Hoi
Ik heb een edge 1030 en zet met basecamp op mijn Mac regelmatig routes uit. Ik heb naast de oude On route fietskaart voor nederland de Garmin Cycle Map 2018 er op staan. Met die laatste kan ik dan routes in België uitzetten. Maar die laatste kaart werkt niet meer. Ik zie alleen nog maar zoiets als bij de wereldkaart. Totaal geen details, straten, fietspaden meer. En kan dus ook geen route meer uitzetten met die kaart. Hij wordt ook niet meer groen in basdamp. Hoe los ik dat op?
Garmin Cycle Map wel zichtbaar in Basecamp, maar doet niets
Re: Garmin Cycle Map wel zichtbaar in Basecamp, maar doet ni
Kaart 2018 bestaat niet (meer).
Je zou er nu 2018.20 North East en 2018.20 South West op moeten hebben.
Denk dat jij je toestel moet UpDaten.
Je zou er nu 2018.20 North East en 2018.20 South West op moeten hebben.
Denk dat jij je toestel moet UpDaten.
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
Re: Garmin Cycle Map wel zichtbaar in Basecamp, maar doet ni
Volgens mij hoort op die dit toestel gewoon die garmin cyclemap. Wellicht kun je die nog een keer binnenhalen in garmin express.
2018.20 North East en 2018.20 South West horen op de outdoortoestellen. Via garmin express kreeg ik die kaart op mijn etrex touch.
Die laatste versie is de opvolger van de garmin topoactive Versie 4 en werkt trouwens ook niet goed met de routering.
Vreemd dat die cyclemap het niet goed doet en in het verleden wel.
Niet toevallig een "mislukte" update van die kaart gedaan. Ook daar zijn soms updates van.
Je zou met JDM een rapport kunnen genereren en de link hier plaatsen. Dan kan iemand er wellicht iets zinnigs over zeggen.
2018.20 North East en 2018.20 South West horen op de outdoortoestellen. Via garmin express kreeg ik die kaart op mijn etrex touch.
Die laatste versie is de opvolger van de garmin topoactive Versie 4 en werkt trouwens ook niet goed met de routering.
Vreemd dat die cyclemap het niet goed doet en in het verleden wel.
Niet toevallig een "mislukte" update van die kaart gedaan. Ook daar zijn soms updates van.
Je zou met JDM een rapport kunnen genereren en de link hier plaatsen. Dan kan iemand er wellicht iets zinnigs over zeggen.
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
Re: Garmin Cycle Map wel zichtbaar in Basecamp, maar doet ni
Wellicht even kijken naar mijn onderschrift. Ik bezit de Edge 1030 met genoemde kaarten.e.vdwerf schreef:Volgens mij hoort op die dit toestel gewoon die garmin cyclemap. Wellicht kun je die nog een keer binnenhalen in garmin express.
2018.20 North East en 2018.20 South West horen op de outdoortoestellen. Via garmin express kreeg ik die kaart op mijn etrex touch.
Dit zijn overigens kaarten in Garmin Cycle Map EU uitvoering
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
Re: Garmin Cycle Map wel zichtbaar in Basecamp, maar doet ni
Dan ben ik toch benieuwd waar deze kaarten 2018.20 North East en 2018.20 South West voor bedoeld waren. Inmiddels heb ik ze er weer afgemikt van mijn etrex touch 35 en de voorgaande kaart versie 4.0 Europa west- en oost er weer opgezet.
Routeren voor auto's deden ze niet.
Routeren voor auto's deden ze niet.
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
Re: Garmin Cycle Map wel zichtbaar in Basecamp, maar doet ni
Ze zijn in de Topo Active en Cycle uitvoering.e.vdwerf schreef:Dan ben ik toch benieuwd waar deze kaarten 2018.20 North East en 2018.20 South West voor bedoeld waren. Inmiddels heb ik ze er weer afgemikt van mijn etrex touch 35 en de voorgaande kaart versie 4.0 Europa west- en oost er weer opgezet.
Routeren voor auto's deden ze niet.
In de laatste kan ik ook gewoon met een motorprofiel routeren.
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
Re: Garmin Cycle Map wel zichtbaar in Basecamp, maar doet ni
Overigens vandaag een update binnen gehad. Inderdaad 20.18 De South East doet het nu wel goed, de north west niet. Misschien komt die straks ook nog goed