Hallo. Zou iemand mij een tip kunnen geven hoe ik coördinaten omzet.
Het probleem is het volgende.
Ik maak met Basecamp een fietsroute waarbij ik met de auto eerst naar een parkeerplaats rij en van daaruit de rit start.
De coördinaten van die parkeerplaats wil ik in de navigatie van de auto zetten om er heen te kunnen navigeren, maar daar zit het probleem. Ik heb een Toyota met ingebouwde navigatie, type NAV weet ik niet.
Wil ik daar een favoriet aanmaken middels coördinaten, van die parkeerplaats dus, dan kan ik die ingeven in het volgende formaat:
N _ _ ○ _ _ ' _ _ '' E _ _ _ ○ _ _ ' _ _ '' (op de streepjes kan ik dus een cijfer opgeven maar ik kom er te kort)
N51° 23.757' E5° 51.690' Dit zijn de coördinaten van een parkeerplaats aan de Kanaalstraat, zonder verder adres.
Misschien dat iemand dit weet en mij kan helpen, alvast bedankt
Coördinaten omzetten
Coördinaten omzetten
Waarom LIGT koffie op het schoteltje en ZIT het in een kopje? En waarom zitten we VOOR de tv en ACHTER de pc?
Re: Coördinaten omzetten
Hiermee moet je er wel uitkomen: https://www.javawa.nl/coords.html
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Coördinaten omzetten
http://www.javawa.nl/coords.html hier vind je info en omrekentool
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Coördinaten omzetten
Dank voor jullie snelle respons. Die site had ik al gevonden maar het lukt me niet.
Wanner ik daar dit ingeef: N51° 23.757' E5° 51.690'
Dan komen er wel diverse oplossingen maar bij geen enkele ervan is het aantal cijfers gelijk aan hetgeen ik in mijn autonavigatie kan opgeven. Het is een Toyota en mogelijk iets Japans gedoe of zo?
N _ _ ○ _ _ ' _ _ '' E _ _ _ ○ _ _ ' _ _ ''
Op elk streepje kan daar slechts 1 cijfer worden ingegeven en kom ik er dus tekort.
Wanner ik daar dit ingeef: N51° 23.757' E5° 51.690'
Dan komen er wel diverse oplossingen maar bij geen enkele ervan is het aantal cijfers gelijk aan hetgeen ik in mijn autonavigatie kan opgeven. Het is een Toyota en mogelijk iets Japans gedoe of zo?
N _ _ ○ _ _ ' _ _ '' E _ _ _ ○ _ _ ' _ _ ''
Op elk streepje kan daar slechts 1 cijfer worden ingegeven en kom ik er dus tekort.
Waarom LIGT koffie op het schoteltje en ZIT het in een kopje? En waarom zitten we VOOR de tv en ACHTER de pc?
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Coördinaten omzetten
Dit formaat is in graden, minuten en seconden. Bij coördinaten is de punt altijd het decimaalteken; past het niet dan laat je een decimaal weg.
Bij jou is het N 51° 23' 45.4" E 005° 51' 41.4", maar omdat ‘t niet past maak je er N 51° 23' 45" E 005° 51' 41" van.
Is niks Japans aan.
Bij jou is het N 51° 23' 45.4" E 005° 51' 41.4", maar omdat ‘t niet past maak je er N 51° 23' 45" E 005° 51' 41" van.
Is niks Japans aan.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Coördinaten omzetten
Dank je voor je reactie. Ik heb dit zojuist op deze manier gedaan en het werkt.
In de auto wordt die parkeerplaats perfect aangegeven.
Nogmaals dank
In de auto wordt die parkeerplaats perfect aangegeven.
Nogmaals dank
Waarom LIGT koffie op het schoteltje en ZIT het in een kopje? En waarom zitten we VOOR de tv en ACHTER de pc?