Ik wil graag geocache coördinaten DD MM MMM in voeren in de Vio dat doe ik via mijn GSM in de App onder hele kaart lengte en breedtegraat in voeren.
Helaas als ik een coördinaat invoer krijg ik en ander plaats.
Ik doe het op de manier zoals omschreven bijv. N 52 31,284 E 4 41,149, wie heeft hier ervaring mee?
Groet mary
Coordinaten invoeren in Tom Tom Vio
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18237
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Coordinaten invoeren in Tom Tom Vio
De app zou meerdere formaten automatisch moeten herkennen. Vervang echter wel de komma's door punten, mogelijk dat de app in de war raakt door de komma's.
Waar zou je volgens jou moeten uitkomen met de genoemde coördinaten, en waar zet de app ze neer?
Waar zou je volgens jou moeten uitkomen met de genoemde coördinaten, en waar zet de app ze neer?
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
Re: Coordinaten invoeren in Tom Tom Vio
Handleiding
- Bijlagen
-
- Schermafbeelding 2018-05-23 om 15.25.09.png (92.47 KiB) 1049 keer bekeken
Zumo XT, iPhone 13 Pro Max, Shubert SRC M1+ SCM1 , BaseCamp 4.8.12, CN Europe NTU 2023.20, Onroute motor 5.15 Europa, tomtom Vio.
Re: Coordinaten invoeren in Tom Tom Vio
Zonder komma gedaan wel met punten en is gelukt, bedankt.