Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Ik rij toch al heel wat jaren met m'n 590 tot volle tevredenheid rond, maar nu een probleem waar ik ff niet uit kom.
Voor het maken van m'n routes gebruik ik MRA. Vanuit MRA sla ik de route op als GPX 1.1. Deze importeer ik in Basecamp en verstuur daar de track naar de Zumo. De Zumo laat ik dan van de track een route maken welke ik vervolgens ga rijden.
Nu echter blijft er maar boven in de balk staan 'Ga naar <straatnaam>. Op de één of andere manier ziet de Zumo niet dat ik op de route rij.
Dubbele kaarten zul je zeggen...dat is niet het geval. Slechts drie kaarten aangevink: 2019.30 All North, 2019.30 All South en de Europe DEM kaart. Toestel is ook al een paar keer gereset d.m.v. rechts onderin drukken en aanzetten.
Iemand enig idee?
Voor het maken van m'n routes gebruik ik MRA. Vanuit MRA sla ik de route op als GPX 1.1. Deze importeer ik in Basecamp en verstuur daar de track naar de Zumo. De Zumo laat ik dan van de track een route maken welke ik vervolgens ga rijden.
Nu echter blijft er maar boven in de balk staan 'Ga naar <straatnaam>. Op de één of andere manier ziet de Zumo niet dat ik op de route rij.
Dubbele kaarten zul je zeggen...dat is niet het geval. Slechts drie kaarten aangevink: 2019.30 All North, 2019.30 All South en de Europe DEM kaart. Toestel is ook al een paar keer gereset d.m.v. rechts onderin drukken en aanzetten.
Iemand enig idee?
Groet.
Arno
Triumph Tiger 1200 Rally Pro 2022
Cube Stereo 120 HPC TM 29 2020
Zumo XT2 - Zumo XT - Zumo 590 - Edge Explore - Oregon 300 - GPSMap 60CSx
Arno
Triumph Tiger 1200 Rally Pro 2022
Cube Stereo 120 HPC TM 29 2020
Zumo XT2 - Zumo XT - Zumo 590 - Edge Explore - Oregon 300 - GPSMap 60CSx
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Lijkt op slechte/geen GPS signaal,
heb je wel degelijk ontvangst,
zit je wel degelijk op de route?
Heb je het begin punt niet gemist?(eerste viapoint)
Heb je route gestart als je op de route staat?
heb je wel degelijk ontvangst,
zit je wel degelijk op de route?
Heb je het begin punt niet gemist?(eerste viapoint)
Heb je route gestart als je op de route staat?
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
En welke straatnaam wordt er genoemd? Steeds dezelfde of veranderd dat af en toe tijdens de rit....
't zou een gemist (hard) routepunt kunnen zijn.
't zou een gemist (hard) routepunt kunnen zijn.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
"Ga naar" typisch als je een waypoint overgeslagen hebt. In jouw geval waarschijnlijk het startpunt want in een route van een track staan er maar 2, start en einde. In dit geval krijg je ook geen hoorbare aanwijzingen meer via bluetooth.
Nadeel is dat je nu geen "skip" (overslaan) kan doen want dan is heel je route om zeep. Enig wat je nu kan doen is de route stoppen als je er op staat en ze opnieuw opstarten en voor het eindpunt kiezen.
Je maakt het wel omslachtig hoor. Al je in MRA een export doet met de zumo aan de pc dan verstuurt deze zowel de route als de track (de connector wel nog even downloaden, maar dat vraagt MRA je dan wel). De route kan je deleten (is steeds een directe route) en van de track laat je de zumo een route maken. Gebruik je in MRA de HERE kaarten (gold) of als niet betalend lid de OSM kaart? Je kan dan rare dingen tegenkomen hoor? Zeker in NL met zijn parallelwegen.
Raar toch dat mensen een prachtig programma zoals BC links laten liggen om hun routes te maken en daarvan een track Je hebt MRA helemaal niet nodig. Investeer eens wat tijd in BC, dan leg je zo alle andere naast je neer (en ik gebruik(te) er veel hoor naast BC. MRA Gold enkel voor de TT rijders binnen onze groep, Tyre, kurvinger, GPSies, motorradtourer, Waze, en ga maar door)
Nadeel is dat je nu geen "skip" (overslaan) kan doen want dan is heel je route om zeep. Enig wat je nu kan doen is de route stoppen als je er op staat en ze opnieuw opstarten en voor het eindpunt kiezen.
Je maakt het wel omslachtig hoor. Al je in MRA een export doet met de zumo aan de pc dan verstuurt deze zowel de route als de track (de connector wel nog even downloaden, maar dat vraagt MRA je dan wel). De route kan je deleten (is steeds een directe route) en van de track laat je de zumo een route maken. Gebruik je in MRA de HERE kaarten (gold) of als niet betalend lid de OSM kaart? Je kan dan rare dingen tegenkomen hoor? Zeker in NL met zijn parallelwegen.
Raar toch dat mensen een prachtig programma zoals BC links laten liggen om hun routes te maken en daarvan een track Je hebt MRA helemaal niet nodig. Investeer eens wat tijd in BC, dan leg je zo alle andere naast je neer (en ik gebruik(te) er veel hoor naast BC. MRA Gold enkel voor de TT rijders binnen onze groep, Tyre, kurvinger, GPSies, motorradtourer, Waze, en ga maar door)
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Hier sluit ik me helemaal bij aan!guzzi vero schreef:Raar toch dat mensen een prachtig programma zoals BC links laten liggen om hun routes te maken en daarvan een track Je hebt MRA helemaal niet nodig. Investeer eens wat tijd in BC, dan leg je zo alle andere naast je neer (en ik gebruik(te) er veel hoor naast BC. MRA Gold enkel voor de TT rijders binnen onze groep, Tyre, kurvinger, GPSies, motorradtourer, Waze, en ga maar door)
Heb een tijdje een TT 550 gehad, doch beviel me niet. Hierbij gebruikte ik MyDrive, maar ook steeds BC. Ben daarmee gewend en je kunt van daaruit goede tracks maken die zo op de TT konden. Nu weer een Zumo (396).
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
guzzi vero schreef:....Raar toch dat mensen een prachtig programma zoals BC links laten liggen....
+1
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Alleen jammer dat Garmin niet een beetje met de tijd meegaat met BC... Ik hoorde van één of andere Bobo van Garmin op de Motorbeurs 2018 (!) dat ze binnenkort met een vervanger voor BC zouden komen. Oke....we wachten nog maar effe af.
Binnen MRA gebruik ik de Streetview (welke in MRA volgens mij op een hele mooie manier is geïntegreerd) ontzettend vaak. Is een weggetje de moeite waard om overheen te rijden? Mooi te zien in Streetview. Jammer dat niet alle landen om ons heen te bekijken zijn op die manier.
De optie om de route te bekijken in Google Earth is er ook al uit gesloopt. Wellicht via een omweg wel weer te doen, maar toch...
Maar goed, daar ging het hier niet over. Vandaag wederom aan het sturen geweest. De "ga naar ...' wijzigt wel steeds in de volgende straatnaam die ik moet inslaan. Dus het lijkt niet dat het een hard punt is dat wordt overgeslagen. De route is vanmorgen gestart óp de route en wel op het eerste punt. Maar ook het beëindigen en opnieuw starten verderop in de route brengt geen verbetering.
Zelfs een route die door de 590 zelf is gemaakt ging niet goed. Via 'Waarheen/adres' het eindpunt van de route opgegeven. Ook daar steeds 'Ga naar ...' Toen bedacht ik me dat ik vanmorgen ook de SD-kaart met MP3's er weer in gedaan had. Op diezelfde SD-kaart staat ook de Onroute Motorkaart. Het zal toch niet...? Ja hoor, die stond dus ook actief!
Die dus uitgevinkt in de configuratie en de Zumo een slinger gegeven. Kijk aan, dat bracht al wat verheldering bij een door de Zumo gemaakte route. Keurig aanwijzingen dat ik over 2km rechtsaf moet en zo. Daar was ik naar op zoek!
Deze route toch maar gestopt want de bedoeling was dat m'n eigen gemaakte route gereden zou worden. Dus die weer geladen en wat denk je? Als een speer!
Geen idee wat het nu geweest is. De Onroute Motorkaart kan het niet geweest zijn want m'n SD-kaart zal niet in het toestel vorige keer. Wellicht toch bij 'Volgende bestemming selecteren' het Begin gekozen ipv Eind? Lijkt me sterk aangezien de 'Ga naar' steeds wijzigde in de volgende straatnaam. Geen idee. Ik knoei nog wel effe verder.
Binnen MRA gebruik ik de Streetview (welke in MRA volgens mij op een hele mooie manier is geïntegreerd) ontzettend vaak. Is een weggetje de moeite waard om overheen te rijden? Mooi te zien in Streetview. Jammer dat niet alle landen om ons heen te bekijken zijn op die manier.
De optie om de route te bekijken in Google Earth is er ook al uit gesloopt. Wellicht via een omweg wel weer te doen, maar toch...
Maar goed, daar ging het hier niet over. Vandaag wederom aan het sturen geweest. De "ga naar ...' wijzigt wel steeds in de volgende straatnaam die ik moet inslaan. Dus het lijkt niet dat het een hard punt is dat wordt overgeslagen. De route is vanmorgen gestart óp de route en wel op het eerste punt. Maar ook het beëindigen en opnieuw starten verderop in de route brengt geen verbetering.
Zelfs een route die door de 590 zelf is gemaakt ging niet goed. Via 'Waarheen/adres' het eindpunt van de route opgegeven. Ook daar steeds 'Ga naar ...' Toen bedacht ik me dat ik vanmorgen ook de SD-kaart met MP3's er weer in gedaan had. Op diezelfde SD-kaart staat ook de Onroute Motorkaart. Het zal toch niet...? Ja hoor, die stond dus ook actief!
Die dus uitgevinkt in de configuratie en de Zumo een slinger gegeven. Kijk aan, dat bracht al wat verheldering bij een door de Zumo gemaakte route. Keurig aanwijzingen dat ik over 2km rechtsaf moet en zo. Daar was ik naar op zoek!
Deze route toch maar gestopt want de bedoeling was dat m'n eigen gemaakte route gereden zou worden. Dus die weer geladen en wat denk je? Als een speer!
Geen idee wat het nu geweest is. De Onroute Motorkaart kan het niet geweest zijn want m'n SD-kaart zal niet in het toestel vorige keer. Wellicht toch bij 'Volgende bestemming selecteren' het Begin gekozen ipv Eind? Lijkt me sterk aangezien de 'Ga naar' steeds wijzigde in de volgende straatnaam. Geen idee. Ik knoei nog wel effe verder.
Groet.
Arno
Triumph Tiger 1200 Rally Pro 2022
Cube Stereo 120 HPC TM 29 2020
Zumo XT2 - Zumo XT - Zumo 590 - Edge Explore - Oregon 300 - GPSMap 60CSx
Arno
Triumph Tiger 1200 Rally Pro 2022
Cube Stereo 120 HPC TM 29 2020
Zumo XT2 - Zumo XT - Zumo 590 - Edge Explore - Oregon 300 - GPSMap 60CSx
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Helemaal mee eens. BC is nog steeds onovertroffen in het maken van routes. Indien gewenst, volledig naar je eigen hand te zetten. Zeer flexibel in het gebruik door de vele mogelijkheden. Kost enige inwerktijd, maar zo moeilijk is BC ook weer niet als sommigen suggereren. Gebruik ook Kurviger.de, één van de betere mooie routeplanners, maar aan het einde van rit (?) wordt de definitieve route toch weer in BC gemaakt.guzzi vero schreef:Raar toch dat mensen een prachtig programma zoals BC links laten liggen om hun routes te maken en daarvan een track Je hebt MRA helemaal niet nodig. Investeer eens wat tijd in BC, dan leg je zo alle andere naast je neer (en ik gebruik(te) er veel hoor naast BC. MRA Gold enkel voor de TT rijders binnen onze groep, Tyre, kurvinger, GPSies, motorradtourer, Waze, en ga maar door)
Honda CRF1000LD-Africa Twin, Zumo XT, GPSmap76CSx
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Ik gebruik de vorige versie van BC en heb geen problemen met google earthDe optie om de route te bekijken in Google Earth is er ook al uit gesloopt. Wellicht via een omweg wel weer te doen, maar toch...
Ja, als je zelf zegt dat je enkel die kaarten aan hebt staan dan wordt de vraag niet meer gesteld of je er toevallig ook onroute op hebt staan die tesamen met de andere aangevinkt staat. En als je die dan uitvinkt moet je de gps helemaal uitzetten, dus blijven op de aan/uit knop drukken tot deze je vraagt om af te sluiten. Even wachten en dan terug opstarten. Doe je dat niet dan loopt het ook mis.Dubbele kaarten zul je zeggen...dat is niet het geval. Slechts drie kaarten aangevink: 2019.30 All North, 2019.30 All South en de Europe DEM kaart. Toestel is ook al een paar keer gereset d.m.v. rechts onderin drukken en aanzetten.
Als je het begin van de route wilt moet je even naar benedenscrollen op het scherm want het eerste punt wordt meestal niet getoond.
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
- Femme
- WayPoint relatie
- Berichten: 30
- Lid geworden op: 16 feb 2006 02:36
- Locatie: Pijnacker
- Contacteer:
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Ik heb precies hetzelfde probleem. Ik was een draadje begonnen in de 595 groep. (sorry) Het lijkt in elk geval niet veroorzaakt te worden door het programma waar de route in gemaakt is. Mijn 590 is een van de eerste die verkocht werd.
De fout is zeer onhandig omdat ik regelmatig motorbegeleiding doe, dan kan ik niet even stoppen om de route opnieuw in te laden.
Als er per ongeluk nog harde tussenpunten in de route staan, ben je helemaal screwed, want dan blijft ie je terugsturen naar het laatste gemiste punt. Een punt overslaan werkt soms ook, maar het middel is erger dan de kwaal, want dan gaat ie herbereken zelfs als je die optie uit hebt staan. Routes berekend uit een track bevatten helemaal geen tussenpunten en dan valt er dus ook niets over te slaan.
Ik had ooit de onroute motorkaart tegelijk aanstaan en dat veroorzaakt inderdaad soortgelijke problemen, maar dan met een duidelijke offset van enkele tientallen meters. Maar die staat al heel lang uit. Ik zou ook het hele geheugenkaartje eruit kunnen halen, maar ik denk niet dat dit de oorzaak is.
De offset is nu niet waarneembaar. De aangegeven positie klopt precies met waar ik rijd. Het kaartje op het scherm laat wel een pijl zien waar je heen moet, maar er is geen waarschuwing dat je moet afslaan. De "Ga naar ..."mededeling bovenin het scherm bevat steeds de straatnaam waar je momenteel rijdt en die wordt steeds aangepast als je een nieuwe straat in rijdt.
Het probleem lijkt ook steeds erger te worden. De kans dat ik een route zonder fouten uitrijd is bijzonder klein.
Afgelopen Zaterdag in de regen werkte de navigatie meer niet dan wel. Heel soms begon ie' het spontaan weer te doen bijvoorbeeld nadat ik van de route was afgeweken. Maar dan stopte het weer een paar kilometer verder.
Over de kaarten:
Na de laatste kaart update staan er maar liefst 5 kaarten geïnstalleerd. Die staan inderdaad automatisch allemaal aangevinkt.
CN Europe NTU 2018.20 Tirane, Shqiperia, Graz, Osterreich, Sankt Polten,
CN Europe NTU 2018.20 Riga, Latvija, Liepaja Latvija, Ogre, latvija, DA
CN Europe NTU 2020.20 All South
CN Europe NTU 2020.20 All North
Europe DEM
Zou het kunnen dat die eerste twee de fout veroorzaken? Zijn die misschien een overblijfsel van een vroegere kaartupdate, die niet automatisch weggehaald zijn.
Als ik deze kaarten als enige aanzet zie ik toch nog steeds details hier in de omgeving. Dat zou de fout dus inderdaad kunnen verklaren.
Als ik alleen Europe DEM aan zet, dan zie ik alleen de hoofdwegen en geen straat details. Ik kan me wel herinneren dat die kaart er vanaf het begin al instaat. Ik heb geen idee of die eigenlijk wel ge-updated wordt en of die eigenlijk wel nodig is.
Als ik alleen de 2020 kaarten aanzet lijkt alles verder in orde. Ik zie zowel straat details hier in de omgeving als in Riga en Tirana. Dan is er dus inderdaad sprake van overlappende kaartinformatie.
Welke kaarten hebben andere bezitters van een 590 er eigenlijk opstaan?
Als die andere kaarten inderdaad niet nodig zijn hoe kan ik ze dan weghalen?
gr Femme
De fout is zeer onhandig omdat ik regelmatig motorbegeleiding doe, dan kan ik niet even stoppen om de route opnieuw in te laden.
Als er per ongeluk nog harde tussenpunten in de route staan, ben je helemaal screwed, want dan blijft ie je terugsturen naar het laatste gemiste punt. Een punt overslaan werkt soms ook, maar het middel is erger dan de kwaal, want dan gaat ie herbereken zelfs als je die optie uit hebt staan. Routes berekend uit een track bevatten helemaal geen tussenpunten en dan valt er dus ook niets over te slaan.
Ik had ooit de onroute motorkaart tegelijk aanstaan en dat veroorzaakt inderdaad soortgelijke problemen, maar dan met een duidelijke offset van enkele tientallen meters. Maar die staat al heel lang uit. Ik zou ook het hele geheugenkaartje eruit kunnen halen, maar ik denk niet dat dit de oorzaak is.
De offset is nu niet waarneembaar. De aangegeven positie klopt precies met waar ik rijd. Het kaartje op het scherm laat wel een pijl zien waar je heen moet, maar er is geen waarschuwing dat je moet afslaan. De "Ga naar ..."mededeling bovenin het scherm bevat steeds de straatnaam waar je momenteel rijdt en die wordt steeds aangepast als je een nieuwe straat in rijdt.
Het probleem lijkt ook steeds erger te worden. De kans dat ik een route zonder fouten uitrijd is bijzonder klein.
Afgelopen Zaterdag in de regen werkte de navigatie meer niet dan wel. Heel soms begon ie' het spontaan weer te doen bijvoorbeeld nadat ik van de route was afgeweken. Maar dan stopte het weer een paar kilometer verder.
Over de kaarten:
Na de laatste kaart update staan er maar liefst 5 kaarten geïnstalleerd. Die staan inderdaad automatisch allemaal aangevinkt.
CN Europe NTU 2018.20 Tirane, Shqiperia, Graz, Osterreich, Sankt Polten,
CN Europe NTU 2018.20 Riga, Latvija, Liepaja Latvija, Ogre, latvija, DA
CN Europe NTU 2020.20 All South
CN Europe NTU 2020.20 All North
Europe DEM
Zou het kunnen dat die eerste twee de fout veroorzaken? Zijn die misschien een overblijfsel van een vroegere kaartupdate, die niet automatisch weggehaald zijn.
Als ik deze kaarten als enige aanzet zie ik toch nog steeds details hier in de omgeving. Dat zou de fout dus inderdaad kunnen verklaren.
Als ik alleen Europe DEM aan zet, dan zie ik alleen de hoofdwegen en geen straat details. Ik kan me wel herinneren dat die kaart er vanaf het begin al instaat. Ik heb geen idee of die eigenlijk wel ge-updated wordt en of die eigenlijk wel nodig is.
Als ik alleen de 2020 kaarten aanzet lijkt alles verder in orde. Ik zie zowel straat details hier in de omgeving als in Riga en Tirana. Dan is er dus inderdaad sprake van overlappende kaartinformatie.
Welke kaarten hebben andere bezitters van een 590 er eigenlijk opstaan?
Als die andere kaarten inderdaad niet nodig zijn hoe kan ik ze dan weghalen?
gr Femme
Femme in de oud Germaanse betekenis, niet in de Franse,
BMW R1200RT, Goldwing1100 +EZS zijspan
BMW R1200RT, Goldwing1100 +EZS zijspan
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
die 2 van 2018 mogen er uit en moeten uit staan , die veroorzaken het probleem omdat je de 2020 kaarten ook aan hebt staan.
De DEM is een basiskaart met hoogtedetails, die stoort niet op de routering. Die mag/moet gewoon aan staan.
verwijderen van de 2018 kaarten kan met JDM http://www.javawa.nl/jdm.html
De DEM is een basiskaart met hoogtedetails, die stoort niet op de routering. Die mag/moet gewoon aan staan.
verwijderen van de 2018 kaarten kan met JDM http://www.javawa.nl/jdm.html
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Femme
- WayPoint relatie
- Berichten: 30
- Lid geworden op: 16 feb 2006 02:36
- Locatie: Pijnacker
- Contacteer:
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Het blijkt dat die 2018 kaarten op het On-route geheugenkaartje staan. Dat is dan kennelijk wat er ooit mis is gegaan. Op de een of andere manier is er een update op de verkeerde plaats terecht gekomen. Daarom wordt ie ook niet weggehaald bij een nieuwe update.
Ik heb ze inmiddels weggehaald. Binnenkort even uitproberen of het nu wel werkt.
gr Femme
Ik heb ze inmiddels weggehaald. Binnenkort even uitproberen of het nu wel werkt.
gr Femme
Femme in de oud Germaanse betekenis, niet in de Franse,
BMW R1200RT, Goldwing1100 +EZS zijspan
BMW R1200RT, Goldwing1100 +EZS zijspan
- Femme
- WayPoint relatie
- Berichten: 30
- Lid geworden op: 16 feb 2006 02:36
- Locatie: Pijnacker
- Contacteer:
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Toch maar even uitgeprobeerd. Het lijkt erop dat dit inderdaad het probleem was. Voor het eerst sinds tijden een route weer uitgereden zonder dat de aanwijzingen stopten.
Femme in de oud Germaanse betekenis, niet in de Franse,
BMW R1200RT, Goldwing1100 +EZS zijspan
BMW R1200RT, Goldwing1100 +EZS zijspan
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Kortom . . . die Garmins zijn prima; je moet het ze alleen niet te moeilijk maken.
Den groenten . . . Toontje ©¿©
Zumo XT met Schuberth S2 Sport + SRC en Samsung S21 op Triumph Tiger 800 XRT 2019 en Suzuki RF900R 1996.
Zumo XT met Schuberth S2 Sport + SRC en Samsung S21 op Triumph Tiger 800 XRT 2019 en Suzuki RF900R 1996.
- Femme
- WayPoint relatie
- Berichten: 30
- Lid geworden op: 16 feb 2006 02:36
- Locatie: Pijnacker
- Contacteer:
Re: Zumo ziet niet dat 'ie op de route zit
Nou moet je nu ook weer niet gaan overdrijven.
Femme in de oud Germaanse betekenis, niet in de Franse,
BMW R1200RT, Goldwing1100 +EZS zijspan
BMW R1200RT, Goldwing1100 +EZS zijspan