ik denk dat ik het maar opgeef, weinig of niets lukt en ik zit anderen maar te vermoeien...
dit gaat ook al niet ..."Verder moeten de unlock en gma bestanden ook in die map \map staan EN moeten ze dezelfde naam hebben als de kaart dus gmapsupp.unl en gmapsupp.gma..." (Ik krijg foutmeldingen van windows)
Dit is de stand van zaken momenteel.. .http://jdm.javawa.nl/k0eE
kaartsegmenten
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: kaartsegmenten
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: kaartsegmenten
Dank je, echter nu lukt het ook niet op afstand.
Opsturen zou de ideale oplossing zijn
Opsturen zou de ideale oplossing zijn
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3864
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: kaartsegmenten
en de kaart moet gmapsupp.img heten. Dezelfde namen kunnen niet in een en dezelfde map voorkomen, dat geeft natuurlijk windows-fouten.pvdz schreef:....Verder moeten de unlock en gma bestanden ook in die map \map staan EN moeten ze dezelfde naam hebben als de kaart dus gmapsupp.unl en gmapsupp.gma..." (Ik krijg foutmeldingen van windows)
Dit is de stand van zaken momenteel.. .http://jdm.javawa.nl/k0eE
Ik weet niet wat je nu nog aan het proberen ben, want de kaartproblemen zijn er nog steeds. Beide kaarten staan in een verkeerde map en beide kaarten dekken eenzelfde gebied. De kaart op de SD-card is voor heel Europa en de kaart in het toestel voor Centraal Europa.
Deze laatste kaart zou met GMTK gewist kunnen worden zodat de melding "Fout: segmentnummers in dit bestand komen ook in andere bestanden voor. Dit zal problemen opleveren bij het routeren en/of weergeven van de kaarten" zal verdwijnen.
Daarna zou je de kaart op de SD-card moeten verplaatsen met het programma GMTK naar F:\Garmin, want de "Fout: dit IMG-bestand staat in de verkeerde map. Het moet staan in de map F:\Garmin of F:\Map" staat er niet voor niets.
In dezelfde map staan twee bestanden
12-10-2017 00:41 25 gmapsupp (2)
12-10-2017 00:41 2.600 gmapsupp
en die moeten waarschijnlijk de onderstaande namen hebben en die dienen ook verplaatst te worden naar F:\Garmin.
12-10-2017 00:41 25 gmapprom.unl
12-10-2017 00:41 2.600 gmapprom.gma
en volgens mij moet er dan wel een en ander in de buurt van werkende kaarten komen.
Maar misschien moet je deze en bovenstaande berichten eens afdrukken en naar iemand gaan die snapt hoe computers werken of de suggestie van HaWee http://www.gps-expert.nl/cms/gpshelpdesk overnemen. Want dit is echt iets wat een expert op afstand kan oplossen door je computer even "over te nemen".
Want opgeven is geen optie.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18270
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: kaartsegmenten
Het belangrijkste probleem is dat Windows nu zo ingesteld is dat het zowel systeemmappen als bekende extensies verbergt. Als dat niet goed staat gaat het vinden en hernoemen van bepaalde bestanden niet goed komen...
HaWee had al dit al eerder aangegeven (incl. de werkwijze), maar dat is zo te zien niet helemaal doorgekomen. Het lijkt me aan te raden om iemand erbij te vragen die handig is met computers.
HaWee had al dit al eerder aangegeven (incl. de werkwijze), maar dat is zo te zien niet helemaal doorgekomen. Het lijkt me aan te raden om iemand erbij te vragen die handig is met computers.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: kaartsegmenten
dank, ik probeer!RonalT schreef:.
Want opgeven is geen optie.
Re: kaartsegmenten
Klopt, al teruglezend vanavond,kwam ik het tegen....JaVaWa schreef:
, maar dat is zo te zien niet helemaal doorgekomen.
Re: kaartsegmenten
Voor de goede orde; als ik jou methode volg hoef ik niet eerst het ‘misgaan van de veranderende existenties’te wijzigen ?pvdz schreef:dank, ik probeer!RonalT schreef:.
Want opgeven is geen optie.