route omkeren
route omkeren
Is het mogelijk om een route in de zumo 595ml zelf om te keren .
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: route omkeren
Ja dat kan!
Je kies de route, druk op de drie streepjes (links boven), kies bewerk bestemmingen en sleep alle routepunten die onderin staan naar boven.
Het is niet de gemakkelijkste methode, maar het kan.
Waarom zou je het zo doen? Het is een ingewikkelde methode met veel kans op fouten, je kan bijna niet controleren wat je aan het doen bent.
Basecamp is een stuk gemakkelijker.
Maar je vraag was: Is het mogelijk om een route in de zumo 595ml zelf om te keren.
Mijn antwoord: ja dat kan!
Je kies de route, druk op de drie streepjes (links boven), kies bewerk bestemmingen en sleep alle routepunten die onderin staan naar boven.
Het is niet de gemakkelijkste methode, maar het kan.
Waarom zou je het zo doen? Het is een ingewikkelde methode met veel kans op fouten, je kan bijna niet controleren wat je aan het doen bent.
Basecamp is een stuk gemakkelijker.
Maar je vraag was: Is het mogelijk om een route in de zumo 595ml zelf om te keren.
Mijn antwoord: ja dat kan!
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: route omkeren
En er is een tweede optie, mits je werkt met tracks.
Als je een track ipv een route naar je Zumo verstuurt, dan kan je de Zumo van die track een route laten maken. Dit is trouwens de beste manier om zo zeker mogelijk te zijn dat zonder veel moeite een route aan iedereen ongewijzigd bezorgd wordt.
Wanneer je via apps de track in het toestel selecteert, en je laat die converteren naar een route, dan wordt je eerst de vraag gesteld of je dat wil doen van begin naar einde dan wel van einde naar begin. Zo kan je de oorpsronkelijke route dus ook in de andere richting rijden.
Als je een track ipv een route naar je Zumo verstuurt, dan kan je de Zumo van die track een route laten maken. Dit is trouwens de beste manier om zo zeker mogelijk te zijn dat zonder veel moeite een route aan iedereen ongewijzigd bezorgd wordt.
Wanneer je via apps de track in het toestel selecteert, en je laat die converteren naar een route, dan wordt je eerst de vraag gesteld of je dat wil doen van begin naar einde dan wel van einde naar begin. Zo kan je de oorpsronkelijke route dus ook in de andere richting rijden.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
Re: route omkeren
Ik vraag me wel af, indien je een route "omkeerd" in je Zumo (zoals hierboven beschreven) wat er gebeurd als er "routepunten" of "viapunten" geplaatst zijn op wegen met gescheiden rijbanen en wat er gebeurd met andere "belemmeringen" zoals bv éénrichtingsverkeer.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18256
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: route omkeren
Dan krijg je een hele "interessante" route...
Routes omkeren werkt eigenlijk niet goed bij alle vervoermiddelen die met eenrichtingsverkeer te maken hebben (alles behalve wandelaars dus)
Vandaar dat de zumo geen omkeerfunctie heeft.
Routes omkeren werkt eigenlijk niet goed bij alle vervoermiddelen die met eenrichtingsverkeer te maken hebben (alles behalve wandelaars dus)
Vandaar dat de zumo geen omkeerfunctie heeft.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 129 GPS-toestellen
Mijn 129 GPS-toestellen
Re: route omkeren
Oke Mensen hartelijke dank voor de tips,ik denk dat ik de route maar met basecamp omkeer en dan allebij in de zumo zet
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: route omkeren
Dat is wel de beste oplossing. Dan heb je in de hand wat je aan het doen bent. Gemakkelijk kijken of de twee lijnen gelijk lopen.
Nog een tip, maak de twee routes (heen en terug) verschillende kleuren in basecamp. Da's gemakkelijker controleren.
Nog een tip, maak de twee routes (heen en terug) verschillende kleuren in basecamp. Da's gemakkelijker controleren.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2593
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: route omkeren
wat er ook gebeurt als je een route met viapunten op gescheiden rijstroken omkeert, de route wordt langerDingeman schreef:Ik vraag me wel af, indien je een route "omkeerd" in je Zumo (zoals hierboven beschreven) wat er gebeurd als er "routepunten" of "viapunten" geplaatst zijn op wegen met gescheiden rijbanen en wat er gebeurd met andere "belemmeringen" zoals bv éénrichtingsverkeer.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18256
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: route omkeren
Dat komt omdat je dan een paar keer heen en weer wordt gestuurd om de op de verkeerde weghelft staande punten aan te doen.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 129 GPS-toestellen
Mijn 129 GPS-toestellen
- jan.veerhoek
- Berichten: 203
- Lid geworden op: 18 jul 2012 09:02
- Locatie: Tussen Ooster- en Westerschelde
Re: route omkeren
Voor mijzelf bereik ik altijd het beste resultaat door met de track in beeld een nieuwe route te tekenen in Basecamp.
Sowieso heb je dan net zoveel zachte punten onderweg als je zelf wilt, dus niet slechts start en einde zoals bij route berekenen van track.
Ook is het makkelijker bij omgekeerde route maken van track, i.v.m. zoals al genoemd de trackpunten op verkeerde weghelft.
Sowieso heb je dan net zoveel zachte punten onderweg als je zelf wilt, dus niet slechts start en einde zoals bij route berekenen van track.
Ook is het makkelijker bij omgekeerde route maken van track, i.v.m. zoals al genoemd de trackpunten op verkeerde weghelft.