Ik werk met Tyre Pro routeplanner. Ik wil een route maken over Strada provinciale 31 del Manghen. Ter hoogte van Ponte Delle Stue wil mijn routeplanner niet meer verder gaan met die route. Volgens mij is het geen eenrichtings weg want er staan in beide richtingen borden.
Er staat wel een raar teken (icoon) op de weg op het punt waar de route stopt. Weet iemand wat dat teken betekent? Zie bijlage
Icoon in Tyre Pro
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 1 jun 2019 14:03
Icoon in Tyre Pro
- Bijlagen
-
- route.jpg (135.82 KiB) 472 keer bekeken
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Icoon in Tyre Pro
ik heb geen ervaring met Tyre maar zou je deze vraag in het juiste forumdeel willen stellen.
Als zaken op de juiste plaats in het forum staan :
- krijg je eerder een nuttige reactie omdat mensen die daar ervaring mee hebben in dat forumdeel vaker komen.
- Is het forum makkelijker te gebruiken als bron van informatie omdat zaken staan waar je ze verwacht te vinden.
Het staat duidelijk bij dit forumdeel:
"Het advies-deel van het forum is bedoeld voor iedereen die aanschaf van een GPS overweegt maar nog niet weet welk toestel het meest geschikt is.
Dit deel is dus NIET voor gebruiksvragen; zie daarvoor de HELPDESK hierboven."
Als zaken op de juiste plaats in het forum staan :
- krijg je eerder een nuttige reactie omdat mensen die daar ervaring mee hebben in dat forumdeel vaker komen.
- Is het forum makkelijker te gebruiken als bron van informatie omdat zaken staan waar je ze verwacht te vinden.
Het staat duidelijk bij dit forumdeel:
"Het advies-deel van het forum is bedoeld voor iedereen die aanschaf van een GPS overweegt maar nog niet weet welk toestel het meest geschikt is.
Dit deel is dus NIET voor gebruiksvragen; zie daarvoor de HELPDESK hierboven."
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Icoon in Tyre Pro
Het is een slagboom.
In OSM staan deze tags erop. Een gedeelte van het jaar is de toegang beperkt.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/46.20958/11.42404
access=yes
access:conditional=no @ (Nov-Apr)
barrier=liftgate
..... access=yes staat er ook bij dus het zou gewoon moeten routeren.
Er zijn wel eens mappers die zetten bij bruggen die lift_gates neer zonder access=yes . Eigenlijk bedoeld voor parkeerplaatsen, maar het staat zo leuk. Het gevolg is dat sommige routeplanners daar niet mee kunnen omgaan en de routering stokt.
Egbert
edit.. remedie .. route maken tot de slagboom en vanaf na de slagboom de volgende route starten
In OSM staan deze tags erop. Een gedeelte van het jaar is de toegang beperkt.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/46.20958/11.42404
access=yes
access:conditional=no @ (Nov-Apr)
barrier=liftgate
..... access=yes staat er ook bij dus het zou gewoon moeten routeren.
Er zijn wel eens mappers die zetten bij bruggen die lift_gates neer zonder access=yes . Eigenlijk bedoeld voor parkeerplaatsen, maar het staat zo leuk. Het gevolg is dat sommige routeplanners daar niet mee kunnen omgaan en de routering stokt.
Egbert
edit.. remedie .. route maken tot de slagboom en vanaf na de slagboom de volgende route starten
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 1 jun 2019 14:03
Re: Icoon in Tyre Pro
Bedankt Egbert