Ik geef in Waarheen een bestemming in, het begin van mijn track die ik ga rijden (herberekenen aan).
Vervolgens navigeer ik daar naar toe en kom aan op de vooraf ingestelde bestemming, bestemming bereikt.
Dan rijdt ik de volledige track (herberekenen uit). Ik voltooi deze track volledig, bestemming bereikt.
Wanneer ik vervolgens naar huis wil navigeren (herberekenen aan) ratelt mijn zumo 395 eerst het verloop van een hele route beschrijving op voordat deze aan de daadwerkelijke terugreis begint, hoe kan dit, en of hoe kan ik dit voorkomen?
Zumo 395 ratelt eerst andere route dan ingesteld
Re: Zumo 395 ratelt eerst andere route dan ingesteld
Ik hen zoiets gehad met 350 icm scala rider q1.
Even bt verbinding compleet weg doen, opnieuw pairen en dan werkt het weer. Leek een soort cache te zijn bij mij.
Even bt verbinding compleet weg doen, opnieuw pairen en dan werkt het weer. Leek een soort cache te zijn bij mij.
gr. Wim.
Garmin Quest -> Zumo 350 -> Zumo 590-595 -> Zumo XT + Scala Rider Q1
Garmin Quest -> Zumo 350 -> Zumo 590-595 -> Zumo XT + Scala Rider Q1
Re: Zumo 395 ratelt eerst andere route dan ingesteld
Ik heb zelf een Scala Rider Q3. Ik zal hem eens opnieuw pairen en kijken of het probleem dan niet meer terugkomt.
Ik hoop niet dat ik dat iedere keer moet doen.
Wat me ook opvalt is dat de meldingen van Flitsmeister steeds minder vaak doorkomen... terwijl de muziek (spotify) wel goed wordt afgespeeld via mijn telefoon.
Ik heb mijn Q3 eerst gepaired met mijn iphone 7 en daarna met mijn zumo 395.
Ik hoop niet dat ik dat iedere keer moet doen.
Wat me ook opvalt is dat de meldingen van Flitsmeister steeds minder vaak doorkomen... terwijl de muziek (spotify) wel goed wordt afgespeeld via mijn telefoon.
Ik heb mijn Q3 eerst gepaired met mijn iphone 7 en daarna met mijn zumo 395.