Korte kaartupdate gedaan door een klein aantal kaarten te selecteren en naar de Oregon 650t te zenden.
CN EU 2018.1 NT aangevinkt, èn basiskaart ook. Kort geprobeerd om een route te rijden naar een plaats die buiten het naar de gps gestuurde gebied ligt en inderdaad, gps geeft logischerwijs aan dat er geen routeerbare kaarten hiervoor aanwezig zijn. Daarna een plaats gekozen op die op een kaartsegment ligt die ik wel naar de gps heb gestuurd: dit werkt.
Wat ik voorheen had, en nu niet, is dat je, in ieder geval op mijn vorige gps (60CSx) kaartsegmenten kunt zien op de 'kaart'. Als je dan uitzoomde, zag je met rechthoeken omlijnde segmenten. Dat zie ik nu niet meer.
Ik vond dit altijd wel een handige controle omdat je zo duidelijk kon zien dat de geüploade kaarten ook daadwerkelijk op de gps staan. Misschien en kwestie van wennen...
Nu dit gelukt is, ga ik een groter aantal kaartsegmenten naar de gps sturen.
In ieder geval weet ik nu dat de basiskaart óók aan moet staan. (was volgens mij voorheen niet zo, maar daar kan mijn geheugen de waarheid wel eens verdraaien)
EDIT: het werkt nu goed. De basiskaart moet inderdaad aan staan.
Wonderen zijn volgens Spinoza niet het bewijs van goddelijke macht, maar van menselijke onwetendheid.
- etrex [die gele in 1999 aangeschaft in Boston, en nog steeds in bezit]
- vista [verkocht]
- gpsmap60CS [verkocht]
- gpsmap60CSx
- Oregon 650t (sinds 14 mei 2016)