Garmin GPSMAP66s(t)
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Kan iemand mij helpen of ondervind het zelfde probleem. Ik kan met de gpsmap66 niet navigeren, dat wil zeggen naar een opgeven adres zoeken. Met mijn gps64s lukt dit wel met hetzelfde kaartje. Naar points of interest navigeren lukt bij beide toestellen
- fransg
- WayPoint relatie
- Berichten: 1130
- Lid geworden op: 18 mar 2004 09:11
- Locatie: Amsterdam
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Kun je precies aangeven wat je bedoelt? Wil je bij Find zoeken naar bijvoorbeeld "Steenstraat 118 te Arnhem"? Heb je een kaart geladen waar al die informatie in staat? Ik zou dat noemen "adres opzoeken" -- het navigeren, onderweg zijn, komt daarna pas.Antongps schreef: Ik kan met de gpsmap66 niet navigeren, dat wil zeggen naar een opgeven adres zoeken.
GPSMAP66st, Explore 2
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
De gpsmap66 komt met de melding “ kan adres niet vinden” dezelfde zoekprocedure met de gps64 geeft wel meteen resultaten en gaat navigeren als het GA commando wordt gegeven. De kaart is de OSM generic routable BNL. Dus in het oude toestel werkt het navigeren wel in het nieuwe niet.........hij herkent de straten wel en navigeerd wel naar opgeven plaatsen, dus niet naar complete adressen met ingegeven straat namen
- fransg
- WayPoint relatie
- Berichten: 1130
- Lid geworden op: 18 mar 2004 09:11
- Locatie: Amsterdam
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Ik vermoed dat je de kaart niet helemaal juist hebt geïnstalleerd, of niet geselecteerd etc.
Met de JaVaWa programma's zou je zoiets kunnen controleren en dan de gegevens als screen snapshot posten bijvoorbeeld. Mannen die er meer verstand van hebben kunnen dan in een oogopslag zien waar de schoen wringt, waar het hem aan schort of wat eraan scheelt.
Met de JaVaWa programma's zou je zoiets kunnen controleren en dan de gegevens als screen snapshot posten bijvoorbeeld. Mannen die er meer verstand van hebben kunnen dan in een oogopslag zien waar de schoen wringt, waar het hem aan schort of wat eraan scheelt.
GPSMAP66st, Explore 2
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
heb je in je 64 misschien nog andere kaarten dan alleen de OSM BNL? Adres zoeken kan nl ook andere kaarten gebruiken, niet alleen de actieve kaart.
edit: goed idee om met JDM http://www.javawa.nl/jdm.html te controleren maar aub geen screenshot posten maar een online rapport : Extra-Rapportage , op de JaVaWa site en dan de link hier plakken.
edit: goed idee om met JDM http://www.javawa.nl/jdm.html te controleren maar aub geen screenshot posten maar een online rapport : Extra-Rapportage , op de JaVaWa site en dan de link hier plakken.
Laatst gewijzigd door HaWee op 1 nov 2018 23:26, 1 keer totaal gewijzigd.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
@Antongps, ik heb zojuist een adres opgegeven in Nederland dmv , Find, Adressen, Zoekgebied, Nummer en Straatnaam.
Dit ging zonder moeite.
Heb de Zweedse Friluftskartan erin zitten op sd en de vooraf geinstalleerde kaart OSM.
Ik kan nu niet kontroleren of ik ook gesproken aanwijzingen krijg ,ben helaas niet in de mogelijkheid nu om eruit tegaan.
Dit ging zonder moeite.
Heb de Zweedse Friluftskartan erin zitten op sd en de vooraf geinstalleerde kaart OSM.
Ik kan nu niet kontroleren of ik ook gesproken aanwijzingen krijg ,ben helaas niet in de mogelijkheid nu om eruit tegaan.
GPSMAP 60CSx - Oregon 550T - Monterra - GPSMAP 66st
- fransg
- WayPoint relatie
- Berichten: 1130
- Lid geworden op: 18 mar 2004 09:11
- Locatie: Amsterdam
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Excuses als het vervelend is om dit "navigeer" onderwerp nog verder te behandelen, maar ik heb de City Navigator NT kaart aangeschaft en op de 66st geïnstalleerd, en als ik die kaart laad, kan ik vlot een adres vinden en de route daarheen laten uitrekenen.
Niets aan de hand derhalve! Indien men een daarvoor geschikte kaart tenminste correct installeert.
Niets aan de hand derhalve! Indien men een daarvoor geschikte kaart tenminste correct installeert.
GPSMAP66st, Explore 2
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
@condor heb je jezelf nu speciaal geregistreerd om dit filmpje te posten?
GPSmap 66st, Fēnix 5, Edge 1000, Nüvi 3598, Oregon 300, Zumo 550 en Etrex Vista HCx.
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Ik was jaren geleden al geregistreerd maar mijn emailadres wat ik bij mijn vorige account gebruikte is niet meer in gebruik
Dus moest ik een nieuwe account aanmaken maar ik heb toch niets verkeerd gedaan?
Want ik was toevallig dit probleem tegen gekomen ik dacht misschien kan ik daar anderen mee helpen!
Dus moest ik een nieuwe account aanmaken maar ik heb toch niets verkeerd gedaan?
Want ik was toevallig dit probleem tegen gekomen ik dacht misschien kan ik daar anderen mee helpen!
- fransg
- WayPoint relatie
- Berichten: 1130
- Lid geworden op: 18 mar 2004 09:11
- Locatie: Amsterdam
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Doordat je ervoor koos dit niet in je allereerste bericht met deze nieuwe login erbij te vertellen, leek het alsof je louter en alleen een account had aangemaakt om een linkje zonder enige toelichting te plaatsen.Condor schreef:Dus moest ik een nieuwe account aanmaken maar ik heb toch niets verkeerd gedaan?
En inderdaad had je dus al lange tijd geen login meer maar maakte je er een aan om een youtube-link te plaatsen.
Wat bedoel je -- heb je zelf een 66 en lukt het je niet een adres te vinden? Welk adres? Dan kan ik het ook proberen. Liefst eentje in Europa, want ik heb geen USA kaart erop.Condor schreef:Want ik was toevallig dit probleem tegen gekomen
Heb je een oplossing gevonden waar de man van de video mee is geholpen bedoel je?Condor schreef:ik dacht misschien kan ik daar anderen mee helpen!
Wat ik in de video zie is iemand die een bug lijkt te hebben gevonden maar het wordt niet erg duidelijk en specifiek aangegeven wat precies, en bij mij werkt het adres zoeken perfect.
Hij heeft het ook over die 'luchtfoto' kaarten maar dat boeit niet zo denk ik, die heeft iedereen al op de telefoon natuurlijk.
GPSMAP66st, Explore 2
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Kreeg net een bericht van de garmin helpdesk, en bij mij werkt het.Antongps schreef:Kan iemand mij helpen of ondervind het zelfde probleem. Ik kan met de gpsmap66 niet navigeren, dat wil zeggen naar een opgeven adres zoeken. Met mijn gps64s lukt dit wel met hetzelfde kaartje. Naar points of interest navigeren lukt bij beide toestellen
Als u op adres wilt zoeken moet u altijd 3 tekens ingeven bij nummer.
Bijvoorbeeld, Markt 1 wordt dan ingegeven als Markt 001.
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Wel vreemd dat zoeken bij adressen met altijd 3 nummers. Bij mij werkt gewoon Markt 1 o.i.d. met 1 nummer. Kaart actief: openfietsmap, met ook op toestel maar niet actief: City Navigator, Topoactive West en Topo Pro Dld.
Ik constateer wel een andere bug na het zoeken: adres gevonden, ga 2 keer terug met Quit en staat weer op icoon Adressen in het menu. Doe ik dan Quit dan gaat gps (66s) uit en moet weer opnieuw aan gedaan worden.
Ik constateer wel een andere bug na het zoeken: adres gevonden, ga 2 keer terug met Quit en staat weer op icoon Adressen in het menu. Doe ik dan Quit dan gaat gps (66s) uit en moet weer opnieuw aan gedaan worden.
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Dat laatste foutje heeft een etrex 35 ook. Die kan ook niet tegen 2x escape..
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
- Henk de Jong
- WayPoint relatie
- Berichten: 229
- Lid geworden op: 5 aug 2006 16:55
- Locatie: Nieuwegein
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Ik heb ook meerdere keren bij de bediening ondervonden dat ze spontaan uitgaat. Ik zal er eens op letten of dat inderdaad na meer keren op quit drukken gebeurt.keesm schreef:ga 2 keer terug met Quit en staat weer op icoon Adressen in het menu. Doe ik dan Quit dan gaat gps (66s) uit en moet weer opnieuw aan gedaan worden.
Dat zou wel heel knullig zijne.vdwerf schreef:Dat laatste foutje heeft een etrex 35 ook. Die kan ook niet tegen 2x escape..