Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Dit probleem doet zich dit jaar voor het eerst voor
Nadat ik de routes in basecamp heb gemaakt , maak ik er sporen van .
Alleen het start en eindpunt houd ik als harde punten , de rest soft .
Dan zet ik ze in de Zūmo 590 en converteer ze naar reis.
Voorheen nooit geen last , maar nu krijg ik niet meer de afstand tot de volgende afslag te zien.
Heb ze al diverse keren opnieuw erin gezet , ook rechtstreeks als reis , dit alles zonder resultaat.
Ik heb het hele forum al doorgespit , maar kan er niets over vinden .
Iemand enig idee ??
Vriendelijke groet ,
Jos
Nadat ik de routes in basecamp heb gemaakt , maak ik er sporen van .
Alleen het start en eindpunt houd ik als harde punten , de rest soft .
Dan zet ik ze in de Zūmo 590 en converteer ze naar reis.
Voorheen nooit geen last , maar nu krijg ik niet meer de afstand tot de volgende afslag te zien.
Heb ze al diverse keren opnieuw erin gezet , ook rechtstreeks als reis , dit alles zonder resultaat.
Ik heb het hele forum al doorgespit , maar kan er niets over vinden .
Iemand enig idee ??
Vriendelijke groet ,
Jos
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Wat krijg je dan wel te zien in dat veld?
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Ik krijg helemaal niets te zien in dat veld, want dat komt niet eens te voorschijn.
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Hoeveel kaarten heb je actief?
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Voor alle zekerheid, het gaat om het veld linksboven, met de pijl van en de afstand tot die afslag ?
- Bijlagen
-
- scherm Zumo590.jpg (37.06 KiB) 1397 keer bekeken
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Ja klopt, dat veld is bij mij niet te zien
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Gaat het alleen fout bij sporen die je maakt in Basecamp of ook bij routes?
En wat als je vanuit de Zumo een bestemming ingeeft?
En wat als je vanuit de Zumo een bestemming ingeeft?
Ducati Multistrada Enduro 1200 met Zumo 660 en echtgenote volgt op een Monster 796
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Ook bij de routes die ik er rechtstreeks in zet. Vanuit de Zumo nog niet geprobeerd, ga dat vanavond even bekijken, probeer het dan wel ff met een rondreis.
Gr, Jos
Gr, Jos
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
En deze gelezen: https://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=133&t=48227?
Ducati Multistrada Enduro 1200 met Zumo 660 en echtgenote volgt op een Monster 796
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Heb het net ff doorgelezen, laat het nog wel weten. We gaan zo op weg naar Limburg.
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Zoals in dat andere topic ook vermeld is: er zijn een paar mogelijke oorzaken:
- je bent van de route afgeweken
- je bent een "hard" punt voorbij zonder dat je daar 'geweest' bent.
Wat zie je in de grote balk aan de bovenkant van het scherm? Een straat naam of "ga naar..."?
- je bent van de route afgeweken
- je bent een "hard" punt voorbij zonder dat je daar 'geweest' bent.
Wat zie je in de grote balk aan de bovenkant van het scherm? Een straat naam of "ga naar..."?
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Nou het ging niet van een leien dakje, Ik heb de route onderweg wel 30 keer opnieuw er in gezet.
Alle keren kreeg ik een melding van verlaat de weg en dan kwam er een afstand in het veld linksboven van b.v. 2.3km. Terwijl daar helemaal geen afslag was en de route liep gewoon door. Na die bewuste afslag verdween het veld linksboven en kwam er te staan ga verder op de n343 b.v. Daatna de route beëindigen en opnieuw opnieuw activeren en deed alles het weer perfect. Ik dacht eerst dat het misschien aan de via punten kon liggen. Maar het gebeurde zo vaak dat dat uitgesloten is. Ik denk dat ik m na de vakantie maar terug zet op fabriekinstellingen, dus een harde reset. Helpt dat ook niet dan geef ik m een reset met twee bakstenen.
Alle keren kreeg ik een melding van verlaat de weg en dan kwam er een afstand in het veld linksboven van b.v. 2.3km. Terwijl daar helemaal geen afslag was en de route liep gewoon door. Na die bewuste afslag verdween het veld linksboven en kwam er te staan ga verder op de n343 b.v. Daatna de route beëindigen en opnieuw opnieuw activeren en deed alles het weer perfect. Ik dacht eerst dat het misschien aan de via punten kon liggen. Maar het gebeurde zo vaak dat dat uitgesloten is. Ik denk dat ik m na de vakantie maar terug zet op fabriekinstellingen, dus een harde reset. Helpt dat ook niet dan geef ik m een reset met twee bakstenen.
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Frank na die bewuste afslag kreeg ik in de balk bovenin ga naar de de weg waar ik al op reed, dus op de route. Sorry voor de tikfouten, zit op mijn mobiel hier
Re: Zumo 590 geeft geen afstand weer tot de volgende afslag
Voordat je die 2 bakstenen gaat gebruiken geef mij de kans om de Zumo over te nemen voor een paar euro.
Maar geef eens gewoon een adres in de buurt in op de Zumo en rij erheen, wijk ook niet van de route af.
En lees ander topic door en volg de suggesties op.
Maar geef eens gewoon een adres in de buurt in op de Zumo en rij erheen, wijk ook niet van de route af.
En lees ander topic door en volg de suggesties op.
Ducati Multistrada Enduro 1200 met Zumo 660 en echtgenote volgt op een Monster 796