GPSMAP60CSx kan enkel nog hele korte routes berekenen
GPSMAP60CSx kan enkel nog hele korte routes berekenen
Ik gebruik deze gps sinds 2008, de laatste jaren met enkel de On Route Fietskaart Nederland erin. Zodra ik een route van pakweg 5 km of korter laat berekenen (Middels Find adres en de opdracht Ga naar) doet-ie het nog goed. Als de route 'langer' wordt, boven de 10 km ongeveer, duurt het enkele minuten voordat de berekening op 100 % komt. Daarna blijft de gps op het rekenschermpje staan waar 100% op staat. Er wordt geen route getoond. Bij 'kaartinfo' staat: 10 % vol, kaarten 104 MB, vrij 866 MB. Er staan geen tracks of iets anders in het interne geheugen, alleen de Basiskaart (die niet te wissen is). Voldoende intern geheugen vrij om een fiets- of voetgangersroute van 10 of 20 km te berekenen zou je denken. En toch kan deze gps alleen nog hele korte routes (onder de 10 km) berekenen. Ik heb alle instellingen gezet zoals die op de pagina van de On Route Fietskaart worden geadviseerd. Is er iemand die hiervoor een oplossing heeft?
Move your ass and your mind will follow.
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: GPSMAP60CSx kan enkel nog hele korte routes berekenen
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: GPSMAP60CSx kan enkel nog hele korte routes berekenen
Ik heb de Onroute Fietskaart (OFK) ook weer eens op mijn 60Cx gezet. (Heb die op dat toestel eigenlijk al vervangen door de Openfietsmap Light).
Met de OFK lukte een routeberekening van 21 km (punt op kaart en Ga).
Daarna een route van ca. 40 km laten berekenen. Toestel gaat wel naar 100% maar blijft daar heel lang opstaan. Uiteindelijk komt er een popup met de mededeling: Routeberekening fout: niet genoeg beschikbaar geheugen beschikbaar.
Via hoofdmenu>Routes een route gemaakt van ca. 50 km met 4 tussenpunten: geen probleem, binnen kortste keer berekend en route op scherm. Wellicht ligt daar de oplossing.
Met de OFK lukte een routeberekening van 21 km (punt op kaart en Ga).
Daarna een route van ca. 40 km laten berekenen. Toestel gaat wel naar 100% maar blijft daar heel lang opstaan. Uiteindelijk komt er een popup met de mededeling: Routeberekening fout: niet genoeg beschikbaar geheugen beschikbaar.
Via hoofdmenu>Routes een route gemaakt van ca. 50 km met 4 tussenpunten: geen probleem, binnen kortste keer berekend en route op scherm. Wellicht ligt daar de oplossing.
Re: GPSMAP60CSx kan enkel nog hele korte routes berekenen
@ RonalT. Dank voor je reactie. Hoe gaat een harde reset? Is dat iets anders dan terugbrengen naar de fabrieksinstellingen?
@keesm. Dank voor je onderzoekje! Ik gebruik het toestel vaak voor 'Find adress'. Kan ik deze functie laten uitvoeren via Hoofdmenu > Routes?
@keesm. Dank voor je onderzoekje! Ik gebruik het toestel vaak voor 'Find adress'. Kan ik deze functie laten uitvoeren via Hoofdmenu > Routes?
Move your ass and your mind will follow.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: GPSMAP60CSx kan enkel nog hele korte routes berekenen
Ja het is iets anders en hoe het moet staat in de link die RonalT geeft.Antonius schreef:@ RonalT. Dank voor je reactie. Hoe gaat een harde reset? Is dat iets anders dan terugbrengen naar de fabrieksinstellingen?
in deze link staat de harde reset voor heel veel types http://static.garmin.com/shared/uk/cust ... /NL_MR.pdf ook de gpsmap
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: GPSMAP60CSx kan enkel nog hele korte routes berekenen
Dank je! Ik had de link over het hoofd gezien.
Move your ass and your mind will follow.
Re: GPSMAP60CSx kan enkel nog hele korte routes berekenen
Een harde reset heeft het probleem opgelost! Hartelijk dank voor de tip.
Na de reset ging de gps de fietskaart tekenen, dat duurde een tijdje. Daarna toonde het toestel niet de On Route fietskaart zoals ik die gewend was, terwijl deze wel was ingeschakeld. Ik kreeg een kaart van heel Nederland en omgeving. Blijkbaar was het toestel mega-uitgezoomd. Na een Find-opdracht en inzoomen is het weer als vanouds en berekent hij routes boven de 10 km in korte tijd.
Nogmaals bedankt.
Move your ass and your mind will follow.