Dag iedereen, mijn eerste post en meteen een eerste vraag.
Hilts - 1974 - Antwerpen - R1200GS
Ik heb na een weekje Schotland-op-twee-wielen besloten om werk te maken van de Basecamp software en heb de online
cursus van Meneer GPS gekocht. Enorm veel bijgeleerd. Vandaag (met het oog op het weekend) de gps
aangesloten aan de laptop (Zumo 350 aan een Mac) om een aantal routes te bekijken, eventueel te downloaden en aan
te passen in Basecamp. Ik kreeg melding van een update voor de gps en heb die geïnstalleerd (via Garmin Express).
Nu stel ik vast dat, wanneer ik een route download van routeyou.com en open met Basecamp, mijn route die ik omgezet
heb van een track, slechts 2 punten bevat: begin en einde.
Zelfs de routes die ik van routeyou binnengehaald heb voor deze update, en meerdere viapunten hadden, hebben nu plots
enkel een begin en eindpunt.
Ik heb op aanraden van Meneer GPS vandaag ook de JavawaRTW-tool gedownload, maar die staat uit wanneer ik routes
binnenhaal en bewerk.
Hopelijk kunnen jullie opheldering brengen.
Fijn weekend en veel veilige km's!
Hilts
Allo
Re: Allo
Naar mijn beste weten is het heel normaal dat als je een gedownloade track omzet naar een route dat je slechts twee punten (een begin- en een eindpunt) in je route hebt. Mits je herberekenen op UIT zet is het geen enkele probleem om zo een route te rijden.
Laatst gewijzigd door Dingeman op 9 jun 2018 09:00, 1 keer totaal gewijzigd.
- QuattroFrits
- WayPoint relatie
- Berichten: 2937
- Lid geworden op: 13 jan 2008 16:59
- Locatie: Hulsberg
- Contacteer:
Re: Allo
Welkom.
Volgens mij kun je hier, https://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=109&t=50028 , heel veel lezen over de laatste versie van BaseCamp, de meesten hebben een oudere versie terug gezet.
Ik zelf heb om die problemen de update niet doorgevoerd.
Volgens mij kun je hier, https://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=109&t=50028 , heel veel lezen over de laatste versie van BaseCamp, de meesten hebben een oudere versie terug gezet.
Ik zelf heb om die problemen de update niet doorgevoerd.
Met een GPS geen stress en zonder GPS vergaat de wereld ook niet.
Virb XE + Zumo XT + Nuvi 2599 LMT-D + Schuberth C4 Pro met SC1A + Dashcam 67W.
Virb XE + Zumo XT + Nuvi 2599 LMT-D + Schuberth C4 Pro met SC1A + Dashcam 67W.
Re: Allo
QuattroFrits schreef:Welkom.
Volgens mij kun je hier, https://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=109&t=50028 , heel veel lezen over de laatste versie van BaseCamp, de meesten hebben een oudere versie terug gezet.
Ik zelf heb om die problemen de update niet doorgevoerd.
Bedankt voor je antwoord. Nu op zoek naar de vorige versie van Basecamp (voor Mac!)
Cheers
Hilts
Re: Allo
HaWee schreef:http://www.gawisp.com/perry/macintosh/
Merci. Maar ook hier: na verwijdering van de allerlaatste versie van Basecamp for Mac en installatie van een vorige versie
(in mijn geval 4401) hetzelfde probleem.
Een route die ik vorige week heb gedownload van op routeyou (Vossen Motorroute) geeft een spoor van 500 punten die na de bewerking 'route maken van spoor' een route gaf van ongeveer 50 viapunten, die ik dan naar believen kon verplaatsen (en vooral aanpassen omdat er toch een paar puntjes naast de weg gezet werden, net zoals bij de meeste routes die je kan vinden online)
Wanneer ik diezelfde route vandaag download, installeer en het spoor omzet naar een route krijg ik een route bestaande uit welgeteld twee punten. Als ik daar een routepunt wil tussenproppen herberekent Basecamp van het startpunt via mijn toevoeging naar het eindpunt: krijg je een route van een paar honderd meter.
Ughhh...
Cheers
Hilts