Heb gezien dat er bij de Oregon 700 bij het bikeprofiel ergens een bewerking is ,,rondtrip planner,, waarbij men een vooropgestelde afstand kan ingegeven en de gps dan zelf een route maakt.
Werkt dit enkel op de ,,Osm kaart,, of kan men dit ook met fietsknooppunten?
Rondtrip planner
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18256
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Rondtrip planner
Het werkt op elke routeerbare kaart. Welke kaart bedoel je met "fietsknooppunten"?
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 129 GPS-toestellen
Mijn 129 GPS-toestellen
Re: Rondtrip planner
De ,,openfietsmap BNL ,,.
Hier staan de fietsknooppunten op vermeld.
Hier staan de fietsknooppunten op vermeld.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18256
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Rondtrip planner
Daar kan het ook op.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 129 GPS-toestellen
Mijn 129 GPS-toestellen
Re: Rondtrip planner
Maar je kan toch geen knooppuntroute laten maken op die manier. Je zal nooit van knooppunt naar knooppunt geleid worden.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
Re: Rondtrip planner
De knooppunten zijn inderdaad alleen zichtbaar. Er zal niet mee worden gerekend en de Oregon zal op basis van de osm kaart een eigen rondrit maken.FM schreef:Maar je kan toch geen knooppuntroute laten maken op die manier. Je zal nooit van knooppunt naar knooppunt geleid worden.
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.