Mijn vorige gps was een Zumo 660 en een Nav4. Als ik daar een route wou rijden die ergens anders begon dan op mijn woonplaats, dan tikte ik op Navigeren naar start en dan kreeg ik enkel de tijd en het aantal km naar de startplaats, wat voor mij belangrijk was
Wil ik nu hetzelfde doen met de NAV6, dan geeft die de tijd en het aantal kilometers naar de de start EN de volledige route.
Hoe kan ik dit verhelpen ???
Navigator 6 probleem of Basecamp ?
Navigator 6 probleem of Basecamp ?
Laatst gewijzigd door dartagnan op 18 jun 2020 09:38, 1 keer totaal gewijzigd.
- guzzi vero
- Berichten: 1713
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Navigator 6 probleem ?
Op de 590 kan je de tijd of de afstand tot het eerstvolgend waypoint zichtbaar maken onderaan. Denk dat dit bij de nav ook kan.
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
Re: Navigator 6 probleem of Basecamp ?
NAV VI heeft compleet andere route (her-) berekeningsperikelen dan de IV en V. Zie elders hier op het forum. Kost wel even studeren. Succes
Ducati Multistrada V4 Zumo XT
- guzzi vero
- Berichten: 1713
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Navigator 6 probleem of Basecamp ?
in het draadje van de 590 kijken. Alles is daar goed uitgelegd over hoe en wat
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
- guzzi vero
- Berichten: 1713
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Navigator 6 probleem of Basecamp ?
op het scherm op ik denk het data veld "Arrival - Aankomst" klikken. Dat veld kan je aanpassen
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
Re: Navigator 6 probleem of Basecamp ?
1. In aanvulling op eerdere antwoorden in het kort:dartagnan schreef: ↑17 jun 2020 20:45Mijn vorige gps was een Zumo 660 en een Nav4. Als ik daar een route wou rijden die ergens anders begon dan op mijn woonplaats, dan tikte ik op Navigeren naar start en dan kreeg ik enkel de tijd en het aantal km naar de startplaats, wat voor mij belangrijk was
Wil ik nu hetzelfde doen met de NAV6, dan geeft die de tijd en het aantal kilometers naar de de start EN de volledige route.
Hoe kan ik dit verhelpen ???
- Stuur de track van een route naar de Nav6
- Zet herberekenen uit op de Nav
- Maak op de Nav6 een route van de track
2. Als je de route gaat rijden en je wilt naar het beginpunt:
- Zet herberekenen weer aan op de Nav
- Navigeer naar het beginpunt van de route
- Daar eenmaal aangekomen, zet herberekenen weer uit op de Nav,
- Maak de route eventueel nog zichtbaar. Dan zie je de track als het onverhoopt toch nog mis gaat met navigeren (rijden van de route)
- start de route en ga 'm maar rijden. Op het scherm valt de route over de track heen. Dus als de track zichtbaar wordt, gaat er iets mis.
Succes
M.vr.gr.
Adrie de Regt
Adrie de Regt