Hoi Allen.
Ik krijg tijdens het navigeren naar een waypoint ineens deze rechte lijn (kompas richting denk ik?) i.p.v. de voorgestelde wegen die ik heb te gaan.
Hoe herstel ik dit? Ik heb denk ik per abuis een instelling aangeraakt toen ik wat aan het zoeken was.
Het betreft hier de Oregon 600.
Met de vriendelijke groeten, Dump.
Hoe herstel ik deze rechte lijn in een route?
Hoe herstel ik deze rechte lijn in een route?
- Bijlagen
-
- Oregon (Middel).jpg (358.79 KiB) 162 keer bekeken
Garmin Oregon 600
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18272
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Hoe herstel ik deze rechte lijn in een route?
Stel in > Routebepaling > Activiteit; stel in op iets anders dan "Directe route" (daar staat hij nu op).
Dit is althans de instelling op de Oregon 700, maar bij de 600 werkt het vergelijkbaar.
Dit is althans de instelling op de Oregon 700, maar bij de 600 werkt het vergelijkbaar.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Hoe herstel ik deze rechte lijn in een route?
Ha top JaVaWa.
Opgelost. Dank je wel.
Groetjes.
Opgelost. Dank je wel.
Groetjes.
Garmin Oregon 600