Ik doe alles op Apple MacBook Pro.GerJ schreef:@Patrick, @Ronalt, @Kubo, werken jullie standaard onder het admin account, of vanuit een gebruikersaccount? Zelf werk ik om veiligheidsredenen nooit vanuit het admin account, misschien dat het daaraan ligt. Overigens zijn de kaarten onder het admin account ook vergrendeld...
CNE 2018.20 NTU
-
- Berichten: 481
- Lid geworden op: 26 nov 2006 13:58
- Locatie: b-9120 beveren
Re: CNE 2018.20 NTU
groetjes,
Patrick.
BMW : Navigator 5, Navigator 6,
Garmin : ZumoXT, GPSMap66ST, Oregon 600
Garmin Express en Basecamp op
Patrick.
BMW : Navigator 5, Navigator 6,
Garmin : ZumoXT, GPSMap66ST, Oregon 600
Garmin Express en Basecamp op
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: CNE 2018.20 NTU
Nee, ik heb deze uitspraak gecontroleerd voordat ik hem deed.
Als ik inzoom op Konya of Antalya in Turkije tot 1 km zie ik met de 2018.1 kaart alleen een paar hoofdwegen en een stip. Overschakelen naar de 2018.2 kaart geeft een kompleet stratenplan van de stad. Hetzelfde zie ik bv in Polen bij Skoczow of Warsaw of bij Kaunas (Litouwen).
Misschien dat die landen een gedeeltelijke dekking hadden?
Als ik inzoom op Konya of Antalya in Turkije tot 1 km zie ik met de 2018.1 kaart alleen een paar hoofdwegen en een stip. Overschakelen naar de 2018.2 kaart geeft een kompleet stratenplan van de stad. Hetzelfde zie ik bv in Polen bij Skoczow of Warsaw of bij Kaunas (Litouwen).
Misschien dat die landen een gedeeltelijke dekking hadden?
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18237
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: CNE 2018.20 NTU
CN EU NT 2018.10:
Nog even gezocht naar een oudere versie; bij 2017.2 krijg ik ook het gedetailleerde kaartbeeld.
Nog even gezocht naar een oudere versie; bij 2017.2 krijg ik ook het gedetailleerde kaartbeeld.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
- tony rave
- WayPoint relatie
- Berichten: 2113
- Lid geworden op: 1 dec 2004 14:33
- Locatie: View over Baltic Sea
Re: CNE 2018.20 NTU
Zelfs 2014.3 (weliswaar de NT versie) geeft al details (dezelfde straten) op deze plek, nog oudere kaartversie's heb ik niet.
Ж MapSource ► route-creatie ║ directe-route + track ► GPSMap's 60CSx, 79S, 276Cx (probleemloos)║BaseCamp ► databeheer Ж
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: CNE 2018.20 NTU
Dat klopt natuurlijk, maar zoals jullie misschien ook bekend kent Garmin verschillende gradaties in dekking.
Enkele daarvan zijn:
Enkele daarvan zijn:
- Detailed Coverage,
- Major urban areas with intertown roads,
- Major roads Only,
- Not included.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18237
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: CNE 2018.20 NTU
Ik heb het niet zo uitgebreid bekeken. Je noemde eerder een aantal steden (vrij grote trouwens) waar je alleen een stip en wat hoofdwegen zag. Op de genoemde plekken zag ik toch veel meer detail... Is de oude kaart bij jou wel in zijn geheel ontgrendeld?
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: CNE 2018.20 NTU
Ik heb een aantal oude kaarten waaronder de 2018.1, 2017.3, 2016.3, 2015.4 en nog wat...
En inderdaad lijkt er iets met het ontgrendelen, maar als ik met GMTK kijk zie ik wel bij alle kaarten ontgrendelcodes staan.
De kaarten 2017.3 en 2016.3 geven in het oosten het genoemde weinig gedetailleerde beeld. In Frankrijk, Duitsland en dergelijke hebben deze 2 kaarten wel weer normale details.
De oudere kaarten zien er in Turkije wel normaal uit. Hoe kan dit nou weer?
En inderdaad lijkt er iets met het ontgrendelen, maar als ik met GMTK kijk zie ik wel bij alle kaarten ontgrendelcodes staan.
De kaarten 2017.3 en 2016.3 geven in het oosten het genoemde weinig gedetailleerde beeld. In Frankrijk, Duitsland en dergelijke hebben deze 2 kaarten wel weer normale details.
De oudere kaarten zien er in Turkije wel normaal uit. Hoe kan dit nou weer?
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18237
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: CNE 2018.20 NTU
De kaart is onderverdeeld in regio's, en ontgrendelcodes kunnen geldig zijn voor slechts één regio. Zo heb je dus wel de hele EU-kaart op je PC staan, maar je kunt er maar een gedeelte van gebruiken.
Waarom dat bij jou het geval is, geen idee...
Waarom dat bij jou het geval is, geen idee...
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
- guzzi vero
- Berichten: 1706
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: CNE 2018.20 NTU
heb alle kaarten bekeken NT vanaf 2014 en NTU vanaf 2015 en heb overal detail. Dus er kan iets mis gegaan zijn bij de kaartinstallatie? Misschien de kaart eens opnieuw installeren.
Heb het ooit meegemaakt ten tijde van MS (2007) dat wegen verdwenen in Slovenië bij inzoomen. Alhoewel hier uitvoerig werd getest met Garmin UK met ook foto's doorsturen vanaf welk zoom level deze verdwenen zijn ze er nooit achtergekomen waarom die wegen plots verdwenen. Zij hadden dat probleem dus niet. Bij een nieuwe kaartupdate was het opgelost.
Heb het ooit meegemaakt ten tijde van MS (2007) dat wegen verdwenen in Slovenië bij inzoomen. Alhoewel hier uitvoerig werd getest met Garmin UK met ook foto's doorsturen vanaf welk zoom level deze verdwenen zijn ze er nooit achtergekomen waarom die wegen plots verdwenen. Zij hadden dat probleem dus niet. Bij een nieuwe kaartupdate was het opgelost.
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
-
- Berichten: 333
- Lid geworden op: 14 feb 2008 19:54
- Locatie: op de grens van N- en Z-Holland en Utrecht
- Contacteer:
Re: CNE 2018.20 NTU
mogelijk heb je iets aan dit topic: https://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=119&t=48982peerke57 schreef:Ook geïnstalleerd. CN Europa NTU 2018.20 ALL NORTH.
zumo 350 vindt nu Frankrijk niet meer.
voor de rest vindt hij wel heel europa
helppppp
Jan
Either you love mahjong or you are wrong www.pe-ling.nl
Either you love mahjong or you are wrong www.pe-ling.nl
- dutchgixxer
- WayPoint relatie
- Berichten: 657
- Lid geworden op: 19 mar 2004 14:55
- Locatie: Friesland
Re: CNE 2018.20 NTU
Eerst garmin express updaten dan de kaart update op de gps nog een keer draaien
Ktm super adventure 1290 S
Zumo XT2 Oregon 650 en Nuvi 1490 LMT
Zumo XT2 Oregon 650 en Nuvi 1490 LMT