Hallo,
Ik had volgende vraag in de verkeerde map gezet.
Een tijdje terug heb ik toevallig gevonden hoe ik naar een adres kon rijden via een rechte lijn. Ik bedoel hiermee nadat ik het adres heb ingegeven een rechte lijn zag naar mijn aankomstpunt. Zo kon ik zelf mijn route bepalen zonder dat de gps telkens mijn route berekende. Nu vind ik dit niet meer terug.
Welke instelling moet ik hiervoor gebruiken?
M.v.g.
Bernard
etrex 25 T
Re: etrex 25 T
Ga naar menu / stel in / routebepaling / activiteit... en dan helemaal boven in kies je Directe route
Succes
Egbert
Edit... Je kunt ook een eigen profiel aanmaken met die directe route. Let er dan wel op dat wanneer je weer terug gaat naar een via de weg profiel .. de route hardnekkig direct blijft.. Dan even weer kiezen voor de gewenste routering in het nieuwe profiel.. ook al lijkt het al correct te staan. Het is een BUG..
Succes
Egbert
Edit... Je kunt ook een eigen profiel aanmaken met die directe route. Let er dan wel op dat wanneer je weer terug gaat naar een via de weg profiel .. de route hardnekkig direct blijft.. Dan even weer kiezen voor de gewenste routering in het nieuwe profiel.. ook al lijkt het al correct te staan. Het is een BUG..
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
Re: etrex 25 T
Bedankt.
Het is inderdaad dit wat ik wil.
M.v.g.
Bernard
Het is inderdaad dit wat ik wil.
M.v.g.
Bernard