hallo
als ik een route maak in basecamp en waarvan ik de meerder waypoints instel als niet weergeven en enkel juist de belangrijke wil weergeven
en dit exporteer naar mijn zumo
da staat deze route op mijn zumo660, maar moet ik hem nog importeren om hem te kunnen rijden
dat lukt me allemaal
maar eenmaal ik wil beginnen te rijden zegt hij wel alle waypoints? zelfs deze die ik gemarkeerd heb met niet weergeven?
doe ik iets verkeerd of is dit normaal
Mvg
Facteurtje
waypoints niet weergeven zumo 660
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: waypoints niet weergeven zumo 660
Ja, dat is normaal. De zumo 660 (en de 220 en 550) ondersteunen dat truukje niet. Alleen de nieuwere zumo's (en een aantal nüvi's) doen dat.
N.B. Het zijn viapunten, geen waypoints.
N.B. Het zijn viapunten, geen waypoints.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: waypoints niet weergeven zumo 660
Zet de viapunten op kruispunten of T-splitsingen waar je links of rechts gaat, dan heb je ook geen last meer van de spraak tijdens het rijden.
Ducati Multistrada Enduro 1200 met Zumo 660 en echtgenote volgt op een Monster 796
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 3 mei 2017 09:48
Re: waypoints niet weergeven zumo 660
oeps sorry JaVaWa, ja het zijn viapunten
dus gewoon niet uit te zetten?
de punten die ik wil behouden ( iets om te bezichtigen , of drinken lol) dat zijn dan waypoints.
dus best op een kruispunt zetten
thxx duccer zal dat eens proberen
alvast bedankt voor jullie snelle reaktie
dus gewoon niet uit te zetten?
de punten die ik wil behouden ( iets om te bezichtigen , of drinken lol) dat zijn dan waypoints.
dus best op een kruispunt zetten
thxx duccer zal dat eens proberen
alvast bedankt voor jullie snelle reaktie