Onvolledige routeverwijzing SP I3
Onvolledige routeverwijzing SP I3
M'n Streetpilot I3 geeft bij het oprijden van bijvoorbeeld een snelweg, waar een lang stuk "rechtuit" gereden dient te worden, alleen de melding "Rijd 36 km". Wat ik na 36 km dan moet doen hoor ik pas aan het einde van deze 36 km. Volgens mij maakt "Bep" haar zin niet af. Kan iemand mij vertellen of dit ook zo is en hoe dit euvel opgelost kan worden?
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
- Wallie
- WayPoint relatie
- Berichten: 342
- Lid geworden op: 4 mei 2004 13:18
- Locatie: Capelle a/d IJssel
Ik denk dat je direct even contact op moet nemen met Garmin. Op de Garmin site zit onder support een invulscherm.Bassie schreef:Heb net de nieuwste firmware (versie 2.7) geinstalleerd met de Webupdater maar het bugje waar ik in het begin over heb geschreven is er nog (steeds) niet uit. Waar zou ik dit ongemak nog meer kunnen melden dan op dit forum?
Wallie
SP 2610 tegenwoordig op de R1200GS; GPSmap 60CS in de tanktas en bij de wandel...
En beide mogen ook mee in de auto
En beide mogen ook mee in de auto
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Mogelijk is dit bugje taal-specifiek; we zullen het signaleren aan importeur sailtron; je kunt allicht ook zelf mailen. (info@sailtron.com).
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Hans,
Inmiddels heb ik meerdere mensen enthousiast gemaakt voor de streetpilot i3, waaronder een collega. Nu hadden we het laats over de routeverwijzing zoals hierboven al besproken.
Nu wil het zo zijn dat de "Bep" van m'n collega WEL de zin afmaakt bij het oprijden van een lang recht stuk en dus vertelt wat er aan het einde van het rechte stuk moet gaan gebeuren zoals rechtsafslaan, daarna linksaf slaan o.i.d. Hij heeft verder nog geen software-updates uitgevoerd en het apparaat draait nog onder versie 2.40. Kan het zijn dat het probleem toch in mijn SP i3 zit en niet in de de software van het apparaat? Is hier dan wat aan te doen, bijvoorbeeld een een reset ofzo
Groeten,
Inmiddels heb ik meerdere mensen enthousiast gemaakt voor de streetpilot i3, waaronder een collega. Nu hadden we het laats over de routeverwijzing zoals hierboven al besproken.
Nu wil het zo zijn dat de "Bep" van m'n collega WEL de zin afmaakt bij het oprijden van een lang recht stuk en dus vertelt wat er aan het einde van het rechte stuk moet gaan gebeuren zoals rechtsafslaan, daarna linksaf slaan o.i.d. Hij heeft verder nog geen software-updates uitgevoerd en het apparaat draait nog onder versie 2.40. Kan het zijn dat het probleem toch in mijn SP i3 zit en niet in de de software van het apparaat? Is hier dan wat aan te doen, bijvoorbeeld een een reset ofzo
Groeten,
Streetpilot i3 en Dakota 20
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Ik heb de indruk dat het het ene moment wel en het andere moment niet gebeurt. Het is onwaarschijnlijk dat het toestel-specifiek is. Sterker: we komen het ook tegen bij de Nüvi.
De manier om te toetsen of het toestel specifiek is is allicht om met twee toestellen tegelijk te gaan rijden.
Wat ook nog zou kunnen is dat men heeft verkozen de zinnen te verkorten tot de op dat moment relevante informatie, waarbij echter onvoldoende rekening gehouden is met de intonatie. M.a.w.: door de intonatie lijkt het of er nog een woord achter zou moeten komen. Let er maar eens op.
De manier om te toetsen of het toestel specifiek is is allicht om met twee toestellen tegelijk te gaan rijden.
Wat ook nog zou kunnen is dat men heeft verkozen de zinnen te verkorten tot de op dat moment relevante informatie, waarbij echter onvoldoende rekening gehouden is met de intonatie. M.a.w.: door de intonatie lijkt het of er nog een woord achter zou moeten komen. Let er maar eens op.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans, bedankt voor je snelle reactie
Ik heb het reeds getest met 2 toestellen, namelijk de Streetpilot i3 en GPSmap 276C. De 276C gaat wel verder met de "route-omschrijving" waar de i3 stopt met omschrijven. Zo doende ben ik er ook achter gekomen dat de i3 z'n zin niet afmaakt.
Het blijft een vreemde "zaak" nietwaar
Ik heb het reeds getest met 2 toestellen, namelijk de Streetpilot i3 en GPSmap 276C. De 276C gaat wel verder met de "route-omschrijving" waar de i3 stopt met omschrijven. Zo doende ben ik er ook achter gekomen dat de i3 z'n zin niet afmaakt.
Het blijft een vreemde "zaak" nietwaar
Streetpilot i3 en Dakota 20
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Klopt. Ik vermoed dat het gewoon een bug is en dat er weldra een update zal zijn. Van de andere kant horen we ook wel eens geluiden dat 'bep' ook wel eens wat veel praat. Misschien dat ze daarbij wat hebben willen aanpassen, wat echter niet helemaal geslaagd is.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp