Ik heb een route gedownload en op mijn garmin62 gezet.
Normaal gezien stel ik het veld in
"Afstand tot volgende"
Maar ik zie nu dat wat hij hier aangeefd hetzelfde is als afstand van de totale route.
Iemand een idee hoe dit komt?
Eigenlijk is het geen route maar een track,maar zo doe ik het altijd.
Nu dus de eerste keer dat ik dit probleem heb.
Mvg
Probleem met route VERPLAATST
Probleem met route VERPLAATST
Laatst gewijzigd door maltje op 3 apr 2017 17:40, 1 keer totaal gewijzigd.
garmin gpsmap64
Re: Probleem met route
Deze vraag hoort thuis in de rubriek gpshelpdesk/gpsmap. Dit is het Advies forum.
Zumo XT, iPhone 13 Pro Max, Shubert SRC M1+ SCM1 , BaseCamp 4.8.12, CN Europe NTU 2023.20, Onroute motor 5.15 Europa, tomtom Vio.
Re: Probleem met route VERPLAATST
En waarom tweemaal vragen?
Ducati Multistrada Enduro 1200 met Zumo 660 en echtgenote volgt op een Monster 796
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Probleem met route VERPLAATST
vanwege die correcte opmerking van Mgent, dit is het advies onderdeel.
Dus hij heeft de vraag nu gesteld in de Helpdesk waar hij thuis hoort.
Dus hij heeft de vraag nu gesteld in de Helpdesk waar hij thuis hoort.
"Always Look on the Bright Side of Life"