Mijn zumo 660 blijft hardnekkig landweggetjes voorstellen in plaats van snelwegen.
Op de motor is dat niet erg, maar met de auto wil ik gewoon de snelweg kunnen pakken.
Ik heb alle voorkeuren aangevinkt als te vermijden, behalve snelwegen. Toch wordt ik zelfs over woonerven geleid. heel vreemd. ook al terug gezet naar fabrieksinstellingen maar helpt niet.
De kaarten zijn ge-update naar de nieuwste kaarten.
Basecamp geeft heel andere routes aan.
Wie kan mij helpen?
Snelwegen in plaats van binnendoor
- Mike Schenk
- WayPoint relatie
- Berichten: 366
- Lid geworden op: 4 apr 2008 22:47
- Locatie: Den Haag
- Contacteer:
Re: Snelwegen in plaats van binnendoor
Heb je wel gekozen voor routeren volgens "snelste route" ipv "kortste afstand"?
Ik vermoed van niet en dan breng je de Zumo nu helemaal van slag. Jouw start en bestemming ligt waarschijnlijk niet op een snelweg, dus na even rekenen komt de Zumo tot de conclusie dat die "te vermijden" instellingen genegeerd moeten worden.
Als je volgens "snelste route" de route laat bepalen is het helemaal niet nodig om "te vermijden" wegsoorten in te stellen, er wordt vanzelf zoveel mogelijk over snelwegen gerouteerd.
Als je al wel de juiste vorm van routering hebt ingesteld dan is je toestel goed van slag en zou ik een harde reset doen.
Ik vermoed van niet en dan breng je de Zumo nu helemaal van slag. Jouw start en bestemming ligt waarschijnlijk niet op een snelweg, dus na even rekenen komt de Zumo tot de conclusie dat die "te vermijden" instellingen genegeerd moeten worden.
Als je volgens "snelste route" de route laat bepalen is het helemaal niet nodig om "te vermijden" wegsoorten in te stellen, er wordt vanzelf zoveel mogelijk over snelwegen gerouteerd.
Als je al wel de juiste vorm van routering hebt ingesteld dan is je toestel goed van slag en zou ik een harde reset doen.
Garmin Zumo 350 | Kawasaki Versys 650 2015
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Re: Snelwegen in plaats van binnendoor
dag Mike,
ik heb de harde reset ook al uitgevoerd, helaas zonder resultaat. ik heb idd wel gekozen voor snelste route.
ik heb de harde reset ook al uitgevoerd, helaas zonder resultaat. ik heb idd wel gekozen voor snelste route.
Re: Snelwegen in plaats van binnendoor
Welke kaarten?erbee60 schreef:De kaarten zijn ge-update naar de nieuwste kaarten.
Meer dan één?
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- Mike Schenk
- WayPoint relatie
- Berichten: 366
- Lid geworden op: 4 apr 2008 22:47
- Locatie: Den Haag
- Contacteer:
Re: Snelwegen in plaats van binnendoor
Zet dan eens al die "te vermijden" instellingen weer uit, ik vermoed dat je daarmee de Zumo op tilt laat slaan omdat het niet mogelijk is een route te berekenen tussen begin- en eindpunt als die niet beiden op een snelweg liggen. Daarmee kom je dan in een rare toestand van het routeringsalgoritme terecht en dat kan tot rare resultaten leiden.erbee60 schreef: ik heb de harde reset ook al uitgevoerd, helaas zonder resultaat. ik heb idd wel gekozen voor snelste route.
Ik heb geen Zumo 660, maar gebruik wel hetzelfde kaartmateriaal en wat jij beschrijft herken ik totaal niet.
Garmin Zumo 350 | Kawasaki Versys 650 2015
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Garmin GPSMap 276Cx BMW R1200 GSA LC 2014
Re: Snelwegen in plaats van binnendoor
Kijk ook eens welke gebruikersmodus je aan hebt staan. Lijkt wel of je hem op scooter of voetganger hebt staan. Zou zoals Mike al aangaf alle “vermijden” uitzetten en overschakelen naar “automobiel”. Vervolgens eventueel weer terugzetten naar “motor”.
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
Re: Snelwegen in plaats van binnendoor
Hier zou ik beginnen te zoeken inderdaad. Als je bijvoorbeeld de OnRoute motorkaart (ook) gebruikt zal je altijd binnendoor gestuurd worden, dat is het hele idee van die kaart.FM schreef:Welke kaarten?erbee60 schreef:De kaarten zijn ge-update naar de nieuwste kaarten.
Meer dan één?