hallo iedereen .
ik ben in het bezit van een oregon 750t en er zit de fietsroute netwerkkaart op .
verder nog de topoactivekaartwest en east.
en ook de wereldkaart dacht ik .
ik heb er de kaart openfietsmap op gezet gisteren.
ik heb via gpstracks een route gedownload.
dit is een gps track van tussen de 40-60km.
als ik basecamp er een route van laat maken dan komen er rechte lijnen in voor.
ik heb de track al verdeeld in r losse delen maar dan doet basecamp dit nog steeds.
de oregon kan maar met 50 punten overeen en als ik de kaart van de zumo pak dan is ie wel goed.
maar dan hebben we weer teveel routepunten.
hoe los ik dit op of is het alleen mogenlijk als je na route bereken de route op de track gaat leggen.
of heeft garmin een fietsnavi die wel met veel meer punten kan omgaan.
dit allemaal omdat ik eigenlijk wel aanwijzingen wil hebben bij de afslagen.
bvd. gr marcel.
gpx bestand omzetten in route problemen.
Re: gpx bestand omzetten in route problemen.
Als je in Basecamp van die track en route maakt en je hebt rechte lijnen ,dan werk je in het profiel"direct" "fietsen""wandelen"hiken" enz,
dan krijg je normaal de vraag hoeveel viapunten je zou willen ,daar zet je op die afstand iets van 10 in ,
dan krijg je inderdaad rechte lijnen,maar als je op die route klikt en dan zie je dat het profiel op "Direct" staat ,zet dan het profiel op "fietsen" of "rijden" bv ,dan zal de route over de wegen lopen,en eventueel kan je ze wat bijwerken zodat de route gelijk is aan de originele track,en dan maak je van die route een nieuwe track en die zet je in het toestel.
Wel zorgen dat je dat doet met dezelfde kaart als die je in het toestel gebruikt,anders kan je nog verschillen hebben.
en met 50 viapunten kan je al een stevige route maken hoor
dan krijg je normaal de vraag hoeveel viapunten je zou willen ,daar zet je op die afstand iets van 10 in ,
dan krijg je inderdaad rechte lijnen,maar als je op die route klikt en dan zie je dat het profiel op "Direct" staat ,zet dan het profiel op "fietsen" of "rijden" bv ,dan zal de route over de wegen lopen,en eventueel kan je ze wat bijwerken zodat de route gelijk is aan de originele track,en dan maak je van die route een nieuwe track en die zet je in het toestel.
Wel zorgen dat je dat doet met dezelfde kaart als die je in het toestel gebruikt,anders kan je nog verschillen hebben.
en met 50 viapunten kan je al een stevige route maken hoor
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
Re: gpx bestand omzetten in route problemen.
hallo. ik heb dit profiel op fietsen staan.
een deel is goed via de wegen maar een deel word met rechte lijnen gemaakt.
ik heb de track gesplitst en voor bijde 50 punten ingevuld met route maken.
een deel is goed via de wegen maar een deel word met rechte lijnen gemaakt.
ik heb de track gesplitst en voor bijde 50 punten ingevuld met route maken.
Re: gpx bestand omzetten in route problemen.
Ja,maar dubbel klik maar eens op die route dan zal je zien dat in dat pop-up scherm het profiel op" direct" staat(ook al heb je het met fietsen gemaakt)en in dat scherm zet je het profiel op fietsen dan berekend hij dat,en dan zal je zien dat het over de wegen loopt.
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
Re: gpx bestand omzetten in route problemen.
hallo.
dat klopte cinderdaad.
hij gaat berekenen als ik het op fietsen zet.
alleen neemt hij de pontveer niet mee in de route maar daar ga ik even mee stoeien.
thx.
dat klopte cinderdaad.
hij gaat berekenen als ik het op fietsen zet.
alleen neemt hij de pontveer niet mee in de route maar daar ga ik even mee stoeien.
thx.
- pheufk
- WayPoint relatie
- Berichten: 2064
- Lid geworden op: 19 sep 2006 21:07
- Locatie: Nijmegen
- Contacteer:
Re: gpx bestand omzetten in route problemen.
Dan heb je pontveren aangevinkt
Groetjes Piet,
SP2820 firmware 4.40 - NT 2020.20
Zumo 660 CN2023.10 NT
Zumo 550 firmware 5.00 - CN 2023.10 NT
Zumo 396 LMT-S CN Europa 2024.10 NTU Sena SRL-2
SP2820 firmware 4.40 - NT 2020.20
Zumo 660 CN2023.10 NT
Zumo 550 firmware 5.00 - CN 2023.10 NT
Zumo 396 LMT-S CN Europa 2024.10 NTU Sena SRL-2