroutes zumo 390
voor gebruiksvragen ligt de klik Helpdesk meer voor de handdeessie schreef:graag hulp
dit forumdeel is bedoeld voor als je vooral voor in de auto en/of op de motor een GPS zoekt
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2534
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: onroute select 1001 motorroutes zumo 390
Je staat op het begin punt van de route, selecteer dan via de Reisplanner de route die je wil rijden, selecteer "Ga!", dan moet de route toch starten. Je moet waarschijnlijk wel het eerstvolgende punt van de route selecteren.
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Re: onroute select 1001 motorroutes zumo 390
Ik wil het topic niet jacken. Maar zit met hetzelfde probleem. Als ik een route wil laden dan doe ik dit via reisplanner. Ik selecteer dan mijn huidige locatie. Daarna de tussenliggende route van "route select 1001". Daarna weer de thuislocatie. Als ik dan naar de locatie toe rij start de rest van de "route select 1001" route niet. Als ik ook kijk op het scherm van de zumo tijdens het inladen zie ik alleen de route naar en terug vanaf de "route select 1001". Dus de rest van de x aantal kilometers "route select 1001" zitten niet in de zumo. Ik gebruik de zumo 395LM. Iemand die hier iets meer van weet?
Gisteren even naar waypoint gereden waar een vriendelijke medewerker het me heeft uitgelegd. Route inladen als gpx bestand. Is wat veiliger en zelf dan in de GPX map zetten. Daarna moet je in "Sporen" de route zoeken en de route "geconverteerd worden naar reis" voor je hem kan gebruiken. Herberekening moet uit staan in navigatie. Ik heb het nog niet geprobeerd maar als ik de route ga rijden dan laat ik het weten. Vandaag route gereden. Probleem opgelost door bovenstaande te doen.
Gisteren even naar waypoint gereden waar een vriendelijke medewerker het me heeft uitgelegd. Route inladen als gpx bestand. Is wat veiliger en zelf dan in de GPX map zetten. Daarna moet je in "Sporen" de route zoeken en de route "geconverteerd worden naar reis" voor je hem kan gebruiken. Herberekening moet uit staan in navigatie. Ik heb het nog niet geprobeerd maar als ik de route ga rijden dan laat ik het weten. Vandaag route gereden. Probleem opgelost door bovenstaande te doen.