Routes worden gewijzigd
Routes worden gewijzigd
Ik bezit een Garmin 590. Soms gebruik ik deze voor lange afstanden in mijn wagen. Meerdere malen stelde ik vast dat de routes, die ik had aangemaakt in basecamp, niet werden gevolgd. Het toestel begon andere routes aan te geven. Bv. onlangs wilde ik in een grote boog om Parijs rijden, ik had deze route gemaakt in basecamp, maar te plaatse werd ik over de Périphérique gestuurd dewelke ik net wilde vermijden. Herberekenen stond uit, er waren geen te vermijden plaatsen aangevinkt. Ook wanneer ik van de route een track maak en deze door het toestel laat converteren naar een route doet dit zich voor. Zijn er nog die dit hebben ondervonden? Wat is de ev. oplossing?
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Routes worden gewijzigd
Het is mij ook wel eens gebeurt. Het gebeurt iedereen wel eens.
Lees DIT eens en doe er je voordeel mee.
Lees DIT eens en doe er je voordeel mee.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Routes worden gewijzigd
We weten niet wat je doet bij het activeren van de route, of op welk moment je de route activeert. Daar hangt veel van af, wat iedereen weet die zich verdiept heeft in de werkwijze van het toestel.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Routes worden gewijzigd
Ik heb ook een 590 en ik heb dit ook wel eens. Vrijwel altijd kwam ik dan even later een file/wegomleiding of iets dergelijks tegen. Ik heb de SmartLink koppeling geactiveerd mét verkeersinfo. Zou dit er iets mee te maken hebben?
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Routes worden gewijzigd
@wally999: Je hebt je vraag gesteld in het OnRoute Motorkaart subforum, is dat bewust (heb je de motorkaart en had je die gekozen ? En de CN uit? ) of heb je het verkeerde subforum gekozen ? Er is een speciaal subforum voor de 590.
Het is altijd goed zo veel mogelijk details te geven, kaart, instellingen etc. etc.
Het is altijd goed zo veel mogelijk details te geven, kaart, instellingen etc. etc.
"Always Look on the Bright Side of Life"