off road route op Zumo 660
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 25 jul 2018 22:03
off road route op Zumo 660
Ik ga in september de off road Hannibal route rijden. In base camp zie ik de route in detail. Ik versleep ze naar mijn Zumo 660, waar ik ze ook zie. Ik werp de zumo uit.. ga zoeken bij off road tracks... niks te zien. In 't beste geval een klein stukje. Om zeker te zijn of alles functioneert, sleep ik onze zwarte woud on road route van enkele maanden ook een keertje ernaartoe. Werkt perfect. Wat te doen ? Heel frustrerend.
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: off road route op Zumo 660
Je hebt het over
Als je een track naar je toestel hebt gestuurd kan je deze importeren via EXTRA > MIJN GEGEVENS > IMPORTEER GEGEVENS > TRIPLOGS en dan laat hij de tracks zien.
OFF ROAD doe je via EXTRA > MIJN GEGEVENS > IMPORTEER GEGEVENS > OFF ROAD TRAJECTEN en dan kan je de track kiezen die je in beeld wilt gaan zien. Via EXTRA kan je naar OFFROADTRAJECTEN gaan en de track op de kaart zetten.
Hopelijk helpt je dit!
en dan ga je zoeken bijIn base camp zie ik de route in detail.
. Geen wonder dat je niks ziet. Een route vind je niet onder off-road tracks....ga zoeken bij off road tracks
Als je een track naar je toestel hebt gestuurd kan je deze importeren via EXTRA > MIJN GEGEVENS > IMPORTEER GEGEVENS > TRIPLOGS en dan laat hij de tracks zien.
OFF ROAD doe je via EXTRA > MIJN GEGEVENS > IMPORTEER GEGEVENS > OFF ROAD TRAJECTEN en dan kan je de track kiezen die je in beeld wilt gaan zien. Via EXTRA kan je naar OFFROADTRAJECTEN gaan en de track op de kaart zetten.
Hopelijk helpt je dit!
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 25 jul 2018 22:03
Re: off road route op Zumo 660
Geweldig ! helemaal goed. Na de kaartupdate van €50 kon ik geen bestemmingen meer invoeren. Garmin gebeld : micro sd plaatsen. Dan ging de update perfect. Alles geprobeerd om de aangekochte GPS route (off road van Chamonix naar Monaco) op de Zumo 660 (die al een paar keer tegen de wereld gegaan is, je weet dus maar nooit) te krijgen. Maar wat dan het verschil is tussen een track, een off road route, een route... Het valt allemaal te leren. Als je de vraag maar stelt en de juiste mensen treft. voor de liefhebbers : de Hannibal route voor 4X4 heb ik gekocht bij Globe Adventures (http://www.globe-adventures.com). Super attente mensen. De Trans European Route (TET) voor motorrijders is een 3600 km lange route, grotendeels off road. Die is helemaal gratis te downloaden (volgens regio, aangemaakt door liefhebbers maar snel te vinden).
Zo te zien komt het helemaal goed. Hartelijk dank !
Zo te zien komt het helemaal goed. Hartelijk dank !
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 25 jul 2018 22:03
Re: off road route op Zumo 660
rest toch nog één (wellicht niet de laatste) vraag : ik kan de off road tracks wel zien maar niet activeren ttz : bij 'waarheen' staat alleen de keuze 'aangepaste routes' en daar zitten de off roads niet in. Suggestie ?
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 25 jul 2018 22:03
Re: off road route op Zumo 660
blijkbaar werkt een off road route zo niet en moet je ze volgen al naargelang je rijdt. Klopt dat ?
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2533
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: off road route op Zumo 660
Als je een track rijdt, krijg je geen aanwijzingen zoals bij een route. Tenminste dat is bij de outdoor toestellen van Garmin zo, en ik vermoed bij de Zumo 660 ook (ik wist trouwens niet dat die ook een off-road modus heeft).
Is ook wel logisch. Off road ga je namelijk over paden en andere ondergrond waarvoor er geen digitale wgenkaart bestaat en er dus ook geen aanwijzingen kunnen worden gegenereerd.
Je moet dus inderdaad 'gewoon' de track volgen op je scherm.
Is ook wel logisch. Off road ga je namelijk over paden en andere ondergrond waarvoor er geen digitale wgenkaart bestaat en er dus ook geen aanwijzingen kunnen worden gegenereerd.
Je moet dus inderdaad 'gewoon' de track volgen op je scherm.
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 526
- Lid geworden op: 29 apr 2004 10:07
- Locatie: Dijk en Waard
Re: off road route op Zumo 660
Een offroadtraject is niet meer dan een afdruk van een route. Ik gebruik een offroadtraject als ik wil weten waar/of de van een spoor berekende route afwijkt van de oorspronkelijke bedoelde route of gewoon als back-up. Zowel offroadtraject als route zijn dan tegelijk in beeld. En neen, zoals geschreven, aanwijzingen krijg je niet als je alleen via een offroadtraject navigeert.
Re: off road route op Zumo 660
Dit is inderdaad bij bijna alle Garmin toestellen. Uitzondering hierop is de Edge serie. Ik heb ook een Edge 1030. Deze maakt van een track en van een route een course. Hierdoor krijg je, indien gewenst, wel navigatie aanwijzigingen. Was in het begin wel vreemd; “Bij eerste zandpad rechtsaf.” Gebruik ik met mountainbiken.Hans Schipper schreef:En neen, zoals geschreven, aanwijzingen krijg je niet als je alleen via een offroadtraject navigeert.
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
Re: off road route op Zumo 660
Je kunt bij de 660 en andere (59x) aanzetten: navigeer over track/gebruik track als route. Weet de details niet meer.
In Roemenie deed ik niet anders met 660. Helaas wel veel mishaps. Ding meteen na Roemenie trip verkocht.
In Roemenie deed ik niet anders met 660. Helaas wel veel mishaps. Ding meteen na Roemenie trip verkocht.
BMW R60/Steib, xChallenge, xCountry, 1150GS
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
Re: off road route op Zumo 660
Je kunt op deze toestellen toch ook routeerbare topo kaarten laden? Dan krijg je met de optie “gebruik track als route” toch complete en juiste aanwijzigingen.Mr. M schreef:Je kunt bij de 660 en andere (59x) aanzetten: navigeer over track/gebruik track als route. Weet de details niet meer. In Roemenie deed ik niet anders met 660. Helaas wel veel mishaps. Ding meteen na Roemenie trip verkocht.
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
Re: off road route op Zumo 660
Goed zo, die bedoelde ik: gebruik track als route
Dat kun je op iedere kaart. Maar soms raakt ie in dewar, dus opletten en Track altijd in beeld zetten/houden. Ik deed dat gewoon op de CN en OSM.
Dat kun je op iedere kaart. Maar soms raakt ie in dewar, dus opletten en Track altijd in beeld zetten/houden. Ik deed dat gewoon op de CN en OSM.
BMW R60/Steib, xChallenge, xCountry, 1150GS
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
Prolech MT5001 Android en Ulefone Armor 5 Android icm TomTom Go App en Osmand+
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2533
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: off road route op Zumo 660
"Gebruik track als route"? Je bedoelt het toestel zelf een route laten berekenen van een geladen route?
Dat kan natuurlijk. Ik vraag me wel af wat het toestel doet als de actieve kaart op een bepaald stuk geen wegen "kent", wat met een off-road track vaak het geval zal zijn.....
Dat kan natuurlijk. Ik vraag me wel af wat het toestel doet als de actieve kaart op een bepaald stuk geen wegen "kent", wat met een off-road track vaak het geval zal zijn.....
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Re: off road route op Zumo 660
Als er echt geen weg in de buurt ligt, dan tekent een 550/660 de route op de plaats waar de track ligt. Je krijgt op die plaats wel geen aanwijzingen.
Maar als er toch een weg in de buurt ligt, dan zal hij de route over die weg willen leggen.
Nu kan ik wel niet zeggen wat 'in de buurt' betekent qua afstand...
Maar als er toch een weg in de buurt ligt, dan zal hij de route over die weg willen leggen.
Nu kan ik wel niet zeggen wat 'in de buurt' betekent qua afstand...
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: off road route op Zumo 660
Het hoeft niet om een 'off-road track' te gaan.Frank schreef:.....als de actieve kaart op een bepaald stuk geen wegen "kent", wat met een off-road track vaak het geval zal zijn.....
Maar op deze manier kan je de track zichtbaar maken op de kaart. Dus dat gaat bv om een toerrit die gewoon over wegen gaat.
Maar de vertalingen van Garmin laten nogal eens te wensen over.
In het Engels kennen ze EXIT als afrit wat door Garmin ooit vertaald werd als UITGANG (van de snelweg)
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 526
- Lid geworden op: 29 apr 2004 10:07
- Locatie: Dijk en Waard
Re: off road route op Zumo 660
Precies. Een offroadtraject is níets anders dan een afdruk of stempel van het spoor... heeft niets te maken met offroad rijden. Gewoon een wat onhandige vertaling