Beste mensen,
Ik heb op mijn GPSmap60CSx de kaart OSM generic routable geinstalleerd. In Basecamp laat deze kaart automatisch de straatnamen zien.
Op mijn toestel kan ik ze maar niet zichtbaar krijgen. Als ik de cursor op een straat zet. verschijnt wel een label met straatnaam.
Kan iemand mij helpen hiermee?
Met dank en groet,
Ronald
straatnamen
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: straatnamen
wil je echt al die straatnamen zien op dat mooie maar kleine schermpje?
Als je op het kaartscherm staat klik dan op de knop Menu en kies voor Zet Ont-clutter uit.
Trouwens: waar gebruik je de gps voor? De 60 is een prachtig apparaat voor wandelen en fietsen maar daar is de osm generic niet ideaal voor. Er zijn veel betere kaarten zoals bv de openfietsmap etc , en dan met de 60 bij voorkeur de openfietsmap light
Als je op het kaartscherm staat klik dan op de knop Menu en kies voor Zet Ont-clutter uit.
Trouwens: waar gebruik je de gps voor? De 60 is een prachtig apparaat voor wandelen en fietsen maar daar is de osm generic niet ideaal voor. Er zijn veel betere kaarten zoals bv de openfietsmap etc , en dan met de 60 bij voorkeur de openfietsmap light
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- Berichten: 9
- Lid geworden op: 24 aug 2014 22:46
Re: straatnamen
Bedankt, maar ont-clutter stond uit. Soms is het handig om de straatnamen te zien.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: straatnamen
even gecontroleerd, met OFM lite zie ik wel straatnamen met ont-clutter uit.
http://www.openfietsmap.nl/downloads/bnl_light
wel even de Tips&Tricks lezen voor de beste instellingen voor routering
http://www.openfietsmap.nl/downloads/bnl_light
wel even de Tips&Tricks lezen voor de beste instellingen voor routering
"Always Look on the Bright Side of Life"
- tony rave
- WayPoint relatie
- Berichten: 2113
- Lid geworden op: 1 dec 2004 14:33
- Locatie: View over Baltic Sea
Re: straatnamen
En onder [Setup Map] kun je bij de 3e tab (blauwe vlaggetje) onder [Street Label] instellen vanaf welk zoom-niveau je straatnamen wilt tonen op het kaartscherm.
Ik heb daar b.v. 50 meter ingesteld, dat wil zeggen bij in-zoomen naar 50 m/divisie of lager (30 m etc) zie je de straatnamen.
OSM toont mogelijk meer/minder straatnamen dan Garmin City Navigator kaarten.
Ik heb daar b.v. 50 meter ingesteld, dat wil zeggen bij in-zoomen naar 50 m/divisie of lager (30 m etc) zie je de straatnamen.
OSM toont mogelijk meer/minder straatnamen dan Garmin City Navigator kaarten.
Ж MapSource ► route-creatie ║ directe-route + track ► GPSMap's 60CSx, 79S, 276Cx (probleemloos)║BaseCamp ► databeheer Ж