Navigatie edge 1000 explore
Navigatie edge 1000 explore
Hallo, mijn half jaar oude edge 1000 explore, geüpdatet, laat mij enorme omwegen maken. Navigeer ik naar mijn werk (47 km) wil hij een route van 195 km laten rijden. Als ik de kaarten van 2017 uitschakel dan bouwt hij niet verder op dan 80 ÷ en blijft dan wachten. Wat heb ik verkeerd gedaan?
Vr.gr
Vr.gr
Re: Navigatie edge 1000 explore
Dag lecocq
Wat heb je ge updated? firmware en/of ook kaarten. Staat "alles" vermijden uit.
Welke kaart(en) heb je aanstaan?
Gr Egbert
Wat heb je ge updated? firmware en/of ook kaarten. Staat "alles" vermijden uit.
Welke kaart(en) heb je aanstaan?
Gr Egbert
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
Re: Navigatie edge 1000 explore
Hoi Egbert, fimware en kaarten geupdated.
Kaarten: INTL Standard Basemap, NR
Garmin Cycle Map EU 2017.10
Edge DEM Map EU 2014.20
Garmin Geocode Map EU 2017.10
Garmin Cycle Map EU North East, 2018.10
Garmin Geocode Map EU 2018.10
Garmin DEM Map EU 2017.20
Garmin Cycle Map EU, Southwest West, 2018.10
Vr.gr.
Kaarten: INTL Standard Basemap, NR
Garmin Cycle Map EU 2017.10
Edge DEM Map EU 2014.20
Garmin Geocode Map EU 2017.10
Garmin Cycle Map EU North East, 2018.10
Garmin Geocode Map EU 2018.10
Garmin DEM Map EU 2017.20
Garmin Cycle Map EU, Southwest West, 2018.10
Vr.gr.
Re: Navigatie edge 1000 explore
Alles vermijden heb ik ook uit
Re: Navigatie edge 1000 explore
Zo te zien heb je meerdere kaarten dubbel. Dan gaat het nooit goed.
Oude kaarten verwijderen en alle instellingen nalopen. Na een firmware update staan die soms fout.
Oude kaarten verwijderen en alle instellingen nalopen. Na een firmware update staan die soms fout.
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
Re: Navigatie edge 1000 explore
Had de oudere versies niet ingeschakelder, dacht dat wel kon. Zal proberen ze te backuppen en dan ze van het toestel halen
Re: Navigatie edge 1000 explore
Die oudere versies zullen wel problemen geven.. je kunt ook met javawa device manager kijken. Daarmee kun je ook kaarten verwijderen op een veilige manier.
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
Re: Navigatie edge 1000 explore
Hoi Egbert,
Kaarten: INTL Standard Basemap, NR
Garmin Cycle Map EU North East, 2018.10
Garmin Geocode Map EU 2018.10
Garmin DEM Map EU 2017.20
Garmin Cycle Map EU, Southwest West, 2018.10
Staan er nog op. Nu kan hij de route naar mijn werk, nog steeds niet verder berekenen dan 80%.Trouwens heeft dat te maken dat ik de grens met duitsland over moet???
Toets ik een willekeurig adres in Nederland in is het geen probleem.
Met vriendelijke groet, Jan
Kaarten: INTL Standard Basemap, NR
Garmin Cycle Map EU North East, 2018.10
Garmin Geocode Map EU 2018.10
Garmin DEM Map EU 2017.20
Garmin Cycle Map EU, Southwest West, 2018.10
Staan er nog op. Nu kan hij de route naar mijn werk, nog steeds niet verder berekenen dan 80%.Trouwens heeft dat te maken dat ik de grens met duitsland over moet???
Toets ik een willekeurig adres in Nederland in is het geen probleem.
Met vriendelijke groet, Jan
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Navigatie edge 1000 explore
Als ik me niet vergis staat Nederland op de Southwest en Duitsland op de Northeast hij moet dus niet alleen de grens over maar ook van de ene kaart op de andere.
Dit hoort bij deze kaart te werken (is netjes in twee delen geknipt zonder stukjes dubbel of missend langs de grens) maar het zou inderdaad toch de reden kunnen zijn.
Wat gebeurt er als je een of twee extra tussenpunten invoegd bij de grens?
En anders de route in 2 delen maken , een NL deel en een De deel maar in deze tijd van vrij verkeer over de grens is dat natuurlijk niet leuk
Dit hoort bij deze kaart te werken (is netjes in twee delen geknipt zonder stukjes dubbel of missend langs de grens) maar het zou inderdaad toch de reden kunnen zijn.
Wat gebeurt er als je een of twee extra tussenpunten invoegd bij de grens?
En anders de route in 2 delen maken , een NL deel en een De deel maar in deze tijd van vrij verkeer over de grens is dat natuurlijk niet leuk
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Navigatie edge 1000 explore
Een route van 47km moet toch werken.. zou inderdaad eens die tussenpunten proberen. De openfietsmap europa routeert wel gewoon van het ene deel naar het andere. Ook nog een optie.
Www.openfietsmap.nl
En een betere kaart....
Www.openfietsmap.nl
En een betere kaart....
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
Re: Navigatie edge 1000 explore
Beste navigatie-ondersteuners, alles maar weer opnieuw geüpdatet. Wat gedelete etc. En tot mijn verbazing werkt nu alles weer top. Zelfs grensoverschrijdend een route naar de Harz (340 km) in een oogwenk klaar. Ik bedank me bij jullie allen voor de snelle reacties en kundige ondersteuning. Met vriendelijke groet, Jan
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Navigatie edge 1000 explore
er was een probleem met Express dat hij kaarten niet altijd lekker update, er is nu een nieuwe versie die een fix daarvoor heeft dus waarschijnlijk heb je nu die fix en goede kaarten in je gps
"Always Look on the Bright Side of Life"